Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yusuf07.
Gerçek Adyusuf
Doğum Tarihi21 Haziran 1988
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Aralık 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 19 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Axess (akaryakit_market) 4x100/40 TL çip para (Axess Mobil 60 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Yattı beyler, sms geldi az önce... Mesaja git »
13 nisan cuma Özrize 6x1,5 Lt Kardelen su 2,80 TL Diğer grosslara da baktım hatta, Seğmenler su 2,50ydi sanırım. Ama hangisindeydi hatırlayamadım.... Mesaja git »
Cuma günü Özrize ve Citygross'tan alışveriş yaptım. Akbank sisteminde ikisi de MARKET olarak göründü.... Mesaja git »
Petrol Ofisi - Bonus - 4x125TL ye 40 TL bonus (1 nisan-15 mayis) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Kötü örneksin garanti... Mesaja git »
Axess (akaryakit_market) 4x100/40 TL çip para (Axess Mobil 60 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Bende axess var. Free kart çıkartsam her iki kart için dörder harcama yaparak ayrı ayrı 60'ar lira mı kazanırım ? Kaç kartı olursa olsun bir müşteri ... Mesaja git »
Quantum- hepsi birarada farki yuzundendir hocam... Mesaja git »
Özrizede finish quantum 72'li 27,90 dı diye hatirliyorum hocam. 14 martta gitmiştim. Pril gold plus aliyorum ben performansi guzel. 60lisi ozr... Mesaja git »
Hocam teşekkür ederim. 15 Nisana kadar Market akaryakıt kampanyası bitmeden yetiştireyim diyorum... Mesaja git »
Free karta başvursak ne kadar zamana bana ulaşır?... Mesaja git »
Aidat İade kampanyasını yapan var mı? Yaparsak aidat kilitleme ihtimali artar sanırım. Kampanya şu: "Aidat İade özelliği, kredi kartı ücreti kadar ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.137