Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zanzi7575
Gerçek AdAdnan KILIÇ
Konumİstanbul,Başakşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Aralık 2014
2. el mesaj sayısı: 58
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Focal xs book & Audioengine a5 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Focal xs book oyuncak.A5 de 500-600tl olursa alınır.ab class monolotic amp düzenegi var.1000ve üstü satiliyor o paraya 6inc studio hopu alınır.calisma... Mesaja git »
Edifier Kullanıcıları Topluluğu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Selam dostum.bu kurlarla çok zor bayii bulması :) kendi buraya getirip satsın.ne modeller çıkti alamıyoruz... Mesaja git »
Edifier Kullanıcıları Topluluğu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Dimitri kardeşim türkiyr distubutoru iseniz ürün alalım. S880 ve e235Luna istiyorum.nasıl alıcaz .elinizdeki modelleri yazın buraya... Mesaja git »
Edifier Kullanıcıları Topluluğu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kardesim saol guzel yorumun için hersey karşılıklı.bende senin için aynılarına dusunuyorum.bu sonuçta hobi keyif işi.antipatik olunmaya gerek yok.sayg... Mesaja git »
Aynen. L.G sitesinde ikinci el s730 var.uydulari piano black.cihaz alocak olsam dusunmeden alirdm.uydular 75watt.gorüntu kaliteli... Mesaja git »
Ayrica yukarida edifier 1280 resmi var.detaylar vs 1700bt için.yanlış olmuş... Mesaja git »
Kardeşim selamlar.herşey karşılıklı.sende çok iyi arkadasşın çok dosthane anlaştık.çok saol.selamlar... Mesaja git »
Selam.s730 kullandım.ciddi sesi var.760 farki 5 ve surround.760dan alicagin ses kalite db sini 3500ve ustu harcasan anca diye tahmin ediyorum... Mesaja git »
Selamlar tekrar.çok önemli degil ama son 2 hafta ikişi tavsiye istemiş.hiç alakam olmayan insanlara yönlendirdim cigaz almalari için tatif bile edemiy... Mesaja git »
Selamlar arkadaşlar.sadece bu sayfadan yıllar içinde en az 100kişiye bilgi tavsiye yol göstererek yardimci oldum.çogunla gorusuyorum hâla.karşılıksız ... Mesaja git »
Arkadaşları

compicat
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ADNAN KILIÇ

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.098