Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Onronr210
Gerçek AdOnur Uludag
Konumtr
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ocak 2015
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Toplu paket açılımları efso olmuş devamını bekleriz.... Mesaja git »
SANİYENİZE GÖRE LYS SIRALAMANIZ(riskkk!!!!!) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
telefon tutucu kulaklık çoklayıcı kulaklık kutusu rock zircon mouse pad mini led mini gamepad otg erkek kemer bluetoothgamepad fitnes eldiveni saa... Mesaja git »
☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar cihazın pil kullanımı kısmından Android'in yüzde kaç kullandığınız söyleyebilir mısınız ?... Mesaja git »
Ospina transfer haberi üzerine efsane yorumlar konusunu başlattı (4 ay önce)
https://mobile.twitter.com/hughwizzy/status/872461054131003393 Yorumlar fena :))... Mesaja git »
Son dakika jesus Navas beşiktaşta başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ben olma ihtimalini düşük görüyorum ama olursa başkan yine satış ihtimalini düşünmüştür. Hiç fena.olmaz.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Çok beğendim juvenin formaları inşallah bizimde bu seneki formalardan biri böyle olur. [/url]... Mesaja git »
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Şampiyonluk canlı yayınları başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Tekrarı 22.30 da... Mesaja git »
Arkadaşları

az_tek

rakber210
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.187