Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zanzi7575
Gerçek AdAdnan KILIÇ
Konumİstanbul,Başakşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Aralık 2014
2. el mesaj sayısı: 59
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 10 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Edifier Kullanıcıları Topluluğu başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Selamlar beyler.yeni modellerden alan arkadaşlar resim video yorum paylaşırsanız bilgi sahibi olmuş oluruz bizde.merak ettiğim yeni model edifierler v... Mesaja git »
Edifier Kullanıcıları Topluluğu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Google chromevast audio. Ses için olanı.youtube da videolarım var.adnan umut kılıç diye aratırsan çıkar.cast i gösterdim orda.chromecast cd kalitesine... Mesaja git »
Ayrıca senin maddi durumundan bahsetmedim genel olarak.kızma :) bu işin sonu yok çünkü.herşeyi ekleyebilirsin.whtsup grubumuz var katılmak istersen s... Mesaja git »
Onu şu şekılde ççzebılırsın.google chromecast alorsın iki adet.multiroom yaparsın.birini edif e diğerini sub a.öyle hallolur... Mesaja git »
Üzerine koydugun mobilya çalışma masası vs.hoparlçrün titreşimyke uğultu çınlama yakılanmala yapabiliyor.meaela benim hoplar mobilyanın üzerinde İçin... Mesaja git »
4 adet fiyatı.8 adet lazım pahalıya patlıcak.ve o boyutlardaki hoparlöre spike çok lazım olmaz gibi.ama illa olsun rezorans hiç olmasın derseniz audio... Mesaja git »
Fazla sıkı basslı hoparlöre ayar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yamahanın detayı bariz regadan iyi olucak.a class.regalar çok naturel düz çalıyor bemim duyduğum.yamaha 701 seversin bence... Mesaja git »
max 700 TL ye hangisi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Selam kardeşim.tesadüf gördüm mesajını.ne aldın şuan ne kullanıyorsun.ben micro kolleksynuma sony cmt-g1bip ekledim.çok şahane cihaz.sende cmt seriler... Mesaja git »
Fazla sıkı basslı hoparlöre ayar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kablonun hoparlör karakterine etkisi yüzde 10 bana göre.amfi kaynak dac bunlar en büyük etken değilmi.başka amfi deneyin yada dac vs.kablo en son etke... Mesaja git »
T konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadaşları

compicat
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ADNAN KILIÇ

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.172