Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
darkwood0
Gerçek AdAe c
Doğum Tarihi29 Haziran ****
Mesleköğrenci
İlgi Alanlarıbilgisayar,cep telefonları
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Şubat 2015
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bayanların yanindan gecerken surekli omuz cekmek zorunda miyiz? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bende çok tutuluyorum bu konuya ama yapıcak bir şey yok.Saygıyı elden bırakmayıp mecburi yol veriyoruz.... Mesaja git »
❄❄❄KIŞ SEVENLER KULÜBÜ❄❄❄ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ekleyin hocam benide.Çevremdeki herkes yaz aşığı bende kışı seven biri olarak kendimi farklı sanardım.Bu konuyu gördükten sonra sustum... Mesaja git »
Maddi sıkıntı (ciddi) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Sonunda Zebaniler var mı diye sondan başladım okumaya.İyice alıştırdılar forumda zebanilere Bu arada allah yardımcın olsun kardeşim.İnşallah eski mut... Mesaja git »
10 gündür netim bağlanmadı!! başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Tamamen şansa dayalı bir durum.Ben kendi evime türktelekomdan geçtim anında değişti ve bir sorun cıkmadı.İstanbuldaki evime basvuru yaptım.Hemde telef... Mesaja git »
Asus K555ln başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Bu modeli kullanan arkadaşlar bu kasada hava çıkışı ekranla birlikte oldugu için havayı klavyeden mi alıyor onu öğrenmek istiyorum.Eger hava akışını k... Mesaja git »
AKN kalktıktan sonra turknet hızları akşamları düşmesi başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Bu millete yaranmak için 16mbit hız ve 50gb AKK vericeksin o zaman daha çok değerin oluyor.Arkadaş bir bekleyin daha sistem oturmadı hepimiz farkınday... Mesaja git »
Apple iPhone 5s Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
insallah duzelirde masraf cıkarmaz hocam... Mesaja git »
Apple iPhone 5s Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Zaten ios 11 yukledikten sonra bu sorunla karsılastım ben.Baktım surekli yapıyo guncellemeden sonra kapattım açtım duzeldi.Res atmışta olabilirim kili... Mesaja git »
Apple iPhone 5s Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
yok hocam bende suan bir sıkıntı yok.Telefonu kapatıp açtım ve sorun çözüldü çok şükür :)... Mesaja git »
Apple iPhone 5s Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Bizde 3 arkadas ayni anda gittik aldik onlarda senin dedigin gibi telefonun pertini cikarip degistiler benim cihaz gayet temiz. 2-3 ay incede ttec bat... Mesaja git »
Arkadaşları

Götterfunken

QueryTr

yasinnergul
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Fenerbahçe
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Apple
Takım
Fenerbahçe
Anakart
Intel
Hakkında
2.el candır

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109