Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kaanim
Gerçek Adugur cosgun
Doğum Tarihi19 Temmuz ****
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 145
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Hocam buda bir yol ama.. amazfit notify uygulamasi ile bu kadar uğraşmadan kolayca değiştirebilirsiniz arayuz'u... Mesaja git »
Lucifer (2015) başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Son üç bölümün altyazılı çıkmadi galiba..yada ben bulamadım... Mesaja git »
Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Hocam en basit yolu markette amazfit notify uygulamasi ile yapıyorum.bi bakın isterseniz... Mesaja git »
Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Benzerini aldım..ama ucunude heba ettim..ki elimden gelmeyen bir işte değil..... Mesaja git »
Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Benim cihazda geldi..açtım mi max 2 cihazimla bağlantı kurmak istedim..bir sürü güncelleme falan yaptı.mi fit tek bağlantı var görünüyor ama saatte ha... Mesaja git »
Arkadaşlar AliExpress ten aldığım skai koruyucu yasaklı madde diye gerimi gönderilmiş?benmi yanlış anladım acaba?... Mesaja git »
Ben dediğiniz gibi İstanbul'da yaşıyorum.. teslim adresim isyerim..bizim bölgeye bakan postacı ile gayet samimi olduk bu çin alışverişleri sayesinde..... Mesaja git »
İnşallah hocam..sizinki geldimi?... Mesaja git »
Neyse artık..vergi çıkarsa gearbest'ten geri alırız..... Mesaja git »
İnşallah öyledir hocamvergi çıkacağını zannetmiyorumfaturaya baktım 20 USD yazmışlar... Mesaja git »
Arkadaşları

K0rkunc

efty

ozgur106

Crazyboy2099

isacc

magborat

dennizs

Fleetwood Mac

Ateşşiz Adam
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Donanımhaber Ordulular Derneği

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125