Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
StevenBayLouise
Gerçek AdÖmer Cem Özkan
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Mart 2015
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 10 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İmzamdaki bilgisayarı pahalı mı almışım? başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
laptop olarak bakarsak nasıl ürün hocam ?... Mesaja git »
İmzamdaki bilgisayarı pahalı mı almışım? başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
hocam 2 3 ay oldu bu bilgisayarı alalı.O zamanlar yurtdışına yerleşme gibi bi durumum vardı o yüzden laptop aldım.Masaüstünü yurtdışına götüremem diye... Mesaja git »
yok hocam laptop bu.Masaüstü deyil... Mesaja git »
http://www.vatanbilgisayar.com/asus-n552vw-core-i7-6700hq-2-6ghz-16gb-1tb-256-ssd-15-6-gtx960m-4gb-w10-notebook.html edit : bendeki 128 gb ssd ola... Mesaja git »
ne kadar daha iyi hocam.O fiyata toplayacağın sistemi söyler misin... Mesaja git »
Ankara yol tarifi yardım başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Hocam güvenpark da dolmuşcular var ama bu saatte var mı bilmiyorum. Kızılayda o saatte çok taksi oluyo. Android telefonun varsa haritalardan taksiciye... Mesaja git »
İmzamdaki bilgisayarı pahalı mı almışım? konusunu başlattı (13 sa. önce)
Evet medimarkette 5,500 liradan 4,700 liraya düşmüş.4,700 liraya aldım.Pahalı almışsamda ne kadar zarar etmişim?... Mesaja git »
Sizce MacBook Pro'mu satmalımıyım ? başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Sattım arkdaslar macbook pro yu çok zarar ettim... Mesaja git »
1 doların dövizcilerde geçerliliği var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
F serisi yok hepsi B H C karışık... Mesaja git »
1 doların dövizcilerde geçerliliği var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Sorduğum sorunun cevabı gelmedi hala... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Playstation 4, 1 TB VE OYUNLARI-Canon EOS 700D 18-135 IS STM LENS VE AKSESUARLARI-SEDONA 300(2015) VE AKSESUARLARI- ASUS OYUN PC'Sİ :SKYLİKE-H ANAKART, İNTEL İ7 6700HQ 4 ÇEKİRDEK, 6MB ÖNBELLEK,4GB GDDR5 GTX960 EKRAN KARTI, 16 GB DDR 4 3600MHZ RAM, 128 GB SSD, 1 TB HDD, 1920X1080 EKRAN ÇÖZNÜRLÜĞÜ -Galaxy s6 edge plus 128 gb

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.156