Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aimCLSS Skill
Gerçek AdBahadır Özer
Doğum Tarihi28 Kasım 1996
KonumKarabük,Safranbolu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Şubat 2015
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İŞLEMCİ:Intel Skylake Core i5 6600 3.3GHz 6Mb Cache LGA1151 14Nm ANAKART:MSI B150M BAZOOKA Intel B150 Soket 1151 DDR4 2133MHz USB3.1 EKRAN KARTI:MSI ... Mesaja git »
i5 6600 - MSI GTX1070 Gaming X - Garantili - Faturalı (SON FİYAT 4000 TL) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (23 gün önce)
Bileşenler Intel Skylake Core i5 6600 3.3GHz (3.9 GHz Turbo) 6Mb İşlemci MSI NVIDIA GeForce GTX 1070 GAMING X 8G 8GB 256 bit GDDR5 Ekran Kartı Asus Z1... Mesaja git »
Hemşirelikten Kebap Meslek Yok başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
[SATILIK/TAKASLIK]GTX 1070 ARMOR 8G OC 1400TL konusunu başlattı (5 ay önce)
[link=]http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-sifir-gtx-1070-armor-8g-oc-419924928/detay[/link] [font=&q... Mesaja git »
bugüne kadar o kadar çekilişe katıldım artık alışkanlık oldu çıkmasada katılıyorum... Mesaja git »
Hat Değerlerini Yorumlatmak İsteyen Gelsin - Tartışma Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
ADSL link status: up Opmode: ITU G.992.1(G.DMT) near-end interleaved channel bit rate: 3520 kbps near-end fast channel bit rate: 0 kbps far-en... Mesaja git »
Hat Değerlerini Yorumlatmak İsteyen Gelsin - Tartışma Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hocam şunu yorumlayabilir misiniz?... Mesaja git »
Hocam bunada bir bakabilir misiniz ttnet kullanıcısıyım, daha önceden 16mbit tarifedeydim 14 alıyordum sonra kopmalar başladı hattınız desteklemiyor d... Mesaja git »
Logitech G430 Kulaklık Çekilişi - Kazanan fokof - başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
benide ekle kral şuan iyi gider... Mesaja git »
Kaçta yatıp kaçta kalkıyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Arkadaşları

PabloEscobar22
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.129