Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mekatu
Gerçek AdMehmet Koksal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ocak 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bmw 2 serisi Active Tourer (F45) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Uzun yolda rahatsız edici bir gürültüsü yok. Ben herhangi bir sıkıntı gözlemlemedim. Yol sesi bir miktar daha az olabilirdi hissine kapılıyor insan BM... Mesaja git »
Gearbest'te aynı problemi yaşadım. Yıllardır yurt içi-yurtdışı ve online alışverişte de kullandığım iki kredi kartını denedim olmadı. Debit banka kart... Mesaja git »
Bmw 2 serisi Active Tourer (F45) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Test sürüşünden sonra yorumlarınızı da beklerim.... Mesaja git »
Bmw 2 serisi Active Tourer (F45) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bizim ülkemizde araçlar gerçek ihtiyaçtan ziyade gösteriş/bilmem kaç yıl sonraki ikinci el değeri vs. gibi gerekçelerle seçiliyor. O nedenle Avrupa'da... Mesaja git »
Bmw 2 serisi Active Tourer (F45) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
4 kişilik aile iseniz ve çoğunlukla şehiriçi kullanıyorsanız Gran Tourer yerine Active Tourer seçeneğini de düşünün derim. Nihayetinde Gran Tourer dah... Mesaja git »
Dediğiniz gibi yaptım ve sipariş vermek istedim. Fakat bu defa da garip bir şekilde hiçbir kredi kartımı kabul etmedi sayfa. Tuhaf karakterler içeren ... Mesaja git »
Bu düğümü Olgu Bey çözer ancak:) Bu arada Gearbest'e "pakete 30 Dolar yazabilir misiniz, yoksa gümrükte çok prosedür var" diye sordum: "Gümrük kuralla... Mesaja git »
GPS'e ben de takılır gibi oldum ama cihazın küçüklüğü ve Philips olması aklımı çeldi. Görüntüler de çok başarılı incelemeden anladığım kadarıyla. Olgu... Mesaja git »
Olgu Bey merhaba, Junsun H030 sipariş vermek üzereydim ki sizin Philips ADR800S incelemesini gördüm. Philips markası olunca gönlüm o tarafa kaydı. Bu ... Mesaja git »
Bmw 2 serisi Active Tourer (F45) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Aile için harika bir araç bu. Kesinlikle çok doğru seçim. Öte yandan en iyi araba şirket arabasıdır:) Gerçi sizin durum ödemeli arama gibi olmuş ama o... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.086