Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ZECKSE
Gerçek AdBatuhan Aslanyürek
Doğum Tarihi26 Ocak 1997
Konumİstanbul,Esenyurt
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Şubat 2015
2. el mesaj sayısı: 49
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ASUS 24" PG248Q için Kasa tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
2k çözünürlük en ideal 27" monitörlerde güzel. ayrıca ces'de tanıtılan monitörlere o kadar para vermeyeceğinizi düşünerek, gtx 1070 alarak şu durumda ... Mesaja git »
GTX 1080 Ti SLI HAKKINDA başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
2k da 1080ti sli olmasına hiç gerek yok. eğer bütçeniz varsa ces 17'de tanıtılan 4k hdr+gsync+144hz+1ms olan bir monitör modeli var. onu alabilirsiniz... Mesaja git »
hemen göndereceğim dediği halde de günlerce o ürün çıkmaz depodan, iptal edip iade alın. iade sonrası da tekrar sipariş verin hocam, eğer ürünün fiyat... Mesaja git »
KONU SİLİNSİN başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
kırık gelme ihtimali yok hocam, inandırılabilecek cinsten bir konu değil yani. bildiğim kadarı ile bir kaç servis direkt soket değişimi yaparak çözüyo... Mesaja git »
799 Liraya sıfır i7700K satılabilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
satıcı arkadaş bir de 1 tb 850 evo eklemiş, işin garibi ise o da aynı fiyatta bulaşmayın hocam, ikinci el dahi alınamayacak bir fiyata sözde sıfır sa... Mesaja git »
windows 10 1703 sıfır kurulum internet hızı sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
bu sorunun çözümünü bir çok yol deneyerek çözmeye çalıştım fakat nafile. geri windows 8.1 pro'ya dönerek çözebildim. benzer sorunu yaşayan arkadaşlar ... Mesaja git »
windows 10 1703 sıfır kurulum internet hızı sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
aynı sorunu bende yaşadım, sorun update sonrası oluşuyor hocam. iki defa yükseltme yaptım ve geri dönmek zorunda kaldım. güncelleme sonrası internet ç... Mesaja git »
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
ASUS VN247H Nasıldır? başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
bende PG278Q kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır hocam. tam 9 defa değişim yaparak sorunsuz ürüne sahip oldum VN247H piyasada uzun bir süredir yalnızca va... Mesaja git »
ASUS VN247H Nasıldır? başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
aynı monitörden boşta var bende de, 700 liraya almıştım vatandan. verilen 1 liraya bile değmeyecek cinsten bir ürün, komple seri panel hatalı ve sorun... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Logitech G910 Orion Spark RGB
Alıcı: TheDefiler
Tarih: 19 Ocak 2017; 15:51:14
Yorum
Genel Puan

Ürün: Blue Blackout Yeti + Watch_Dogs 2 Bundle
Alıcı: Corticera
Tarih: 18 Ocak 2017; 17:17:09
Yorum
ürün tamamen söz verdiği gibiydi, ayrıca hızlı kargo için teşekkür ediyorum
Genel Puan

Ürün: XİGMATEK XLF 140mm (3 adet kaldı)
Alıcı: yilmaz976
Tarih: 30 Aralık 2016; 18:13:54
Yorum
Ürün ilanda bahsedildiği gibi temiz ve sıfır gibi. Hızlı kargo için teşekkür ederim. Güvenilir insandır, ne söylediyse ürün öyle çıkar.
İmza
Asus Sabertooth X99 | EVGA GTX 1080 FTW x2 SLI | Intel® Core™ i7-6850K | NZXT Kraken X61 | Kingston HyperX Predator DDR4 2400MHz 8x8 GB | ROG Xonar Phoebus Solo | Samsung 950 PRO 256 GB | Samsung 750 EVO 250 GB | WD Blue 1 TB SATA x2 | EVGA SuperNOVA 1000 P2 | Corsair Carbide Air 540 | Asus 27" PG278Q 2K 144Hz 1ms G-SYNC | Blue Blackout Yeti | Logitech C920 | Logitech G910 Orion Spark | Logitech G900 Chaos Spectrum | Logitech G920 + Shifter | Razer Firefly Chroma | Razer Tartarus Chroma | Razer Kraken Pro | Razer Ferox Speakers | Xbox One S Bundle (1TB) | PlayStation 4 Slim (500 GB)
iPhone 6 16 GB Gold | iPhone 7 128 GB Jet Black | Apple MacBook Air 13" | Apple iPad Mini 4 32 GB Silver | Apple AirPods | Nikon D7200 18-140mm VR
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Trabzonspor
TV
LG
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Ekran Kartı
Asus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.094