Er
03 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
359151 Gün Cezalı
356707 gün 6 s. 32 dk. kaldı
Fırsat Ekle
Hakkında
Meslek: Öğrenci - Gözlükçü
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
• The Walking Dead • Game Of Thrones • Arrow • Spartacus •

Önceki Hesabım Neden Kapatıldı Bilmiyorum Şikayet Olmadan Profilimi Kapattırlar Yeni Hesap Açtım Beni Bilen Biliyo Ama Yinede Eski Referanslarım Aşağıdaki Gibidir.

Yeni Referanslarım : byapici - gokcet - kuxrey44 - ROLLING STONES - conq_34 - Supervisor_ - Dark Territory

Eski Referanslarım : pvp_headshot - t@rik - exe2000 - sayanist - ik77 - didim81 - Schauder - furkanaktemur - mucoyaho - sakurek - fragman44 - sinan__86 - sayfam - Mr.Kertenkele - steinbeck0635 - atomcu - bf - Daha Referans Yapmadığımız Onlarca Üye
Hakkımda:
• The Walking Dead • Game Of Thrones • Arrow • Spartacus •

Önceki Hesabım Neden Kapatıldı Bilmiyorum Şikayet Olmadan Profilimi Kapattırlar Yeni Hesap Açtım Beni Bilen Biliyo Ama Yinede Eski Referanslarım Aşağıdaki Gibidir.

Yeni Referanslarım : byapici - gokcet - kuxrey44 - ROLLING STONES - conq_34 - Supervisor_ - Dark Territory

Eski Referanslarım : pvp_headshot - t@rik - exe2000 - sayanist - ik77 - didim81 - Schauder - furkanaktemur - mucoyaho - sakurek - fragman44 - sinan__86 - sayfam - Mr.Kertenkele - steinbeck0635 - atomcu - bf - Daha Referans Yapmadığımız Onlarca Üye

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.
İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
iPhone 6
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
Xbox 360
Takım
Fenerbahçe
TV
Vestel Led TV
Tablet
iPad Mini
Game Center
erginaltintas
Dünyadan Futbol
FC Bayern Munchen
Clash of Clans
erginaltintas
Basketbol
Fenerbahçe Ülker
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 575
İkinci El Bölümü Mesajları: 326
Konularının görüntülenme sayısı: 2.602 (Bu ay: 49)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 24 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Diğer ikinci el ürünler
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.