Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
danteauditore
Gerçek AdKemal Kaya
Doğum Tarihi5 Mayıs 1990
KonumGaziantep,Nurdağı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Mart 2015
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
NEED FOR SPEED: PAYBACK (PLAYSTATION ANA KONU) "İLK VIDEO GELDİ !!!" başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Metacritic kullanıcı yorumlarına yorum beğenilerine bakacağım ama içimden bir his yine batıracaklarını söylüyor. 24 kasımda black friday başlıyor belk... Mesaja git »
NEED FOR SPEED: PAYBACK (PLAYSTATION ANA KONU) "İLK VIDEO GELDİ !!!" başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Native dinamik arasındaki fark ne oluyor dostum... Mesaja git »
En yüksek puan verdiğiniz oyunlar hangileri? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Witcher (10) diğerleri 9 dan başlar... Mesaja git »
THE EVIL WITHIN 2|PS4 ANA KONU|OYUN ÇIKTI başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
İlkini oynayayım öyleyse o zaman Astronun hakkı bu oyunda çıkar... Mesaja git »
THE EVIL WITHIN 2|PS4 ANA KONU|OYUN ÇIKTI başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
İndirime girmesini mi beklesem yoksa direk parayı şimdi mi baysam bilemedim yorumlar epey iyi oyun hakkında. İlkini oynamadım bu arada direk bundan ba... Mesaja git »
Bloodborne | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Gençler bu oyunu oynamakla rastgele bir aksiyon oyununu ultra hard brutalda oynamanın ne farkı var biri açıklasın lütfen... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR |PS4 ANA KONU|Ω|2018 başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bir dublaj ne kadar iyi olursa olsun hiç bir zaman orjinalinin yerini tutmaz. Başka projelere yönelin bence. Dublaj da kötü olmuş geliriniz verdiğiniz... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR |PS4 ANA KONU|Ω|2018 başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Üstlerine de atabilir... Mesaja git »
Testestoron hormonum çok yüksek çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Endokrin uzmanına görün penisinle böbreklerinle ilgili bir sorun yoksa üroloji bakmaz. Testo nun yüksek çıkması sorun değil yukarıda bir arkadaş da ya... Mesaja git »
MIDDLE EARTH: SHADOW OF WAR|PS4 ANA KONU|OYUN ÇIKTI! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Kötü yorumların çoğunu kaldırmalarına rağmen oyunu çok fena gömmüşler alacaktım vazgeçtim. single playerda bile microtransactions var çok saçma 60 dol... Mesaja git »
Arkadaşları

CoreXXX

urugakhina

11 52 7
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156