Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ekyerli
Gerçek AdEmir Kaan
KonumAntalya, Turkey
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Şubat 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kusadasi genclik festivali konusunu başlattı (4 ay önce)
Kusadasi genclik festivali kombine kamp bileti ariyorum.Satanlar ulasabilir mi?... Mesaja git »
Okul projem için anket yapmam gerekiyor konusunu başlattı (5 ay önce)
Merhaba Ege üniversitesinden okuyorum da projem için gerekli bir anket yapıyorum.Doldurup bide paylaşırsanız çok sevinirim.Teşekkürler. https://docs.... Mesaja git »
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
bu arada anketi de doldurur musunuz? Merhaba Ege üniversitesinden okuyorum da projem için gerekli bir anket yapıyorum.Doldurup bide paylaşırsanız ç... Mesaja git »
***Okul projem için anket yapıyorum*** konusunu başlattı (5 ay önce)
Merhaba Ege üniversitesinden okuyorum da projem için gerekli bir anket yapıyorum.Doldurup bide paylaşırsanız çok sevinirim.Teşekkürler. https://docs.... Mesaja git »
Kütüphanem Uygulaması konusunu başlattı (6 ay önce)
Merhaba arkadaşalar,bugün bu postu açmamın sebebi Microsoft Türkiye'nin kodlarını yazdığı kütüphanem uygulamasını size tanıtmak.Yazılım geliştirme... Mesaja git »
Bu Hafta alıyorum size sormadan olmaz başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
hocam geçmiş postlarıma bakarsan bu bilgisayarın günümüzde ki iyi bilgisayarlardan olduğunu vura vura söylediğimin farkına varırsın.O yüzde içine sini... Mesaja git »
i5 7300hq nvidia 1050 vs i7 6700hq nvidia 950 hangisi acill!!! başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
hocam tartışmasız http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hp-gaming-nb-15-bc202nt-1dn08ea-i5-7300hq-12gb-ddr4-1tb-hdd-gtx1050-ddr5-4gb-vga-15-6... Mesaja git »
Şu bilgisayar nasıldır? başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
hocam 2 si 1 arada modeller 4-5 yıl kullanım ömrüne pek sahip olmuyor.Sonuçta sürekli el altında başına bi şey gelme olasılığı daha fazla.Ama bilgisay... Mesaja git »
Sizce Hangisi? başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
hocam ben işlemciyi öncelik alarak asusu öneriyorum. DELL ve Casper u uzantılı işlemciyken asus hq uzantılı. Diğer özelliklere gelirsek ön bellek de... Mesaja git »
Ofis Kullanım Amaçlı Performanslı Notebook Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Merhaba,bi üstteki bilgisayar gerçekten çok hoşmuş aslında 2800'e kaçırılmıcak bir bilgisayar.Ben bütçeyi önemsemedim ihtiyaçlarını karşılayacak minim... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.140