Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
g.ergin
Gerçek AdGülşah Ergin
Doğum Tarihi29 Mayıs ****
MeslekMatematik Mühendisi
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Şubat 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
GİTTİGİDİYOR BUGÜNE ÖZEL CEP TELEFONUNDA %4 İNDİRİM başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Arkadaşlar iphone x alacağım meblağ çok yüksek olunca endişeleniyorum. Güvenilir satıcı mıdır? Apple garantili olduğunu kutuyu açmadan nasıl anlayacağ... Mesaja git »
THY Mobil Uygulamaya %15 İndirim - Kısıtlama yok!!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İzmir uçuşları aynı fiyatta. İndirim olmamış. Olduğunu nasıl anlıyorsunuz? İlk baktığınız ekranda mı düşmüş ödeme ekranında mı düşüyor?... Mesaja git »
AnadoluJet %50 indirim kodu (Vergiler Hariç) Son Gün başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
U ve F sınıfında geçerli değil hocam. O fiyatlar bu sınıflarda oluyor genellikle. Ödeme sayfasından sınıfına bakabilirsiniz.... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba, 25.03.2018 2 kişi izmir-istanbul tek yön acil bilet almak istiyoruz. Yardımcı olabilecek olan var mı?... Mesaja git »
AnadoluJet %50 indirim kodu (Vergiler Hariç) Son Gün başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
U ve F hangi sınıf oluyor? Sanırım seçtiğim biletler U ve F bu yüzden kampanya girilecek alan çıkmıyor.... Mesaja git »
25.03.2018 2 kişi izmir-istanbul en uygun bilet fiyatı nedir?... Mesaja git »
Alınık İzmir-İstanbul 25.08.2017 2 kişi konusunu başlattı (2 ay önce)
İzmir-İstanbul 25.08.2017 acilen 2 kişilik bilet arıyorum.... Mesaja git »
PUZZLE FIRSATLARI (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bugün 21 Aralığa özel toyzzshopta %25 indirim var. D&R da da %14 + 2.ürüne %50 indirim var. Eğer 2 tane alırsanız hem kargo bedava oluyor (60 tl ü... Mesaja git »
Satılık Kasımpaşa - BJK Digiturkplay 1800k başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hocam Beşiktaş maçına talibim. Pm atıyorum.... Mesaja git »
DİGİTÜRK PLAY KASIMPAŞA-BEŞİKTAŞ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hocam Beşiktaş maçına talibim. Pm atıyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.079