Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
iron nick
Gerçek AdGerçek Ad
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Aralık 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 26 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle yeni başlığımız hayırlı olsun. Eski konu kilitlenip, paylaşımlara artık bu başlıktan devam edilecektir. Sizden... Mesaja git »
Apple Lightning Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
spigeni bir süredir kullanıyorum fena değil. orjinal kabloya göre biraz daha sert bir yapısı var ve takarkan daha sert takılıyor. bunların dışında bir... Mesaja git »
Merhabalar, Geçtiğimiz ayın 26sında başvuru yaptım 3 hafta olacak kuruluma gelen giden yok. Daireye kadar fiber de mevcut. Modemi takıp gidecekler be... Mesaja git »
Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
kampanya tarihi 31 aralık 2017 ye kadar uzatıldı. Merak edenler siteden kontrol edebilir.... Mesaja git »
Hepsiburada Home Silikon Yastık 6,79 tl, kargo bedava başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
geçen hafta aldım bu üründen 2 adet tek yastıklık malzemeyle 2 yastık çıkarmışlar bence. çok zayıf. hele ki kullandıktan sonra daha kötü olacağı fikri... Mesaja git »
Özellikle vücut geliştirme ve diğer sporlarla ilgilenen arkadaşlarım için böyle bir konunun gerekli olduğunu düşündüm.Gördüğüm kadarıyla forumda sporl... Mesaja git »
Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Arkadaşlar herkesin mobilya ihtiyacı vardır, özellikle de yeni evlenecek kişilerin. Bu topiği açtım çünkü mobilya fırsatı takip edilecek bir topic yok... Mesaja git »
'-_-' ~ Gerçek Kahve Keyfi ~ '-_-' başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Kahve tiryakileri burada toplanıyoruz. - Kahve'nin nasıl yapılacağı - Kahve adabı - Neden filtre kahve granül kahveye tercih edilmeli? - K... Mesaja git »
HB Casio saat + Daniel hechter parfüm 106 tl başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bende kargo çıkmadı 15 çek vardı verdim gitti. Gelsin yorum yaparız parfüm hakkında.... Mesaja git »
Evolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - HB / 25TL başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
mesaja istinaden bunu yolladılar. sipariş hazırlanıyorda bekliyor. iptal etmediler, yollamayacağız diyorlar.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.141