Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yunus6397
Gerçek AdYunus Emre
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ocak 2015
2. el mesaj sayısı: 34
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları23
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaşlar eleştiri olarak değil de soru olarak soruyorum kim ya bu Mustafa Cengiz? Olayı nedir neden destekleniyor?... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
SATILDI! Oyun adı: AC ORİGİNS Pri-Sec: Primary Alındığı ülke: Türkiye Fiyat: 70 SATILDI İletişim: PM Ödeme: Havale/EFT... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Arkadaşlar bir sorunum var 1 2 haftadır. Wifi deyken messenger da bağlantım sürekli kopuyor şimdiye kadar hiç olmazdı böyle. Diğer uygulamalarda inter... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Oyun adı: Hidden Agenda ( Türkçe altyazılı ) Pri-Sec: Primary Alındığı ülke: TR Fiyat: 25 SATILDI İletişim: Pm Ödeme: Havale/Eft... Mesaja git »
Neo ile MTV Ödemelerine 20 TL Chippara başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Mtv çok olmasına çokda hiç yoktan 20 TL iyidir genede... Mesaja git »
Enpara.com size 50 TL'lik bir jest yaptı! başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
3 arkadaş için çok makul bence 33 liralık yer 16.5 öderler kişi başı... Mesaja git »
Enpara.com size 50 TL'lik bir jest yaptı! başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Hala kampanyayı kullanmamış olan varsa Papa Johns un 100 tl lik çekini alabilir arkadaşlarınızla gider yersiniz %50 indirim olmuş gibi olur... Mesaja git »
Türknet 2018'e Fırtına Gibi Giriyor başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Yaklaşık 1 senedir kullanıyorum 0 sorun mükemmel hizmet. 10/10 puan veririm. İlk aldığım zamanlarda 13 megabit hız alıyordum. Mobil uygulamadan sadece... Mesaja git »
Netflix Kardeşliği Ana Konu - (Netflix grup kurmak isteyenlere özel) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
4 kişilik 4k grup için 2 kişi arıyorum. Aylık aylık olarak devam edeceğiz... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
SATILIK Oyun adı: FİFA 18 Pri-Sec: Primary Alındığı ülke: TR Fiyat: 90 ₺ İletişim: Pm Ödeme: Havale Diğer hak: Bende SATILDI Oyun adı: Need... Mesaja git »
Arkadaşları

silent

ForqotteN

baris707

NeviSahsiMunhasir

Husqv4rn4

emrah44

criminal76

yaki83

ozzo27

fantastik74

kaan0101

gecekuşu0138

Kikilik

mkaydi

arkham92

galasoldiers

tutesh

Harzeban

c4cem

Burhan_GS_911

takingthere27

tektabancaa

gokhankvsr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Dacia
Mobil cihaz
Xiaomi, Xiaomi, Xiaomi
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Manchester United FC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156