Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
g.ergin
Gerçek AdGülşah Ergin
Doğum Tarihi29 Mayıs ****
MeslekMatematik Mühendisi
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Şubat 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 19 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TRENDYOL/LOFT/MARKAFONİ/N11 KODLAR başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Merhaba, TRENDYOL 100/30 kod halinde midir? Elite hesaplardaki kargo bedava ile birleşir mi?... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Selamlar, 1 bilette gişe fiyatından ben arıyorum. PM gönderebilirsiniz.... Mesaja git »
BİM 17 Mart 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Neredeyse 6 yıl önce aynısını almıştık, çok memnunuz. Şuan da kardeşim için ihtiyacımız vardı, annem sürekli yine gelse alsak diyordu tam denk geldi... Mesaja git »
LG 49UH770V 2999 TL Teknosa başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Çok teşekkürler ... Mesaja git »
LG 49UH770V 2999 TL Teknosa başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar Merhaba, Samsung 50KU7000 ile arasında kaldım. O da 2600 e düşmüş. Hangisi daha iyidir? Hangi özellikleri farklı anlayan bilen var mı ac... Mesaja git »
Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bimeksten alıp 14 gün içinde gelen var mı arkadaşlar? Biparayla çok iyi fiyata geliyor da.... Mesaja git »
Kitaplar 2 TL [Sherlock Seti 23, Kavgam 5 TL] -GÜNCEL- başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar aynı mantıkla bir ara Maviçatı yayınları 2-3-4-5 tl iken gaza gelip 100 tllik kitap aldık. Bir sürü yazım hatası, anlam kaymaları var ve ki... Mesaja git »
Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Gittigidiyordan alan oldu mu arkadaşlar? sabah gold renk vardı mediamarkt ve teknosada. Şuan sadece siyah teknosa kalmış. Apple garantilidir değil mi ... Mesaja git »
Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
7 plusı mı 3600 e aldınız? Öyleyse süpermiş. Bana da denk gelse keşkee.... Mesaja git »
100/22 Tık Hızında İndirim |Ücretsiz| başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Yazdıktan sonra gördüm kusura bakma, teşekkür ederim :)... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.047