Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yunus6397
Gerçek AdYunus Emre
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ocak 2015
2. el mesaj sayısı: 30
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Istanbulda 5 yasında 5 parca boyalı araç normal midir? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
2016 Mayıs ayında değerinin 2-3 milyar fazlasına 0 kaza 0 boyalı bir araç aldım. Aldıktan 4 gün sonra abim arabayı alıp kaza yaptı sol çamurluk değişt... Mesaja git »
Fringe ı hatırladım duygulandım. Olay ile ilgili olarak bende gerçek olabileceğini düşünmüyorum ama keşke olsaydı... Mesaja git »
İçerde - Çağatay Ulusoy & Aras Bulut İynemli başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bende bölümden önce ve ilk 30 dakikaya kadar öyle düşünüyordum fakat meleğin ölüsünün yanında 10 kişi gelip konuştu dakikalarca. Burdan nasıl bir sen... Mesaja git »
Çok ağır bi rol olur herkez oynamaz bence... Mesaja git »
3 bölüm birden izledim yağ gibi aktı. Herkezinde bildiği üzere dizi bir başyapıt, bir efsane değil ama Türkiye standartlarına göre Güzel bir dizi. ... Mesaja git »
FARKLI 1,5 ÜST 3,5 ALT TESPİT YÖNTEMİ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Arkadaşlar oynamayın şu illeti 1 gün kazanırsın 3 gün kaybedersin hep aynı. Konu sahibine lafım yok bilgisini istatistiğini paylaşıyor. Bende yıllardı... Mesaja git »
Yine yeni yeniden Oğuzhan başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Türkiyede yaşayan herkez Oğuzhan ın 10-15 milyon etmeyeceğini bilir. Balon gibi şişiriyorlar yıllardır, yönetim iyi bişey yapmak istiyorsa 3 e 5 e bak... Mesaja git »
Saat kaçta gelir arkadaşlar?... Mesaja git »
Manchester United Kıraathanesi | Burnley 0-2 Man.United başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Yıllardır bir manu sempatizanıyım ama bu kadarda olmaz yahu, milyon dolarlık transferler yapıyorsun, dünyada en fazla maaş alan teknik direktörü çalış... Mesaja git »
Arkadaşları

NeviSahsiMunhasir

emrah44

criminal76

yaki83

fantastik74

Kikilik

arkham92

galasoldiers

tutesh

Burhan_GS_911

tektabancaa

gokhankvsr
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Dacia
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Manchester United FC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.188