Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
darkwood0
Gerçek AdAe c
Doğum Tarihi29 Haziran ****
Mesleköğrenci
İlgi Alanlarıbilgisayar,cep telefonları
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Şubat 2015
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türknet Pişmanlıktır - Son dönem pr'larına aldanmayın başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kendi evimde adsl,annemlerin evinde vdsl kullanıyorum ve çok şükür 0 sıkıntı yaşadım.Herkes bu problemleri yaşayacak diye bir kural yok.... Mesaja git »
Metin2 ve Knight'tan efsane başka oyun yoktur başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Silkroad varken bu saçma oyunların grafiğiyle kör olmaya niyetim yoktu zaten... Mesaja git »
TurkNet konuştu; Kota, AKN ve Altyapı gerçeği başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
bende yaptım aynısını benimde 61de sabit hızım.bana yok kablo tesisatı ok bilmemne falan diyip durdular.Bu sorunu nasıl halledicez bilmiyorum valla.Ba... Mesaja git »
TurkNet konuştu; Kota, AKN ve Altyapı gerçeği başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
VDSL paketleri 2mbps upload veriyor çünkü... Mesaja git »
%20 hız kesintisi ile ilgili ne demiş? 2 saat video mu olur gözünüzü seveyim ... Mesaja git »
BedavaAlgidaKodları başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Varsa bende bir kod alırım... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
tabi ki.Operatör değişince numarana nasıl değişmiyor aynı mantık... Mesaja git »
1 Mayıs Türk Telekom Düzenlemeleri // Yeni Sistem Hayırlı Olsun başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Her türlü oluyor diyebilirim.3e düşen hız ttnette tam 3 olarak alıyordum turknette 2.50 olarak alıyorum sabit.Yeni düzenlemeye göre 5 yerine net 4mbit... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Telefon hattının olması işinizi kolaylaştırıyor.Ben İstanbulda evde hiç bir şey yoktu yani telefon ve internet hattı falan.Aradım 1 hafta içinde 75mb... Mesaja git »
1 Mayıs Türk Telekom Düzenlemeleri // Yeni Sistem Hayırlı Olsun başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Fiyatları uçurmuşlar olmasın bir zahmet.16mbit paketler 75-85tl arası yazıyordu.Şaka gibi... Mesaja git »
Arkadaşları

Götterfunken

QueryTr

yasinnergul
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Fenerbahçe
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Apple
Takım
Fenerbahçe
Anakart
Intel
Hakkında
2.el candır

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125