Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aerkinkas
Gerçek AdErk K
Doğum Tarihi27 Aralık ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Nisan 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
GOPRO KULLANANLAR KULÜBÜ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Arkadaşlar merhaba; GOPRO kullananların bir arada olduğu bir topic göremediğim için böyle bir başlık açmak istedim. Geçen hafta aldığım GOPRO HERO4 Si... Mesaja git »
Dji Phantom +Go pro Önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Dji Phantom +Go pro Önerisi konusunu başlattı (7 ay önce)
Arkadaslar merhaba, Hobi olarak kullanmak üzere bir drone almak istiyorum. Elimde go pro hero 4 black var. Bu yüzden bununla birlikte kullanabile... Mesaja git »
Iphone 6 Plus Batarya sorunu ve soğukta kapanması başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Dostum hafıza için şöyle birşey tavsiye edeyim. iphone lar kullanılan uygulamaları daha hızlı açabilmek için bazı verileri ön belleğe alıyor ve hafız... Mesaja git »
Iphone 6 Plus Batarya sorunu ve soğukta kapanması başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Anladım hocam bende aynı durumdayım seninle. garantim bittiği için mecbur ücretli pil değişimi yapmam gerekecek. Ama sadece bir umut yazılım çıksın d... Mesaja git »
Belki dediğin gibide olablir hocam ama ben telefonu 2 yıldır kullanıyorum ve dağda -15 derecelerde falanda kullandığım oldu geçmiş yıllarda kapanma s... Mesaja git »
Hocam telefondaki teknik servis arkadas telefon wifi ile bağlı olmasını istiyor ve gizlilik menüsü altında tanıla sekmesine yönlendiriyor sizi. o sır... Mesaja git »
Outdoor Markaları Hakkında Genel Bilgiler başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
GÜNCELLEME: https://www.outdoorhaber.com/ikinci-el-yuruyus-kamp-ve-dagcilik-malzemeleri-alirken-dikkat-edilecekler/ 2. el yazdığına bakmayın. ... Mesaja git »
Umarım en kısa zamanda çözülür yoksa pil değiştirmem gerekecek ve garanti sürem bitti :) 300 tl masraf çıkaracak bana :) söyledikleri gibi apple mühen... Mesaja git »
Bende pilim eskidi o yuzden yapıyor sanıyordum ama siz 6s plusta da yaşıyorsanız ortak bir sorun bu. Bende birde bazen şarj 50 iken soğukta 20 ye fal... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078