Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Excramentum
Gerçek AdBerker Bakırtaş
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ocak 2015
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[ALINIK] Logitech G633 Kulaklık konusunu başlattı (3 ay önce)
logitech g633 arıyorum sıfır için 350? ikinci el için kondisyonuna bağlı olarak 300? ye kadar çıkabilirim istanbul içi elden tercihim öm den yazarsanı... Mesaja git »
KMF BILETI ARIYORUM [ 2017 ] konusunu başlattı (6 ay önce)
öm den ulaşıp telefon numaranızı bırakın fiyatı ile birlikte yazarsanız sevinirim 2 kişilik iç saha tercihim 2 bilet alacağım... Mesaja git »
2 ADET KMF BILETI ARIYORUM [ 2017 ] konusunu başlattı (6 ay önce)
öm den ulaşıp telefon numaranızı bırakın fiyatı ile birlikte yazarsanız sevinirim 2 kişilik iç saha tercihim 2 bilet alacağım... Mesaja git »
üzücü jackpot hikayem başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
videoda kaybettiğim bıçak ortalama 165-170$ arasında değişiyor... Mesaja git »
abi çok çıldırdım artık bu sitede ya dayanamadım o spini görmeye... Mesaja git »
abi ben toplam 3000$ civarı kaybettim .. skin pazarından gamble sitelerinden falan filan kazandığım tek şey ekipman + çok ihtiyacım olduğu bir dönemde... Mesaja git »
üzücü jackpot hikayem konusunu başlattı (8 ay önce)
gıdım laf edemeden direkt olarak video linki bırakıyorum donanım haber ailesi üstünden günler geçti unutamadım ben onun fadeini csgofast jackpo... Mesaja git »
silinebilir konusunu başlattı (8 ay önce)
silinebilir... Mesaja git »
Merhabalar arkadaşlar bilgisayarımı satmayı düşünüyorum bu sene üniversiteye hazırlanacağım için kenarda erimesini istemiyorum bu yüzden satmaya karar... Mesaja git »
Merhabalar arkadaşlar bilgisayarımı satmayı düşünüyorum bu sene üniversiteye hazırlanacağım için kenarda erimesini istemiyorum bu yüzden satmaya karar... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.113