Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yusuf07.
Gerçek Adyusuf göçmen
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Aralık 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 18 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
Doldurur doldurmaz foruma girip yazdım. Ne ara sömürdüler yahu Yararlandım yazan olmamış hiç. Trol gibi kaldım ortalıkta... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Uygulamaya anket gelmiş hücum... Mesaja git »
İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Umarm en kisa surede cozulur hocam. Can sıkıcı durumlar. Ben ilk basta 0850 li numarayla gorusmustum. Soyle bir mail atin, bizim muhasebe bolumumuz in... Mesaja git »
İninal Kart Hakkında Her Şey! (SSS) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam bana da bir kere denk geldi. Tahsilat fisi ile ininal kartin on yuzunun fotografini mail atmami istediler. Uc ya da dort gun icinde yatirdilar.... Mesaja git »
Axess kartın son iki hanesi kadar cip para başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Sanal kartı iptal edip tekrar açtım. Asıl kart sonu 46'ydı. Yeni sanal kartın sonu 57 geldi... Mesaja git »
Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Iyi aksamlar. Dogukentten esenbogaya gidiste gazi iyi olan istasyon var midir tavsiye edebileceginiz?... Mesaja git »
Passolig İle Market Alışverişlerinize 20 TL İndirim Fırsatı! başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Bana da yatmış.... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Önceki iki anket gelmişti. Bu sefer gelmemiş... Mesaja git »
Passolig İle Market Alışverişlerinize 20 TL İndirim Fırsatı! başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Şimdi baktım daha gelmemiş... Mesaja git »
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 08.09.2017 (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Maximum Mobil’e özel, Maximum anlaşmalı marketlerden ve Maximum POS cihazlarından 17-19 Kasım 2017 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günl... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125