Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
darkwood0
Gerçek AdAe c
Doğum Tarihi29 Haziran ****
Mesleköğrenci
İlgi Alanlarıbilgisayar,cep telefonları
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Şubat 2015
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 10 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türk Telekom-Acil İnternet Gerekiyor başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Nerden ve nasil yapiliyor bu hocam? Cidden iyiymis... Mesaja git »
İnternet üzerinden Dosya indirme Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
50GB AKK ve sınırsız paketse hiçbir şey olmaz.Sadece 50GBdan sonra hızınız yavaşlayacağı için geç iner dosya.... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
VP'nin fotoğrafını görünce bile midem bulanıyor.Hala tutmuş 3.ligde td yapıcak adamı savunuyo musun sen... Mesaja git »
Bu kağıtda ki muska mı? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
beynini komidinin üzerinde unutmuşsun onu al ondan sonrada konuyu trolleme yazıyor.... Mesaja git »
Kardeşim Sigara İçiyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Mümkünse okulu ve çevresini değiştirmeye çalısın.Kiralık evde oturuyosanız konumunuzu değişmeyi deneyin.Bu dönemlerde bu tarz sıkıntılar oluyor malese... Mesaja git »
TÜRK TELEKOM ZARAR EDİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
SSK gibi onunda içine etmesinde... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Atleticoya imkansız adamların transfer yasağı var.Diğer kuluplerde inşallah 10m falan verirlerde gider.Ozan bizde sisteme uymadı para kazandırsın bari... Mesaja git »
Admini ve kitlesi leş olmasa technopata gidicem bu ne ya başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Gene gördüm ve hunharca küfür ettim.Şu adam kadar itici bir herif var mı acaba ?... Mesaja git »
Bakın işte şu resimden utanıyorum. (EDIT Geldi!) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Transfer dönemindeyiz ve futbolu sevenler bu yaz sezonunun ne kadar hareketli geçtiğini bilirler.Herkes takımının transferlerini merak ediyor doğal ol... Mesaja git »
Yaz boyunca 100GB AKN hediye başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Ben telefonla aramasam öğrenemeyecektim Dursun burda millet faydalansın ne diyeyim... Mesaja git »
Arkadaşları

Götterfunken

QueryTr

yasinnergul
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Fenerbahçe
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Apple
Takım
Fenerbahçe
Anakart
Intel
Hakkında
2.el candır

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.094