Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
krayt_dragon
Gerçek Adburak portakal
Doğum Tarihi16 Eylül 1990
Konumİzmir,Karabağlar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 9 ay önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Herkes alamasın diye var ötv ve bu kadar yüksek. Buna rağmen bir sürü araba satılıyor eğer olmasa siz düşünün artık caddelerin halini üst üste biner a... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeye Son 4 Gün başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 ay önce)
[center] [link=https://www.youtube.com/channel/UCa5f8f0XX3AgRRyfwL7RnaQ//][/color] [link=https://eksisozluk.com/internette-kotaya-hayir-... Mesaja git »
Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [5.1.1 Lollipop] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Kapatıp açtım telefonu sorun yok calisiyor.... Mesaja git »
Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [5.1.1 Lollipop] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bende birkaç saat önce güncelledim telefonu başlarda baya kasıyordu nedenini anlayamadım ama daha sonra baya hızlandı yağ gibi kayıyor telefon. Ekrana... Mesaja git »
Güncellemeyi bilgisayardan indirebileceğim bir yer var mı?... Mesaja git »
DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] [26 TEMMUZ 2015] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Pamukkale Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği... Mesaja git »
Asus X550JX XX099D İnceleme ve Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Güç seçenekleri>Plan ayarlarını değişiştir>Gelişmiş güç ayarlarını değiştir>işlemci>en yüksek işlemci kullanımı normalde 100 onu 90 yapınc... Mesaja git »
Asus X550JX XX099D İnceleme ve Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Evet ısınıyor ama sadece oyun oynarken ben islemcinin max kullamını %90 a düşürerek aştım sorunu, 80 i geçmiyor şu an normalde 93 ü bulduğu oldu. Norm... Mesaja git »
Pamukkale Üniversitesi DH Öğrenci Topluluğu (FOTO) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
teşekkürler... Mesaja git »
Pamukkale Üniversitesi DH Öğrenci Topluluğu (FOTO) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
bilgisayar mühendisliğinde zorunlu hazırlık kalktı mı arkadaşlar tercih kılavuzunda görünmüyor, emin olmam gerek varsa hiç tercih etmicem... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.108