Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
AndroidRRİ
Gerçek AdN E
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Şubat 2015
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: 17 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Vatan bilgisayar (Antalya) 06 Nisan açılış başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
İzdiham olmasa güzel... Mesaja git »
Çiğ köfteci ali , ustası LEVENT KIRCADİR [2 video arası fark ] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Mesele yalnızca Ali denen şahısta bitmiyor,usta sıfatını vermeyin,anlatılmak isteneni anlayın anlamıyorsanız gidip bulgurunuzu veya () yiyin... Mesaja git »
(15 mart Yeni editler.)Kızlar resmen bana hesap ödetip kaçtı. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
EN ÜST EDİT : ARKADAŞLAR ÇOK FAZLA HİT ALDIĞI İÇİN BU YAZIŞMALARI O ZAMAN ATMAK İSTEMEDİM. O YÜZDEN ŞİMDİ ATIYORUM TEPKİLERİ AŞAĞIDADIR.Osman abi ile ... Mesaja git »
Bim 19 Ocak da FIFA 18'li PS4 Slim satacakmış başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
O fırsat şüpheliydi bence,bir kişi aldı herkes aradı ama bulamadı... Mesaja git »
Gta5 cekilisi(Çekiliş yapıldı) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
(Bitti) Kosta Rika Filtre Kahve 500gr 19,90 (20 tl Üzeri Kargo Bedava) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
kahve preslerinde özel bir durum yok. hepsi aynı tadı veriyor. sadece sıcak suya temas eden yerler yumuşak renkli silikon olmasın. bunlar 1 yılda fala... Mesaja git »
(Bitti) Kosta Rika Filtre Kahve 500gr 19,90 (20 tl Üzeri Kargo Bedava) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
tat konusu kişiye göre değişir. onun için kişisel deneyimimi paylaşabilirim. kahve presiyle başladım, makineye mecburiyetten geçtim, tekrar kahve pres... Mesaja git »
Philips Café Gaia Filtre Kahve Makinesi - 137TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam fiyat izlemesini nasıl yapıyoruz... Mesaja git »
İzmit varmı... Mesaja git »
Amazon Saatler başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Yorumlara göre bende sipariş geçicem... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.072