Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
UzayMekiğineKafaAtanKedi
Gerçek AdMustafa Alaköy
Doğum Tarihi12 Şubat 1980
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ocak 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Aracınız 2000 Devirde kaç km hız ile gidiyor ? (Dizelciler içeri) başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
2008 2.0 Tdı passat 6. Vites 125 115 arası birşey birazdan denerim denize gidecem şezlongtan yazarım... Mesaja git »
Ecufast Yazılım Zararı Varmıdır ? başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Bende yaptıracaktım arkadaşın arabasını kullandım 3 gün yazılımlı 2.0 Tdi kullandim egr dpf iptaldi 180 hp imiş arkadaşta benim arabayı kullandı bana ... Mesaja git »
Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bende bir süre kota kalktı geri geldi 2 sayfa geride ss var... Mesaja git »
Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
540 ne hocam fiber vermiyolar bakır sadece... Mesaja git »
Gösteripte vermediler resmen Bu az önceki Buda şimdiki kalktı diye sevinmiştim bende... Mesaja git »
Otobüste Koltuk Yatırma Olayı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Konyaya giderken önümdeki Konyalı dayı bayağı yatırdı 1.93 cm boyum var adamın kafası altımda dayı öpüşecez mi hayırdır dedim 3 4 kişi koptu dayı başl... Mesaja git »
Fren hidroliği boşaldı. Yolda kaldım. (Resimli) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Geçmiş olsun neyseki araç focus manevra yaparakta sıyrılırdınız gerek kalmamış ama olsaydı üstün yol tutuşu sayesinde fazla panik yaptırmazdı tamirciy... Mesaja git »
Sigara Yüzünden Serviste Birini Komalık Edeceğim başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
15 gün boyunca başlamaya çaliştım günde 1 paket bitirdim yok abi bağımlı felan olmuyosun o 15 gün haricinde içmedim içmemde tamamen kafada bitiyor... Mesaja git »
50 Mbps sorun olurmu başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Az önce türknet tarafından arandım ve paket hızım olan 50 megabite yükseltildi snr 27 den 24.8 e düştü yani 75 e kadar yolu var bunun neden 50 dedile... Mesaja git »
Bakan açıkladı: Kırmızı ışık cezaları ağırlaştırılacak başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Yeşilde önüme atlayan yayalar ne olucak ?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.344