Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MOBIUS
Gerçek AdAhmet Önder YENİCİ
Doğum Tarihi19 Temmuz ****
KonumAdana,Çukurova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 56
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sipariş verdiğim bir ürün gelmedi ve Open Dispute ye tıkladım. Satıcıya mesaj attım. Ürün 12 dolar, ben 10 dolar istedim. Satıcı kabul etti. Şimdi ben... Mesaja git »
Bir internet sitesine giriyorsunuz ve hemen bir bildiri ekrana geliyor. "Ürün ve hizmetlerimizden haberdar olmak ister misiniz?" Size iki seçenek sunu... Mesaja git »
Elektronik Sigara - ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Gerçekten izlenmesi gereken bir belgesel olmuş. e-Sigara ile ilgilenen herkese tavsiye ederim.... Mesaja git »
Elektronik Sigara - ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
BBC Earth belgesel kanalında e-sigara konusunda son günlerde bir belgesel yayınlanıyor. İzleyenlerin yorumlarını almak isterim.... Mesaja git »
Sonteklif.com başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Sorduğunuz site hakkında şöyle bir yere rastladım. İsterseniz inceleyebilirsiniz.... Mesaja git »
Samsung Ht-H7750wm/Tk 3d Bluray Ev Sinema sistemi almalı mıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Verdiğiniz linkteki ürün incelemesini okudum. Özellikle yabancı sitelerdeki inceleme yazıları çok daha tarafsız gibi geliyor bana. Samsung HT-J7750W... Mesaja git »
Samsung Ht-H7750wm/Tk 3d Bluray Ev Sinema sistemi almalı mıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bu modeli kötüleyen arkadaş belli ki arızalı bir ürüne denk gelmiş. Kablosuz arka hoparlörleri hiç bir şeye bağlamadan acaba pille mi çalıştırmayı düş... Mesaja git »
ALINIK SONY BDV-N9200W SES SİSTEMİ konusunu başlattı (5 ay önce)
İlan konusu silinebilir. İhtiyaç kalmamıştır.... Mesaja git »
HDD Adaptörü ile DivX ve 1080p Video İzlemek başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Cevaplar için teşekkürler hocam.... Mesaja git »
HDD Adaptörü ile DivX ve 1080p Video İzlemek başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hocam ilginiz ve cevabınız için çok teşekkürler. Bir kaç sorum daha olacak. Anladığım kadarıyla, Harici bir HDD adaptörü TV ye USB ile bağladığımda,... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Bataklığa düşen taş, dalga oluşturmaz.
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Citroen
Mobil cihaz
Samsung
Oyun Platformu
PS3
TV
Samsung
Ses Sistemi
Samsung
Notebook
Apple
Milli Takımlar
Turkiye
Formula 1
Mercedes

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.359