Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yunus6397
Gerçek AdYunus Emre
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ocak 2015
2. el mesaj sayısı: 32
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları16
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
KALEDE KALECI YOK başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Kaleye gelen 5 şutun 5 ide gol olmuş... İster hatası yok denilsin ister defansın suçundan gol oldu denilsin. 5 senedir muslera çok iyi kaleci, efsane... Mesaja git »
Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
2 kişilik 4k grup arıyorum ben ve arkadaşım için.... Mesaja git »
FATURASIZDAN FATURALIYA-TT-10 GB-1000 DK-1000 SMS=29 TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Teklifi almak için ne yapmamız gerekiyor? Faturasız kullanıyorum. Türktelekomdan hiçbir tanıtım mesajı gelmiyor bana... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 21 KASIM Black Friday!!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ps store indirim konusu diye giriyoruz dönen muhabbete bak...... Mesaja git »
(ÇOK YAKINDA) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Arkadaşlar bi tutturmuşsunuz yok pazarlama kampanyasıdır yok zorla alışveriş yaptırtıcak bu kart felan filan. Yaw arkadaşlar neden böyle basit düşünüy... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] 21 KASIM Black Friday!!! başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
160 liradan ucuza gelmesine ihtimal vermiyorum hocam. Geçen sene black friday de 161 liraya düştü. Bu senede ya aynı fiyat olur yada 3-5 lira daha yük... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
SATILIK Oyun adı: FİFA 18 Pri-Sec: SECONDARY Alındığı ülke: TR Fiyat: 105 ? İletişim: PM Ödeme: Havale/Eft Diğer hak: Hesabı oyun çıktığında ... Mesaja git »
Kariyer. net veya benzeri siteler hakkında. başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
4 aydır felan hergün başvuru yapıyorum 1000 den fazla başvurum vardır. 50 kere görüşmeye çağrılmışımdır aşağı yukarı 20 tanesiylede görüşmeye gittim o... Mesaja git »
BANKO ATLAS 2000MİL HEDİYE KAMPANYASI başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Doğrudur hocam kullanılan mil kadar borç yansıtmada olabilir. Dediğim gibi 4-5 ay oldu net hatırlayamıyorum. Tek emin olduğum nokta milleri kullanırsa... Mesaja git »
BANKO ATLAS 2000MİL HEDİYE KAMPANYASI başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Kartı alırken milleri kullandığınız takdirde kart ücreti ödeyeceğimizi ve ödemeden kartı iptal etmediklerini söylemişlerdi... Mesaja git »
Arkadaşları

ForqotteN

baris707

NeviSahsiMunhasir

emrah44

criminal76

yaki83

fantastik74

kaan0101

gecekuşu0138

Kikilik

arkham92

galasoldiers

tutesh

Burhan_GS_911

tektabancaa

gokhankvsr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Dacia
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Manchester United FC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109