Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
olishernandez
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Aralık 2014
2. el mesaj sayısı: 27
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Şöyle bir vücudu olan biri % kaç ihtimalle kız düşürür? başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Şöyle bir vücudu olan biri % kaç ihtimalle kız düşürür? başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
bn böleim kız tcizinden bıktm oramı bramı elliolar srekli ypmayın fücud... Mesaja git »
Hayatınızda Tek Bir Şeyi Değiştirme Hakkınız Olsaydı? başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
yaşıyo olmamı... Mesaja git »
ISYERINDEKI HIRSIZA NASIL TUZAK KURMALIYIM başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
montn cbine fere kapnı koycaksın eli sıkışçak... Mesaja git »
Sonunda ana karakterin kaybettiği dövüş filmleri ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
southpaw... Mesaja git »
100 tl attdım... Mesaja git »
Gögüslerimi nasil eritebilirim? Ss'li başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bn emerimm... Mesaja git »
google translate dahil ömrümde bu kadar rezil bir çeviriyle karşılaşmadım. adam tepki amaçlı "hey" diye bağırıyor, "selam" diye çevirmişsiniz. çeviri... Mesaja git »
Eloboost Sitesinden Koçluk Almak Mantıklı mı ¿ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bebeler anlamas abim büyüde gl... Mesaja git »
Eloboost Sitesinden Koçluk Almak Mantıklı mı ¿ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
alah kimsei bu kdar asosal ypmasın... Mesaja git »
Arkadaşları

Kultanarz

craftix

Pisagor

RedFone

Hardwell076

Muhafız.

Texasred

TSK Military

Reno Jackson

Animeci Weled
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Arkadaşlar gene uyarıyorum sakın çocuk filan yapmayın insanoğlunun ırkının bitmesini sonu ermesini stiyorum artık nedeni ise işsizlik arttı buda demek tir ki canlı bombalar çoğalacak acılar çoğalacak zaten kıtlık geliyor gelcek İ iyi görmüyorum o yüzden gelecek Nesrin acı çekmememesi için tüm erkek ler kısırlaştırılmalı biran önce zaten çocukda gereksiz bişey hiç de sevmem yok mama al yok bey haydi ordan sen kimsinde sana bez ALAYIM sana bez alacağıma gier Club da disko da tekila vodka Redbull içerim kızlar la daha iyi
Hakkında
pompalamasyon bu benim misyon
pompalamasyon bu benim misyon
saçlarımdan tut önce beni yerlerde sürükle canım acısın boşver benim için bu bir zevk fantazi dünyam rengarenk bu daha hiçbir şey korkma benden sal kendini bebeğim dediğim anda vur bana ahvur bana vur vur vur vur vur gel bana korkma benden sal kendini bebeğim dediğim anda vur bana

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094