Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Serdem1903
Gerçek AdSerdar Demir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Mart 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yok ben zaten evrakları yolladım kendim ödeyerek. Neden yolladıkları evraklarını alayım onu diyorum... Mesaja git »
TurkNet'ten taahhütsüz, 150GB AKK’li internet başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Tarafıma evrak yollanmasını istemediğim halde başvuru sayfamda belgerinizi size gönderdik diye bir adım bulunuyor. Oysaki evrakları kendim indirip y... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Tarafıma evrak yollanmasını istemediğim halde başvuru sayfamda belgerinizi size gönderdik diye bir adım bulunuyor. Oysaki evrakları kendim indirip yo... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Merhaba Arkadaşlar, Bugün için eski açık alt 1 adet arıyoruz. Varsa olan beklerim.... Mesaja git »
Samsung Galaxy S8 ve S8+ modellerinin Türkiye fiyatları belli oldu başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Bu hesapla aşağılama gibi bir kaygın olmamalı zaten.Yoksa ben de Türküm yani.... Mesaja git »
XBMC - Kodi kurulumu ve ayarları - naçizane rehber başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
1channel eklentisi ile ilgili sorun yaşayan var mıdır? Ben hiçbir şeyi açamaz oldum.... Mesaja git »
XBMC - Kodi kurulumu ve ayarları - naçizane rehber başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yok filmleri exodus eklentisinden izliyor.Yani online olarak altyazı bayağı sıkıntı yaratıyor.... Mesaja git »
Arkadaşlar Merhabalar, Belki soran oldu ben göremedim.Bu altyazı senkronizasyonunu nasıl hallediyorusunuz meraklar içersindeyim. Bazen manuel ayarlı... Mesaja git »
XBMC - Kodi kurulumu ve ayarları - naçizane rehber başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, kodi uygulaması severler için çektiğim video aşağıdaki linktedir. Videoyaya girerek fusion eklentisini nasıl kuracağımızı görebili... Mesaja git »
XBMC - Kodi kurulumu ve ayarları - naçizane rehber başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
windows 7 kurulu iken ikisini de denemiştim ve ikisinde de aynı hatayı vermişti.windows 10 da sadece 17yi denedim. Yine hata verince dedim 16'yı dene... Mesaja git »
Arkadaşları

rahcak

GearBest.com
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.082