Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
EXcommunist
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Kartal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Ocak 2015
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Alınık NBA 2K16 (plus olmayacak) konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba, Çifthak olarak NBA2k16 almak istiyorum. Plusla verileni istemiyorum.... Mesaja git »
Cekilise katilmak istiyorum... Mesaja git »
ALINIK PS4 NBA 2K16 ÇİFT HAK konusunu başlattı (9 ay önce)
ALINIK PS4 NBA 2K16 ÇİFT HAK (PLUS OYUNU İSTEMİYORUM) 40TL Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
ALINIK NBA2K16 ÇİFT HAK... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 ay önce)
6. Satışlarınızla ilgili detayları lütfen PM , Telefon ya da başka özel mesajlaşma kanalları üzerinden gerçekleştiriniz. Konuda satış detayları i... Mesaja git »
Şubat ayı indirimden hangi oyunu almalıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
24/02/2015 tarihinde bitiyor... Mesaja git »
Şubat ayı indirimden hangi oyunu almalıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Herkese teşekkürler Shadow of morder + tomb raider alacağım.... Mesaja git »
TR PSN, PS4 kullanıcılarına hazır yemek yerine balık tutmayı öğretiyor.... Mesaja git »
Hindistan da resmi dil ingilizce olduğu için oyunlarda ingilizce versiyonları olur diye düşünerek PSN hesabı açtım ve takip etmeye başladım. Hatta G... Mesaja git »
premium TR PSN de 149TL -25TL(ENPARA)= 124 TL ye geliyor Hindistan PSN de En para varsa 83 TL ye gelecek.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.098