Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Louis Pasteur
Gerçek Adfeyyaz sarıfırtına
Konumİstanbul, Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Mart 2015
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 10 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Corsair AF140L ,120L fan (satılık) konusunu başlattı (10 sa. önce)
farklı kasalardan kalma 3 adet AF120L 1 adet AF140 L sıfır hiç kullanılmadı hepsi birlikte elden satılıcaktır tane fiyatı 120mm olanlar 30 140mm 40 ... Mesaja git »
Tabiki hayır... Mesaja git »
Evren 'deki süreçleri anlatan site (yardım) başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Teşekkürler cosmos'u biliyorum bu değil malesef aradığım bu söylediğim site müthiş bir şekilde anlatıyordu evrende ki herşeyi elementler den atomlara ... Mesaja git »
Evren 'deki süreçleri anlatan site (yardım) konusunu başlattı (11 ay önce)
Eger bu siteyi bulabilirsek sizler içinde faydalı olacağını düşünüyorum konuyu buraya acmamın sebebi burada ki kullanıcıların bulabileceğini düşünüyor... Mesaja git »
msi x99a godlike gaming sistem toplama başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
çünki tedarik etmek zor fiyatlarda degişiyor ayrıca max %2 lik farklar için fazla takılmayın 40 pci express konusuna 5820 ile 5930 un arasındaki verdi... Mesaja git »
Kuzene pc topluyoruz sistem önerin başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
önerin >>önerirmisiniz .... Mesaja git »
SC'den Classified'e geçilir mi yoksa gereksiz mi? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Fantazi... Mesaja git »
BSC Büyük Yılbaşı Çekilişi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Razer Deathstalker Chroma... Mesaja git »
25.060 TL Masa üstü Oyun sistemi - ** Son hali ** başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
sen kime akıl verdiginin farkında değilsin cevabını alırsın zaten : ) iki firmada aynı elektronik komponent'leri kullanmıyor sayı olarak karsilastirm... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125