Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
QuexSeeL
Gerçek AdUğur UZUNER
Doğum Tarihi5 Ocak 1985
KonumGiresun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Huawei P11 de çentik tasarımına geçebilir başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Apple umarım penis şeklinde bir telefon tasarımı, logo vs. yapmaz yeni telefonunda. Hem bunu kopyalayacak onlarca firma olacaktır hem de bu olay balla... Mesaja git »
Şu an Ne Dinliyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Hadi len karikatür serisinin hepsini koymaya üşendim şimdi.... Mesaja git »
Android 8.1 Oreo yayınlandı: Android 8.1 ile gelen yenilikler başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Google artık otomatik olarak cihazı tanıyıp ona göre optimizasyonu kendisinin yapması gereken bir platform kurmalı. İsteyen kullanıcının buradan sürüm... Mesaja git »
Worldden Her 100/15 toplam 45 worldpuan başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
72 Milyon Doları çöpe atan adam! | 2si1 Teknoloji ve Oyun Programı başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Video başında sonunda intro olmaması iyi olmuş.... Mesaja git »
Muslera Bundan Sonra Yedek,Carrasso Kalede Güven veriyor başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Konu ben veya Şinonun yeni takımındaki kariyeri değil konu senin takımın gol yemesine sırf Muslera gol yedi diye ben demiştim diyebilmen için deliler ... Mesaja git »
Muslera Bundan Sonra Yedek,Carrasso Kalede Güven veriyor başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Belli üzüntüden kahrolmuşsun yığılmış kalmışsın bir köşede.... Mesaja git »
Bayram çocuğu gibi sevindin mi la?! Hemen herkese haber uçurmuşsun bakın bana bayramlık aldılar der gibi.... Mesaja git »
CHP MAN ADASI BELGELERİNİ BASINA DAĞITTI başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Uyandığınızı uzun zamandır biliyoruz merak etmeyin, bunca yolsuzluğa illegal işlere bile bile ortak olduğunuz, bunları kolladığınızın farkındayız. Bu... Mesaja git »
Arkadaşları

Stephie

sertacaygun

LorneMalvo

LivingDeads69

LvntCsr

Burhan_GS_911

berke_17.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

.:U.U:. ][ ASLANLAR YUVA ][ Samsung WAVE ][ QTM BAN Club ][ Leyla ile Mecnun ][ DH 8o's ][ !Q!!   

Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
GALATASARAY
Hakkında
## Her İsteyenin Her İstediği, Her İstediğinde Olmaz ! ##

QTM

.:U.U:. ][ ASLANLAR YUVA ][ Samsung WAVE ][ QTM BAN Club ][ Leyla ile Mecnun ][ DH 8o's ][ !Q!!   

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.250