Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
danteauditore
Gerçek AdKemal Kaya
Doğum Tarihi5 Mayıs 1990
KonumGaziantep,Nurdağı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Mart 2015
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Asus AC52U süperonline internet kurulum sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Sadece asusu kullanacağım kullanıcı adı ve şifreye ihtiyacım olduğunu bilmiyordum. Yalnız benim modemimin markası Huawei Hg253s miş. Onun konusunu bul... Mesaja git »
Asus AC52U süperonline internet kurulum sorunu konusunu başlattı (7 sa. önce)
Yeni asus ac52u modem satın aldım fakat kurulumu bir türlü gerçekleştiremedim pek bilgili de değilim açıkcası. Süperonline fiber 50mbit kullanıyorum. ... Mesaja git »
AMD'den Skandal Paylaşım başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yıl olmuş 2018 devir 2K 4K devri hala 720p 1080p gaming diye bağıranlar var. Yazık... Mesaja git »
Günlük kullanımda m2 ile ssd arasında fark yok denecek kadar az... Mesaja git »
Dostum bu sorularının cevabı meçhul kimse bilmiyor oyunda bahsedilmedi çünkü muhtemelen bir sonraki oyunlara saklıyorlar. Sadece teoriler var havada. ... Mesaja git »
Satılık Sony SBH54 bluetooth kulaklık 250 lira konusunu başlattı (2 gün önce)
Orijinal kutusunda orijinal kulaklığı ile birliktedir. Kulaklığı hiç kullanmadım sıfırdan farksız etiketi bile duruyor kendi sennheiser kulaklığımla b... Mesaja git »
Satılık Xim 4 550 ₺ konusunu başlattı (2 gün önce)
Ürünü 3 ay önce aldım, temiz kullandım. Pc toplayacağım için satıyorum. Stabil sorunsuz çalışıyor Adana içi elden teslim edebilirim. Fiyatı:550 lira ... Mesaja git »
Aynen şu velet ölse de kurtulsak adam gibi gow oynarız Üstüne bazı teorisyen arkadaşlar 2.oyunda kratosun ölüp ipleri eline atreusun alacağını söyl... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:95|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Oyun hakkındaki düşüncelerim... Mesaja git »
GOD OF WAR [SPOILER BAŞLIĞI] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Oyun hakkındaki düşüncelerim [spoiler=3384614366] Spartan rage den açıkçası pek tat alamadım belki de blade of olympustan sonra paldır küldür elle ka... Mesaja git »
Arkadaşları

CoreXXX

urugakhina

11 52 7
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.096