Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Gsli46
Gerçek Ad 
Konum, 00
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Aralık 2014
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HEP Birlikte Ferbahçe vs Galatasaray' oynadığı maçlara bakalım. başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
yalnız o takımlar sizden puan aldığı için durumları iyi siz yenseydiniz onlarda altlara düşecekti daha kaç hafta oynandı ki... Mesaja git »
Marketteki Tüm Kolaları Satın Aldım başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
lafa gelince 'götündeki don bile amarikan malı' işe gelince 'iphone almasan nolur ki coca cola içmesen nolur ki' ..... Mesaja git »
peki işsiz kalan insanlar neyle tüketim yapacaklar tüketemeyeceklerse üreticiler mallarını kime satacak tüketici olmazsa üretici olmaz dünya işsizlikl... Mesaja git »
bu üç kişi de başakşehirde ya oynadı ya teknik kadroda görev aldı başkan kim göksel gümüşdağ... Mesaja git »
ABD Türk Vatandaşlarına Vize Başvurularını Süresiz Olarak Durdurdu başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
gördüğüm en mal yorum adamın şeyinde mi lan bizim nasıl yönetildiğimiz otokrasiymiş de bilmem ne arp görüyolarmışmış hangi araplara kapatmış ülkenin k... Mesaja git »
almancı dayı almanya iyi diyenlere sert çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
ikinci videoda 12:00 la 14:00 arası dedikleri çok çok doğru not: hepsini izlemedim çünkü buraya açılan her konu eleştiri konusu önyargıyla yaklaşıp ... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
medel transferi bomboş bir transfer ne orta sahada ne stoperde başarılı olamaz bu adam... Mesaja git »
Kayserispor çok kötü yeaaa :( başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
maçtaydım çok güzel atmosfer vardı iki takım da top oynamaya çalıştı kayseri burun farkıyla oyunu kopardı bursasporun çok tehlikeli atakları vardı ama... Mesaja git »
Bir arabanın değerinin iki katını gaspetmek ??? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hiçbir parti ötv yi kısa vadede kaldıramaz... Mesaja git »
Bakan açıkladı: Kırmızı ışık cezaları ağırlaştırılacak başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
para için yapsa nolur kaç lira gelecek sanki cezalar ağırlaştığı zaman gelir azalır bile o zaman da indirime mi gidecekler hayır salak salak yorumlar... Mesaja git »
Arkadaşları

recepp99
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.160