Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MOBIUS
Gerçek AdAhmet Önder YENİCİ
Doğum Tarihi19 Temmuz ****
KonumAdana,Çukurova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 56
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Sonteklif.com başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Sorduğunuz site hakkında şöyle bir yere rastladım. İsterseniz inceleyebilirsiniz.... Mesaja git »
Samsung Ht-H7750wm/Tk 3d Bluray Ev Sinema sistemi almalı mıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Verdiğiniz linkteki ürün incelemesini okudum. Özellikle yabancı sitelerdeki inceleme yazıları çok daha tarafsız gibi geliyor bana. Samsung HT-J7750W... Mesaja git »
Samsung Ht-H7750wm/Tk 3d Bluray Ev Sinema sistemi almalı mıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bu modeli kötüleyen arkadaş belli ki arızalı bir ürüne denk gelmiş. Kablosuz arka hoparlörleri hiç bir şeye bağlamadan acaba pille mi çalıştırmayı düş... Mesaja git »
ALINIK SONY BDV-N9200W SES SİSTEMİ konusunu başlattı (14 gün önce)
İlan konusu silinebilir. İhtiyaç kalmamıştır.... Mesaja git »
HDD Adaptörü ile DivX ve 1080p Video İzlemek başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Cevaplar için teşekkürler hocam.... Mesaja git »
HDD Adaptörü ile DivX ve 1080p Video İzlemek başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Hocam ilginiz ve cevabınız için çok teşekkürler. Bir kaç sorum daha olacak. Anladığım kadarıyla, Harici bir HDD adaptörü TV ye USB ile bağladığımda,... Mesaja git »
HDD Adaptörü ile DivX ve 1080p Video İzlemek başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bilgi verecek bir anlayan arkadaş yok mu?... Mesaja git »
HDD Adaptörü ile DivX ve 1080p Video İzlemek konusunu başlattı (bir ay önce)
Selamlar, Arkadaşlar, Samsung UHD TV nin USB girişine, HDD adaptörünü (USB-3) giriyorum ve adaptöre taktığım bir harddiskteki MP4 görüntüleri televizy... Mesaja git »
ALINIK Samsung EX2F Fotoğraf Makinası başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam biraz şans oldu. Çünkü sıfırı yok, 2. eli de yok. Alan satmıyor Bu makinanın en büyük artıları F/1.4 diyafram, schneider lens, çift yönlü... Mesaja git »
Sony Cyber-Shot DSC-HX20V vs. Samsung EX2F başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Cevabım biraz geç oldu, kusura bakmayın. Teşekkür ederim. Samsung EX2F gerçekten profesyoneller için tasarlanmış, pratik taşıma cihazı. Dörtlü (çift... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078