Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yusuf07.
Gerçek Adyusuf göçmen
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Aralık 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kennedy Caddesi Opet 2,86 Akşam saat 11'de 2,79du.... Mesaja git »
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 08.09.2017 (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Market kampanyası puanım bugün yattı stres bitti Cevap veren, yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim.... Mesaja git »
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 08.09.2017 (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Eyvallah hocam teşekkür ederim habet verdiğiniz için. Ben de tetikte olayım akşam sonucu yazarım... Mesaja git »
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 08.09.2017 (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
"Market, giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kırtasiye, kozmetik sektör alışverişine 60 TL kampanyası" puanları yatmayıp kayıt açtıran arkadaşlar bir so... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Uygulamadan doldurulan anketlerden 5 money yatmış beyler... Mesaja git »
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 08.09.2017 (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ya lanet mobil uygulamaya adam akıllı çalışır sayaç koyacaklar ya da world gibi fişin altında alışveriş sayısını belirtecekler. Yoksa bu türlüsü rezal... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Üşenmedim uğraştım. Yeni TBG 7 TL ekmek alımına 1 money çıktı... Mesaja git »
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 08.09.2017 (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Nereden yaptiniz hocam kaydi?... Mesaja git »
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 08.09.2017 (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Allahtan fişleri atmadım. Peki hocam 25 Eylülde yapılan alışverişler de dahil miydi? Son alışverişi 25'inde yapmıştım kampanyanın son günü diye düşü... Mesaja git »
Sabah tekrar baktım hocam, gelen giden yok. İlk defa denk geldi market kampanyalarında. 5 yer de maxipuan vermişti halbuki.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094