Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Veinglory
Gerçek Admete miyahki
KonumEskişehir, Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Şubat 2015
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Işlemci upgrade mi, yeni AMD sistem mi? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Şuan gtx970 var bende zaten.1500 ustune bide onun parasini koyabilirim ama. 4 cekirdek islemci suan bile kurtarmiyor o yuzden kararsiz kaldım.... Mesaja git »
Tom Clancy's The Division (ÇIKTI!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Oyuncu sayisinda durum ne? 1 yildir oynamiyordum dun girdim ama matcmakingde kimse gelmiyor okadar beklememe rağmen.... Mesaja git »
1500 lira kadar bütçem olacak ve bununla 7700k mi almaliyim yoksa elimdeki 6600k ve anakari satip ustune para koyup amd ye mi gecmeliyim sizce? Yada d... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Guvenlik yaması sadece.... Mesaja git »
USB ses kartı 7.1 yada 5.1 konusunu başlattı (18 gün önce)
Steelseries arctis 3 kulaklık aldim fakat uygulaması okadar mukemmel ki herhangi bir oyunda sorun yaşamadan duramiyorum. Harici bir ses karti taksam ... Mesaja git »
DRAM üretimi 2018’de %20’nin üzerinde artacak başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bugün 4gb tek stick ddr4 aldim 273 liraya. ayni rami gecen sene temmuz ayinda 2x4 olarak 173 liraya almisim.. ... Mesaja git »
Neyse demek istedigim ubisoftun kullandigi oyun motoruyla alakali bir bug olabilir. Cpu sinira dayandiysa dayanmistir ama her gpu icin dayanmistir. Ay... Mesaja git »
Bişey savunmuyorum da bi videolari kendin de izleseydin keşke :)... Mesaja git »
Bitti mi bitmedi mi bilemem ama belki bazıları biliyordur. Watch dogs 2 ciktiginda ayni sey olmuştu galiba. Nvidia gpulari ile alakali bir bug vardı ... Mesaja git »
Zotac 970Amp mhz problemi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
sıkıntı yok. Yarı frekansta benimkide tam olarak 3506mhz de çalışıyor.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
i5 6600k /MSI Gtx 970 Gaming 4G /12Gb Kingston HyperX FuryDDR4 /MSI Z170A Tomahawk /Phanteks P400S /Evga 750 GQ /Zalman cnps11x Performa CPU Cooler / 1TB Toshiba HDD / 240GB Corsair LE / 120GB Kingston UV400
Sistem ve Tercihleri
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Ekran Kartı
MSI

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078