Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Gsli46
Gerçek Ad 
Konum, 00
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Aralık 2014
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
fatih terim melo elmander böyle maçlarda fark yaratır tudorla belhandayla olmuyor... Mesaja git »
Ülkenin Geleceği ve Hayatın Gerçekleri başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
çocukluğumda gördüğüm kıraathane kahvehane ve internet kafelerin yüzde 90 ı artık yok işleri nasıl iyileşiyor bilemedim son bir internet kafe kaldı o ... Mesaja git »
HEP Birlikte Ferbahçe vs Galatasaray' oynadığı maçlara bakalım. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
yalnız o takımlar sizden puan aldığı için durumları iyi siz yenseydiniz onlarda altlara düşecekti daha kaç hafta oynandı ki... Mesaja git »
Marketteki Tüm Kolaları Satın Aldım başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
lafa gelince 'götündeki don bile amarikan malı' işe gelince 'iphone almasan nolur ki coca cola içmesen nolur ki' ..... Mesaja git »
peki işsiz kalan insanlar neyle tüketim yapacaklar tüketemeyeceklerse üreticiler mallarını kime satacak tüketici olmazsa üretici olmaz dünya işsizlikl... Mesaja git »
bu üç kişi de başakşehirde ya oynadı ya teknik kadroda görev aldı başkan kim göksel gümüşdağ... Mesaja git »
gördüğüm en mal yorum adamın şeyinde mi lan bizim nasıl yönetildiğimiz otokrasiymiş de bilmem ne arp görüyolarmışmış hangi araplara kapatmış ülkenin k... Mesaja git »
almancı dayı almanya iyi diyenlere sert çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ikinci videoda 12:00 la 14:00 arası dedikleri çok çok doğru not: hepsini izlemedim çünkü buraya açılan her konu eleştiri konusu önyargıyla yaklaşıp ... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
medel transferi bomboş bir transfer ne orta sahada ne stoperde başarılı olamaz bu adam... Mesaja git »
Kayserispor çok kötü yeaaa :( başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
maçtaydım çok güzel atmosfer vardı iki takım da top oynamaya çalıştı kayseri burun farkıyla oyunu kopardı bursasporun çok tehlikeli atakları vardı ama... Mesaja git »
Arkadaşları

recepp99
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094