Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
nietzsche55
Gerçek Ad 
KonumSamsun,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mart 2015
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Valla bu sefer de hırsızlık olursa çarşı pazar karışır. İç savaş is coming olur millet bıktı artık.... Mesaja git »
Berat Albayrak'tan Tehdit Gibi Açıklamalar başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Aqua Suriye başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Suriye'de video kaydına alınıp şehit edilen askerlerimiz aklıma geliyor bu kalleşleri görünce. Bize bu zilleti yaşatanları Allah kahretsin. Bu pazar g... Mesaja git »
Eee her kuşun eti YENMEZ! 16 yıldır muhalefete etmediği hakaret kalmadı karşı taraf karşılık veremiyordu ama İnce öyle değil hak ettiği cevabın alasın... Mesaja git »
Evet, bu doğru. Celali isyanlarını da İnce yaptırmıştır.... Mesaja git »
Erdoğan çok büyük hata yaptı İnce ile tartışmayı belli çizgide tutacaktı seviyeyi indirdi İnce tokatladı. Adamlar da şaşırdı haliyle 16 yıldır hiç böy... Mesaja git »
Ak Parti Buyuk ist mitingi resimler eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Zenci adamlar vardı mitingde ya Afrika'dan adam getirtmişler... Mesaja git »
Nihat Zeybekci makam otomobilini yine değiştirdi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Muharrem İnce'nin dediği gibi BABA MALINI BABALAR GİBİ SATTINIZ!... Mesaja git »
YANWEN -ALİEXPRESS kargo takip başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
LP00099809977655 pttden sorgulayamıyorum sizce dispute açmalı mıyım?... Mesaja git »
Öküz gibi yiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
38 yıldır yiyeceğini yemişsin bu saatten sonra kendini tutsan kilo dışında bir şey kaybetmez kazanırsın. Başka zevkler edin.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.047