Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nietzsche55
Gerçek Ad 
KonumSamsun,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mart 2015
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Turknet de altyapı yatırımı yapıyor yapmıyor değil ancak diğer firmalara nazaran çok kısıtlı. Siz şanslıymışsınız bizzat turknet altyapısından yararla... Mesaja git »
Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam modeminizden ADSL durumunuza bakma imkanınız var mı 8 mbit alıyorsanız downstream hat zayıflamanız 12 db olmalı. (Total Attenuation'da yazıyor o... Mesaja git »
Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
turknet telekomun altyapısını kiralıyor. telekom ne veriyorsa turknette de aynısını alacaksın. altyapı yenilenmesi için telekomla görüşmen gerek.... Mesaja git »
650bin tl nakit için, yatırım fikri başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Yatırım ilgimi çekiyor fakat tecrübeli degilim o yüzden konuyu ben de takipteyim ancak faiz oranınız çok düşük 650k'ya günlük %13,75 veren bankala... Mesaja git »
Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
turknet vdsl kullanan arkadaşların upload hızları nedir acaba?... Mesaja git »
Turknet çoğu yerde turk telekom'un portlarını kiralayıp bize sunuyor yani turk telekomun verdiği hizmetin aynısı o yuzden sıkıntı yaşamazsın.... Mesaja git »
Geçen hafta bakmıştım AKN vardı şimdi kontrol ettim Samsun'un her yerinde AKN kaldırılmış. Süper bir haber taahhütüm 2018'de bitiyordu bittiği gibi ge... Mesaja git »
Öğretmenlikten Kebap Meslek Var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Lise öğretmeni gayet kebap bir meslektir. Elinde 30 yıl önceki notlarla gezinen hafta içi sadece 3 gün okulda olan haftada 4 gün tatil yapan hocalar t... Mesaja git »
Mavi Balina oynayarak intihar eden genç sayısı giderek artıyor başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bildiğim kadarıyla bu oyun bazı görevlerden oluşuyor ve istikrarlı bir şekilde görevleri yerine getirmeye kalkarsanız son görev 6 ay sonra, aralıklı o... Mesaja git »
AMD™ Crimson ReLive 17.9.2 başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Arkadaşlar Rx 580 kullanıyorum ve gpu load sağlam oyunlarda bile %99'a sabitlenmiyor düşüyordu dolayısıyla fps düşüşü oluyordu internetten araştırdım ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.398