Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kaanim
Gerçek Adugur cosgun
Doğum Tarihi19 Temmuz ****
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 142
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yarım saate yakın bekledim.ekranda sadece mi yazısı var o kadar..öylece kaldı.bende geri gönderdim umarım problem çıkarmazlar .... Mesaja git »
Hocam çok teşekkür ederim..alabilirim.ama şöyle bir durum oldu sıfır cihaz ilk açılışta mı ekranında kaldı.cihazi iade ettim.artik yenisi gelirse size... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
selamlar.bir yakınıma hepsibura.com dan aldığım redmi note 4x bugun elime ulaştı.kutuyu açtım güç tuşuna basıp mi ekranı geldikten sonra cihaz 10 daki... Mesaja git »
arkadaşlar selamlar..bir yakınıma hepsiburada.com'dan redmi note 4x dual sim kartı olanı aldık.fakat kılıf konusunda sıkıntı yaşıyorum.kılıf bulamıyor... Mesaja git »
Piyasada Satılan Multimedya Ekranların Performansı başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
selamlar 2009 yeni kasa honda city ile uymlumudur acaba? konsol bu..... Mesaja git »
2008 Honda City inceleme ve İstanbul yakıt tüketimi. başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
aracın plakası değişmis galiba..arkadaşın açtığı diğer konuda plaka farklı..... Mesaja git »
2008 Honda City inceleme ve İstanbul yakıt tüketimi. başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
bende de 2009 model es donanım yeni kasası var..yakıt konusnda dediğiniz gibi sakin kullanımda gerçekten az yakıyor önceki arabam 1999 model otomatik ... Mesaja git »
MOTORDAN GELEN NORMAL OLMAYAN SES.. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ne bu şimdi?yazdıklarım sorumda bir yerinde herhangi bir problemmi var?bunu yazmanıznı sebebi Honda sahibi olmammi?bu arada dikkat ettiyseniz araç "Cİ... Mesaja git »
MOTORDAN GELEN NORMAL OLMAYAN SES.. konusunu başlattı (2 ay önce)
selamlar..2009 model manuel vites honda city sahibiyim..araçta 1 haftadır dikkatimi çeken motor kısmından gelen normal olamayan bir ses var..söyle ör... Mesaja git »
Bir çılgınlık yapıp Lancia Ypsilon alacağım başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam zevk sizin..kendi adıma kriterlerinden biri olan güvenlik konusunda sıkıntıları olan bir araç.. Euro n-cap'te 1 yıldızı dahi zor almıs..bir araş... Mesaja git »
Arkadaşları

K0rkunc

efty

ozgur106

isacubukcu

magborat

dennizs

Fleetwood Mac

Ateşşiz Adam
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Donanımhaber Ordulular Derneği

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.734