Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kaanim
Gerçek Adugur cosgun
Doğum Tarihi19 Temmuz ****
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 142
Son mesaj tarihi: 42 dk. önce
Son giriş tarihi: 3 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bayandan temiz mondeo başlıklı konuya yorum yazdı (42 dk. önce)
hocam naaptınız yahu..öğğğk..... Mesaja git »
Sahibinden.com Vurgunu ( KAPORA DOLANDIRICILIĞI) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
adamlar resmen meslek edinmişler dolandırıcılığı..be letgo da denk geldim bu tiplere..adres ver gelip alacam diyorum adama bana sen kapora yatır sonra... Mesaja git »
Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
varya yemin ederim gazla çalışan milletiz ..şu an nasıl gaza geldiysem..... Mesaja git »
Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
klavyene sağlık hocam...bu kadar güzel anlatılabilirdi..nadir kalan sportmenlerden birisi.. maşallah diyelimde nazarımız değmesin..... Mesaja git »
Person of Interest (2011 - 2016) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
bi an bu mesajı ne zaman yazdım diye düşündüm hocam..tam da aynı durumdayız..... Mesaja git »
Ben 8.2.2..0 dün itibariyle geçmiştim.hatta 8.1.1.0 nasıl dönerim sitede sormuştum.ama şu an kullanmaya devam etmeye karar verdim ilginç tır bende pil... Mesaja git »
Hocam geriye nasıl dönülüyor?Telefonda root, recovery yok, bootloader kapalı..??.... Mesaja git »
Ben bekleyemedim ve güncelledim.bence bir kaç gün bekle... Ondan sonra tekrar yorumlarım.... Mesaja git »
Selamlar..Cihazda şu an 8.1.1.0 var... ortalama 7-7.5 saat ekran süresi alıyorum..Bugün ota'dan 8.2.2.0 geldi..Geçmeye degermi?Yeni guncellemede pil i... Mesaja git »
Herkes en favori 5 dizisini yazsın başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
O kadar çok yabancı dizi izledimki sıralama yapmak çok zor..Numaralandırma dan.. Personel of internet, battlestar galaktica,priseon break, Starg... Mesaja git »
Arkadaşları

K0rkunc

efty

ozgur106

isacubukcu

magborat

dennizs

Fleetwood Mac

Ateşşiz Adam
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Donanımhaber Ordulular Derneği

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.094