Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DUDDLE
Gerçek AdBerkay Yıldız
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mart 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ MIUI8.2 Android 7 geldi / link eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Arkadaşlar cihaz 8.2 oldu fakat soyle bi problem var genelmi bilmiyorum cevaplarsanız sevinirim whatsapptan mesaj gelince böyle 2 kere gozukuyor mesa... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ MIUI8.2 Android 7 geldi / link eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ayarlar pil miui optimizasyonu kapali Otomatik baslatma acik Yine pil den whatsappa gir arka plan verilerine izin ver ve miui kisitlamasini whatsa... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ MIUI8.2 Android 7 geldi / link eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
İktisat dersi görenler bilir. Talep fazla olunca fiyat ta haliyle arttı bu bir pazarlama stratejisi beyler ve malesef fiyatlarda inmeyecek onumuzde... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ MIUI8.2 Android 7 geldi / link eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Arkadaslar 8.2 yukliycem ama kurduktan sonra format atin diyorsunuz ancak fotmatliyinca butub uygulamalarim ve uygulama verilerim silincek bunlari nas... Mesaja git »
Xiaomi Mi Band [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Cok sagolun... Mesaja git »
Xiaomi Mi Band [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hocam tesekkur ederim cevaplar icin peki telefonda bluetooth kapali olsa yinede mi band de gelen aramalar ve sabahlari alarm calmasi aktif oluyormu... Mesaja git »
Xiaomi Mi Band [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Arkadaslar daha once hic bu tarz bi urun kullanmadim o yuzden biraz uzagim bu konuya birkac sorum olacak yanitlariniza gore alacagim bende. 1)Telefo... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ MIUI8.2 Android 7 geldi / link eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Migros var bizim burda bi bakayım hocam sağolasın... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ MIUI8.2 Android 7 geldi / link eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Bulunduğum bölge dekilere sordum olmadıgıni soylediler internetten ariyorum hocam... Mesaja git »
Arkadaşlar selam yardımınıza ihtiyacım var bu adaptörün ucundaki dönüştürücü şeyi kırıldı yenisini nereden bulabilirim... Mesaja git »
Arkadaşları

muratcan1981
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125