Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bilalarabaci
Gerçek AdBilal ARABACI
Doğum Tarihi13 Haziran 1984
MeslekAOF Isletme Mezunu
İlgi AlanlarıFilim Yapimciligi
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Eylül 2004
2. el mesaj sayısı: 523
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Trabzonspor a hakkımı helal etmiyrum konusunu başlattı (bir yıl önce)
Akşam Habertürk de ana haberlerde amatör bir video yayinladilar. Yaşlı bir kadın Trabzonspor'un kötü gidişatını eleştiriyordu. "Ben 86 yaşında bir ka... Mesaja git »
Merhaba, Bu internet sayfasından başvuru yapmaya çalışıyorum olmuyor, "Lütfen girdiğiniz adres bilgisini kontrol ediniz." uyarısı çıkıyor. Müşteri... Mesaja git »
Amazon'da En Çok Satan Televizyon konusunu başlattı (3 yıl önce)
Merhaba, Uygun fiyatlı orta boy bir televizyon bakıyorum. Fikir almak istedim. Aşağıdaki televizyona muadil Türkiye'de hangi televizyonlar var? Am... Mesaja git »
Sözleşmem Bitmiş, İndirimli 51 Lira olacakmış? başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Dün 0212 44 03 75 nolu telefondan, Bugün 0530 824 15 15 nolu telefondan aradılar.... Mesaja git »
Merhaba millet, Dün TTNET'ten arandım ve sözleşmemin bittiğini öğrendim. Şu an itibariyle 70 Küsur lira ödediğimi ve TTNET'le sözleşmeye devam halin... Mesaja git »
10 metreyi 2.5 saniyede kat eden kaç km hızdadır? başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Teşekkürler.... Mesaja git »
Merhaba millet, 10 metrelik mesafeyi 2.5 saniyede kat eden bir nesne saatte kaç kilometre hız yapıyordur?... Mesaja git »
Param papa raram şarkısının ismini bilen? başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
işte buydu, çok sağ ol.... Mesaja git »
Param papa raram şarkısının ismini bilen? konusunu başlattı (4 yıl önce)
Merhaba millet, Param papa raram diye bir nakaratı olan yabancı hareketli biz meşhur müzik var ya o şarkı ve şarkıcının ismini bilen var mı?... Mesaja git »
Bu Ayakkabıyı Bilen Var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
İlk defa böyle bir şey duyuyorum. Durduk yere gömlek aldıracaksın şimdi bana.... Mesaja git »
Arkadaşları

l3attleaxe

nman

panasonica

burgfb
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satilik XFX 7600GT XXX
Alıcı: pegasus1881
Tarih: 27 Eylül 2010; 20:27:23
Yorum
sorunsuz bır alısverıs oldu
Genel Puan

Ürün: Philips 190X6FB 19 inch LCD monitor DVI-D kablo ile
Alıcı: burgfb
Tarih: 12 Ağustos 2010; 17:48:57
Yorum
Samimi ve dürüst bir arkadaş. Sorunsuz alışveriş.Teşekkürler Bilal kardeş.
İmza
www.bilalarabaci.com
www.youtube.com.com/bilalarabaci
Av, Atış, Güvercin Yarışları Hakkında Videolar
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Hakkında
"Gençliğimde en büyük hedefim dünyayı değiştirmekti. Gece gündüz dünyayı değiştirmek için çalıştım. Yaş biraz ilerledi, baktım dünyayı değiştiremeyeceğim, bari dedim memleketimi değiştireyim. Yaş biraz daha gitti, memleket de olmayacak, bari dedim ailemi kurtarayım onları değiştireyim. Şimdi ölüm döşeğindeyim. Anladım ki, insanın dünyada değiştirebileceği tek kişi var, o da kişinin kendisi."

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.105