Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
darkwood0
Gerçek AdAe c
Doğum Tarihi29 Haziran ****
Mesleköğrenci
İlgi Alanlarıbilgisayar,cep telefonları
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Şubat 2015
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türknet Upload ve Download Hız Sınırlaması Yapıyor (Video Eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bende şuan 3.90mbit. 2-3 gün arıza kaydı actirdim hallolur uzun süredir sıkıntısız... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Yeni 10 numara avrupada Zenit elenmeden oynayamayacak diyolar o ne alaka ya?... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Sen git Enes Batur izle daha bilgili şeyler kaparsın EDİT : Gece gece canım sıkıldı sana takılayım dedim yanlış anlama... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
O iş sıkıntılı hocam. Kayserispor bu şartlar altında futbolcuyu ve anlaştığı takımı fifaya şikayet edicez diye kendi sayfasından resmi yazı yayınladı.... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Mesela Guiza baya katkı sağladı bize saolsun di mi? İstatistiklere gelince adam 1 senedir maç oynamamış ve 32 yaşında.Bitiricilik hariç yazdığın hepsi... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Herkes bizim gibi keriz mi? Bütün sene 2.2m almayacak Lens.3.seneden sonra maaşı 1.7m civarına düşüyor... Mesaja git »
ndiaye ye 7.5 milyon çok diyenler başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Osmanlı böyle adam bulup 8-9m satabiliyorda biz neden yapamıyoruz acaba? (3 büyükler için dedim) Ben 7,5+ prim için çok buldum açıkçası.Yada şuna inan... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Popişinizden uydurdunuz sanırım?... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Hakemler,tff ne ararsan altında.Aynı tarz adamlar bizdede vardı bu sadece Melo için geçerli değil.Ligimize daha karakterli adamlar lazım onu söylemeye... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Adam Türkiyede ceza almadan şampiyon oldu çünkü nasıl unutsun.Son takımında bile 6 maç cezası vardı.... Mesaja git »
Arkadaşları

Götterfunken

QueryTr

yasinnergul
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Fenerbahçe
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Apple
Takım
Fenerbahçe
Anakart
Intel
Hakkında
2.el candır

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.203