Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
illüminati
Gerçek AdSelim Özyurt
KonumMardin,Midyat
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Şubat 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 17 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
CHP'nin yeni vaati: Kanal İstanbul'a izin vermeyeceğiz. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
dostum kimse kimseye birşey yapamaz denize dökmek mecazi bir anlam taşıyorsada nefret içerikli bir sözdür , kişinin kendi duygularını yansıtıyor far... Mesaja git »
Bu ulke koalısyona gerı dönsün ıstıyenler? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
ne diyeceğimi bilemedim yanlış anlamayın fakat bu düşünce erdoğan gitsin kim gelirse gelsin ile aynıdır ilk başta bu ülkede koalisyon hükümetleri b... Mesaja git »
Çanakkale'de, Anzak Çıkarması için Ayin Yapıldı! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
içimizdeki hain anzaklar ... Mesaja git »
Irak'ta 3 Teröristi Öldüren Yaban Domuzları başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Allah rahmet etsin... Mesaja git »
Şeriat gelir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
şeriat gelecek olsa referandum ile gelir ve halkın büyük çoğunluğu istemez fakat referandumda söz konusu değil başkanlık sistemi uzun zamandır siyasil... Mesaja git »
suriyeliler insan değilmidir başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
bende farklı düşünmüyorumda erkekleri göndersek bizimkiler bunların alayına tecavüz ederlerdi sahipsiz kaldıkları için oturup çay içerken birisi ge... Mesaja git »
ŞOK: Oy pusulasının dışardan getirildiğinin ispatı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
sizlere inanamıyorum kaç gündür aynı şeyi tartışıyorsunuz aklım almıyor mevzu ysknın kararı değil başkanlık sistemine karşı çıkmak bunuda bahane olara... Mesaja git »
ŞEYİNE VURSAM ÖLÜR MÜ ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
polis halletmez ise sen halledersin onun ayıbı yanlışı yüzünden sen niye zararlı çıkasın ben olsaydım gider konuşurdum göz dağı verirdim eğerki laf... Mesaja git »
Nintendo Swicth, şirket hisselerini yüzde 20 arttırdı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Nintendo Swicth, şirket hisselerini yüzde 20 arttırdı Nintendo Switch, şirket hisselerini yüzde 20 arttırdı... Mesaja git »
ŞEYİNE VURSAM ÖLÜR MÜ ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
şiddet çözüm değil polise git eğerki seni dolaylı yoldan ilgilendiren bir olaysa git konuş konuşmayı beceremeyen tiplerden oluyor öyleyse haberlerde... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.086