Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nietzsche55
Gerçek Ad 
KonumSamsun,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mart 2015
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Çiftlik bankın sahibi ssli başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yatırım yapan kesimi inceledim, gülüyorum.... Mesaja git »
Steam’e KDV geldi! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Biri de demiş ki kazanç sağlıyorlar tabii ki vergi vermemeliler. Kardeşim vergi niye alınır? Vatandaşın daha refah yaşayabilmesi için devletin en iyi ... Mesaja git »
İnternet Hızımı Geçebilecek varmı_? (Edit 4:Turknet aradı) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
bu ay ttnet taahhütüm bitiyor turknet düşünüyordum ancak son zamanlarda çok fazla bu tarz konularla karşılaştım.... Mesaja git »
ESAD ORDUSU AFRİNE GİRİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Siz Amerika osmanlı tokatını tatmadı dedikten sonra 3 saat Tillerson ile kayıtsız görüşme yaparsanız Rusya da bunlar ikircikli mi davranıyor deyip biz... Mesaja git »
Erdoğan: ‘Bir İki Değil Defalarca Aldatıldık’ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bunlar diplomasi ve stratejiden hiçbir şey anlamıyor sanırım. Maalesef bunların siyasi hatalarını mehmetçik düzeltmeye çalışıyor. Çok şükür 1 oy bile ... Mesaja git »
Yeni Ryzen işlemcileri beklemelimiyim? ÇOK KARARSIZIM YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
bu işlemciler ram frekansında çok sıkıntı yarattı yeni işlemci çıkıyor ben daha birkaç hafta önce 3200 mhz nihayet alabildim.... Mesaja git »
Turkcell, 2017 yılı finansal sonuçlarını açıkladı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bana da %95 vergi indirimi yapıp 450 milyonluk vergi borcumu 24 milyona düşürseler ben de ilk 100 operatör içinde hızlı büyürdüm herhalde.... Mesaja git »
MTV de motor gücüne göre de ilave vergi geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
ırak'a 5 milyar ver bize vergiyi geçir ne ala memleket.... Mesaja git »
Satılık > MSI RX580 8GB GAMING X 2250₺ başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Merhaba, öncelikle özür dilerim haklısınız ancak birçok mesaj arasında sizin mesajınıza cevap verememişim ilk defa ikinci el satış ilanı açıyorum bu b... Mesaja git »
Satılık > MSI RX580 8GB GAMING X 2250₺ konusunu başlattı (11 gün önce)
Selamlar, bu yaz dizdiğim bir sistemim vardı pek oyun oynamaya fırsatım olmuyor hazır mining işi patlamışken boşta duracagına satıp degerlendirmek ist... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172