Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yusuf07.
Gerçek Adyusuf göçmen
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Aralık 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 22 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Nisan başı pastırmacı ve yanındaki nevgrossa gittim. 12 Nisanda da city grossa gitme fırsatım oldu. Citygrossta fiyatlar çok cazip değil artık. Ürünl... Mesaja git »
Axess 300/30 Chippara (22-23 Nisan) başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Hocam şuan vakıfbankın internet alışverişine puan kampanyası var. Orada da vergi ödemesi dahil değildir ibaresi var.Vakıf daha önce yine böyle kampany... Mesaja git »
Axess 300/30 Chippara (22-23 Nisan) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
KYK ödemelerinin dahil olacağını düşünüyorum. Vergi ödemesi kapsamında olmaması lazım.... Mesaja git »
YKB Worldcard Mart 2017 6x100'e 50 TL puan kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda TLcard’lara 6 Nisan 2017 tarihine kadar yüklenecek... Mesaja git »
Bankomat Kart'tan alışverişlerinize toplam 30 TL hediye!  başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ben iki kere mesaj gönderdim, ikisinde de katılım sms'i gelmedi. Harcamaları hala yapmadım. Harcama şartlarını sağlayıp puan yatmazsa, sms gönderd... Mesaja git »
Hocam merhabalar, Geçtiğimiz aylarda da aynı kampanya kapsamında KYK ödemesini kabul etmişti. 2 farklı ödeme ile 20 puan kazanmıştım.... Mesaja git »
BP’de 40 TL’ye Varan MaxiPuan! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kampanya Detayları: 18.Kampanyaya dahil işyerlerine bu listede yer verilmiştir. Burada bahsedilen link: https://www.maximum.com.tr/content-managem... Mesaja git »
KREDİ KARTI PUANLARININ KULLANILABİLDİĞİ MARKET VE MAĞAZALAR... başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
İş maximum puanları İkea'da geçiyor, hem restaurant hem de kasalarında.... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Cevabınız için teşekkür ederim hocam ... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
12 TL'lik bakliyat alışverişine 3 money TBG gelmiş. Makarna da buna dahil sanırım. Daha önce tecrübe eden oldu mu?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.084