Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
darkwood0
Gerçek AdAe c
Doğum Tarihi29 Haziran ****
Mesleköğrenci
İlgi Alanlarıbilgisayar,cep telefonları
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Şubat 2015
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
CHP'nin yeni vaati: Kanal İstanbul'a izin vermeyeceğiz. başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Bu kapak baya iyiydi Kıvırmış bide sen ne demek istedimi anladin diye. Hazir kivirmisken onuda itekleyeydik keske ... Mesaja git »
Kızım ssli sorulayı alayım. başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
yere düşen memişleri napıyosunuz? :D... Mesaja git »
FC Barcelona | BARCA v Osasuna | 26 Nisan başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Pazar günüde 2 derbiyi kazanma keyfi ... Mesaja git »
Türkiye'de öğrenciler üniversite okumuyor başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Napak şimdi elimize kazma kürek alıp anadoludaki üniversiteelri yıkalım mı? Bu kadar boş konu görmedim.Şansa yada torpille yuksek yerlere ulaşanlardan... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeyi Ertelemek İstiyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Söylediklerinde sonuna kadar haklısın onda sorun yok.Bu konularda avrupayı yakalamamız çok zor gibi gözüküyor.Ben vdsl kullanıyorum İstanbuldaki evimd... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeyi Ertelemek İstiyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
5mbit ile 720p videolar rahat rahat izlenir buda bir şey en azından.Şuan akk doldu ve 2.30 zor görüyor.Bir yerden başlasınlar inşallah devamı gelir... Mesaja git »
Digiturk Play Ortak Arama & Hesap Paylaşım [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
( 8mbit ve üzeri internet kullanımında takılma yapmıyor) SD-HD ve HD+ seçenekler mevcut.AKNye girmişler için sd yayın temiz ve takılma yapmıyor.Ben... Mesaja git »
TÜRKİYE GENELİ PROTESTO YÜRÜYÜŞLERİ [CHP-hdp'den Destek] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
CHP hdp ile ortak yürüttüğü her çalışma için mide bulandırmaya devam ediyor.hpd arkamı ypgye yasladım diye açıklama yapalı daha kaç gün oldu? Kürtleri... Mesaja git »
Antivirüs Firmasında Çalışıyorum Soruları Alayım başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
3 saniye kuralına uyup üfleyerek yerden alıyolarmış... Mesaja git »
Bilgisayar Bilmeyen Bilgisayar Mühendislerimiz (Ss'li) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Herkeste beyin var ama kullanmak önemli.Sen işin mantığını anlamamışsan bana ne ?... Mesaja git »
Arkadaşları

Götterfunken

QueryTr

yasinnergul
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Fenerbahçe
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Apple
Takım
Fenerbahçe
Anakart
Intel
Hakkında
2.el candır

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094