Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
UzayMekiğineKafaAtanKedi
Gerçek AdMustafa Alaköy
Doğum Tarihi12 Şubat 1980
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ocak 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İki kez 155'i aradım ikisinde de polis işlem yapmadı... başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Plakasiz içinde cübbeli sarıklı bagaj açık ve bantla sarılı biseyler var araba yeşil kasa toros aradim polisi ne tarafa gittiğini sordu tarif ettim de... Mesaja git »
İnsanlar çok yüzsüz arabayı emanet verdik işte sonuç başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Çok sevdiğim bir arkadaşım aradı arabasını 1 hafta önce satmıştı antakya da oturuyorum adanaya babasını götürecekmiş adam yaşlı otobüsle giderse zorla... Mesaja git »
Bmw 1.20i Dyno Test-Aracı Aldık Isparta'ya Getirdik:) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Düz yolda basın 0 100 değerini tutuyosa alın 30 bin km hiç birşey kazası felan yoksa uzun süre binersiniz... Mesaja git »
Türknet Upload ve Download Hız Sınırlaması Yapıyor (Video Eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Bende speedtestte 48 alıyorum ama 1 dakika 1 sey indirsem 6 dan 4 e dusuyor saniyedeki hızı bence kısıtlama var detaylı bir araştırıp gerekirse videol... Mesaja git »
uyanik kalmak icin formullerinizi bekliyorum başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Kaç yıllık hort ama güldüm... Mesaja git »
Köpek Gibi Çeken 4X4 başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Foroster... Mesaja git »
2018 AUDI A7 SPORTBACK TANITILDI başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bir tane 3.0 tdi a7 im olsa ne güzel olurdu... Mesaja git »
Kısa sorulu olan sorular bilgi sorusu mu? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İçerik olmadan olmaz aslan sözel sorularınız olursa burdayım... Mesaja git »
Dizel vs Benzin (1,4 TSI vs 2.0 TDI) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
1.4 turbo astra ile kapışmıştım 2.0 Tdi ile 140 beygir ikiside 1 boy önde bitirdim ki karşıdaki pilot iyi olsa geçerdi beni ayıptır söylemesi deli vit... Mesaja git »
Depoyu fullemek mi,yoksa azar azar yakıt almak mı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hiç düşünmedim ama içinde şehir dışı en az 300 km yapacak kadar bırakırım bazen 100 atarım bazen 200 bazen fullerim duruma göre... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.094