Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TECİRLİ
Gerçek AdTürker
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Haziran 2006
2. el mesaj sayısı: 84
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Zeytinyağı Fırsatları-Sadece Sıcak fırsatlar paylaşımı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
@oktaysar : Hocam ilgili çalışmayı arkadaş göndermişti. Resimi mobilden yüklemeye çalışırken karışmış düzenleme yaptım. Uygun bir dille yaptığınız uya... Mesaja git »
Zeytinyağı Fırsatları-Sadece Sıcak fırsatlar paylaşımı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhaba. Adana bölgesindeki bahçemize ait zeytinyağlarımızın hasadını gerçekleştirdik. Zeytinyağında zeytinin tortu da bulunuyor. Biraz dinlenmeye ... Mesaja git »
Yeni açılacak borsamızın ismi: Deex Exchange. İCO token değeri: 0,16 $ Deex Exchange:BitShares 2.0 platformuna dayalı merkezsiz bir finansal ekosiste... Mesaja git »
N11 40/300 Hesap 10 TL konusunu başlattı (bir yıl önce)
N11 15/100 N11 25/200 N11 40/300 Yukarıdaki hediye çekleri bulunan hesap:10 TL Hesap mail adresi ile birlikte teslim edilecektir. Ödeme:Enpara... Mesaja git »
Vestel 49UB8300 Hakkında başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Bende keske biraz daha arastirip alsaymışım diyorum ama artık alismaktan başka care yok. Ayni fiyatlara daha iyi alternatifler var gibi. Belki smart f... Mesaja git »
1.000.000 TL paranız olsa hangi işi kurardınız? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Akdeniz bölgesinde zeytin üretimi yaygın ancak bunları alıp yağını çıkartıp markalayacak bir işletme yok. Genelde1-2 fabrika var onlar da küçük ölçekl... Mesaja git »
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 yıl önce)
SON 5 GÜN 31 Mart 2016 tarihine kadar aktif olan kampanyaya katılmaklar isteyenler şu adımları izlesin: (uygun olup olmadığınızı 2. yada 6. adımd... Mesaja git »
Nissan NOTE başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
2010 model Beyaz Manuel Nissan Note 1.5 dCI 91.000 KM de aracımı satıp model değiştirmeyi düşünüyorum. Topik sayesinde bu aracı almak kısmet o... Mesaja git »
+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar powerbank ve kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum. Tavsiye ettiğiniz ürünler var mı? Arkadaşlar aldığınız ürünleri detaylı ola... Mesaja git »
Nissan NOTE başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Bende şuanda 2010 model Nissan 1.5 Tekna araç var. Renk beyaz, 90.000 KM. Araçta boya yok. Sadece arka tampon böylesinde sürtme sonucu çizik var. Düz... Mesaja git »
Arkadaşları

hiickimse

cpu2ram

carizma02

4TheFreedom
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: İşinize yarayabilecek PC parçaları
Alıcı: resler
Tarih: 13 Ocak 2011; 21:28:34
Yorum
İmza
Nissan 1.5 Dci TEKNA, Xperia Ray
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Nissan
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
TV
LG
Klima
Mitsubishi Heavy

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078