Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Veinglory
Gerçek Admete miyahki
KonumEskişehir, Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Şubat 2015
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 19 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Demek istediğim bu degil. 6.0 da kendi muzik calari gibi gozukuyordu spotify kilit ekraninda. Şuan sadece bildirim kutucugu gibi gozukuyor.... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
7 ye guncelledikten sonra kilit ekraninda spotify gozukmemeye başladı çözümü var mı acaba?... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Android 7.0 a guncellemelimiyim sizce. 2.2gb gözüküyor, eksileri var ise hiç bulaşmayayım.... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Cihazi bugun aldım. Gercekten kullandigim en iyi android arayüzü diyebilirim rahatlıkla.... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Teşekkürler hocam cevap için, aynı fiyata daha iyisi yok galiba. Ben de Z1'den geçiş yapacağım.... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
P9 şuan hala almaya değer bir telefonmudur? Fiyat olarak daha üstüne çıkamayacağım malesef.... Mesaja git »
Yeni telefon konusunu başlattı (16 gün önce)
Huawei almayı düşünüyorum bi süredir hoşuma gidiyor telefonları. GR5 ve P9 arasında kaldım P10 a kadar çıkamayacağım malesef çok pahalı. İki telefon h... Mesaja git »
Zalman z9 Neo vs NZXT S340 başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Ferah bir kasa sart artık. Galiba s340 elite icin zorlayacagim yada phanteks'e. Tesekkurler cevaplar icin herkese.... Mesaja git »
Mass Effect: Andromeda [ANA KONU] #Çıkış: Mart 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Oyun çıktığından beri yaşanan kaos, okadar kötü yorumlar bi yana galiba dayanamayıp alacağım oyunu en sonunda. 3.cü kez üçlemeyi bitiriyorum şuan daha... Mesaja git »
Zalman z9 Neo vs NZXT S340 başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Elite'in camı ne kadar dayanıklı. Herşey iyi güzel de talihsiz bişey gelmesin başına şimdi pencerenin nerden bulunur ki sonra.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
i5 6600k /MSI Gtx 970 Gaming 4G /2x4 8Gb Kingston HyperX FuryDDR4 /MSI Z170A Tomahawk /Zalman Z12 plus /Evga 750 GQ /Zalman cnps11x Performa CPU Cooler / 1TB Toshiba HDD / 240GB Corsair LE / 120GB Kingston UV400
Sistem ve Tercihleri
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Ekran Kartı
MSI

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125