Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yunus6397
Gerçek AdYunus Emre
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ocak 2015
2. el mesaj sayısı: 34
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 50 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları23
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SİNEMİA SINIRSIZ AYLIK 38.99 başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
İlk çıktığı zamanlarda almıştım 6 aylık şekilde 35 liraya gelmişti. Sorunsuz kullanmıştım. Ayda ortalama 6 filme felan gidiyordum. Üyelik süresi bitin... Mesaja git »
Galatasaray 2017-2018 Bilet - Kombine Devir [ Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Yarınki Akhisar maçına 3 adet yanyana bilet arıyoruz gişe fiyatı altına.... Mesaja git »
Galatasaray 2017-2018 Bilet - Kombine Devir [ Ana Konu] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 gün önce)
Lütfen tek başlık altında toplansın artık şu bilet/kombine devir işlemleri. Buradan devam edebilirsiniz.... Mesaja git »
Galatasaray 2017-2018 Bilet - Kombine Devir [ Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Uygun fiyattan 3 adet bilet arıyoruz en üstten köşeler felande olabilir.... Mesaja git »
Lazerle Göz Ameliyatı olan varmı(lasik wavefront prk INTRALASE) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bilemiyorum çokta araştırmadan fevri bi şekilde gittiğim için bişey de söylemedim. Ve birde ben ilk aradığımda tetkiklerden sonra 1500 ile 5000 arası ... Mesaja git »
Lazerle Göz Ameliyatı olan varmı(lasik wavefront prk INTRALASE) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Tabiki bende öyle düşünüyorum aceleye gelecek bir konu değil fakat işe gireli 2 3 hafta oldu uzun süre izin alma imkanım yok o yüzden amaliyatdan sonr... Mesaja git »
Teşekkürler cevap için. Peki siz şuan memnun musunuz yani iyiki yaptırdım diyor musunuz?... Mesaja git »
Arkadaşlar lazer amaliyat olanlara bir sorum var. Amaliyat günü dahil en fazla 2 gün izin alabileceğim bir işim var. Gözler 3. Gün itibariyle ofis işl... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar eleştiri olarak değil de soru olarak soruyorum kim ya bu Mustafa Cengiz? Olayı nedir neden destekleniyor?... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
SATILDI! Oyun adı: AC ORİGİNS Pri-Sec: Primary Alındığı ülke: Türkiye Fiyat: 70 SATILDI İletişim: PM Ödeme: Havale/EFT... Mesaja git »
Arkadaşları

silent

ForqotteN

baris707

NeviSahsiMunhasir

Husqv4rn4

emrah44

criminal76

yaki83

ozzo27

fantastik74

kaan0101

gecekuşu0138

Kikilik

mkaydi

arkham92

galasoldiers

tutesh

Harzeban

c4cem

Burhan_GS_911

takingthere27

tektabancaa

gokhankvsr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Dacia
Mobil cihaz
Xiaomi, Xiaomi, Xiaomi
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Manchester United FC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125