Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
g.ergin
Gerçek AdGülşah Ergin
Doğum Tarihi29 Mayıs ****
MeslekMatematik Mühendisi
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Şubat 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 19 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Alınık hotel indirimi yurtiçi konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba, 4-6 mayıs antep 2 kişi uygun hotele ihtiyacımız var. Yardımcı olabilrcek olan var mıdır?... Mesaja git »
Hepsiburada 160TL indirimli hesap başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Alt limiti nedir? 200liralık üründe 160 lira indirim yapıyor mu?... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar 4 ya da 5 mayıs gidiş / 6 mayıs dönüş İstanbul-Gaziantep 2 kişilik bilette yardımcı olabilecek olan var mı?... Mesaja git »
Uçak bileti alınık konusunu başlattı (3 ay önce)
Arkadaşlar, 4 ya da 5 Mayıs gidiş 6 Mayıs dönüş İstanbul-Antep bileti arıyoruz. Yardımcı olabilecek olan var mı?... Mesaja git »
GİTTİGİDİYOR BUGÜNE ÖZEL CEP TELEFONUNDA %4 İNDİRİM başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar iphone x alacağım meblağ çok yüksek olunca endişeleniyorum. Güvenilir satıcı mıdır? Apple garantili olduğunu kutuyu açmadan nasıl anlayacağ... Mesaja git »
THY Mobil Uygulamaya %15 İndirim - Kısıtlama yok!!! başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
İzmir uçuşları aynı fiyatta. İndirim olmamış. Olduğunu nasıl anlıyorsunuz? İlk baktığınız ekranda mı düşmüş ödeme ekranında mı düşüyor?... Mesaja git »
AnadoluJet %50 indirim kodu (Vergiler Hariç) Son Gün başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
U ve F sınıfında geçerli değil hocam. O fiyatlar bu sınıflarda oluyor genellikle. Ödeme sayfasından sınıfına bakabilirsiniz.... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Merhaba, 25.03.2018 2 kişi izmir-istanbul tek yön acil bilet almak istiyoruz. Yardımcı olabilecek olan var mı?... Mesaja git »
AnadoluJet %50 indirim kodu (Vergiler Hariç) Son Gün başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
U ve F hangi sınıf oluyor? Sanırım seçtiğim biletler U ve F bu yüzden kampanya girilecek alan çıkmıyor.... Mesaja git »
25.03.2018 2 kişi izmir-istanbul en uygun bilet fiyatı nedir?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078