Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MOBIUS
Gerçek AdAhmet Önder YENİCİ
Doğum Tarihi19 Temmuz ****
KonumAdana,Çukurova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 56
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY NOTE FAN EDİTİON [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Hangi servis korkutmuyor ki? iPhone servisi gibi bir servis bekleyenler bu cihaza 5000 lira ödemeyi göze almalıdır. Kaldı ki samsung servisi de olsa k... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE FAN EDİTİON [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Çok güzel temalar var. Tema yükleyerek menünün de dönmesi sağlanıyor.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE FAN EDİTİON [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hepsiburada sitesindeki satış linki... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE FAN EDİTİON [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Stokların çabuk biteceği zaten belli. Ürün kısıtlı sayıda Türkiye'ye getirildi. Yarın yok satarsa hiç şaşırmam. Benim aldığım yer burası: Ama kıl... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE FAN EDİTİON [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Güle güle kullanın. Hayırlı olsun. Mavi renk benim favorimdi ama siyahını buldum ve 3 gün önce aldım. Bende kılıf çıkmadı. Dediğiniz gibi ithalatçı fi... Mesaja git »
ACILL SORU LUTFEN DESTEK CIKARMISINIZ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Büyük ihtimalle günceller. Güncellememesi için bir sebep yok. Güncelleme sürümlerini Samsung kendisi yayınlıyor çünkü. Ülkelerinm marka temsilcileri v... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE FAN EDİTİON [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bir çok kişi buradaki yazıları okuyarak karar veriyor. O nedenle yazılanlarda dikkat etmek lazım. Ben Türkçe çeviride herhangi bir hataya rastlamadım.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE FAN EDİTİON [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Teşekkürler... Foto ekleme şansım şu an yok. Belki ilerigi zamanda olabilir. Ama Note FE ye ait görsellerde gördüğünüzün aynısı (siyah renk). Sadece ö... Mesaja git »
ACILL SORU LUTFEN DESTEK CIKARMISINIZ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bir samsung cihaz aldığınızda samsung marka hangi cihazların güncelleme alacağını firma (samsung) belirliyor. Herhangi bir internet sağlayıcı firma bu... Mesaja git »
Sizin paylaştığınız değerler toplatılan Note 7 ye ait. Bakın, batarya kapasitesi 3500 mAh yazıyor. Yeni versiyonu 3200 mAh.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Bataklığa düşen taş, dalga oluşturmaz.
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Citroen
Mobil cihaz
Samsung
Oyun Platformu
PS3
TV
Samsung
Ses Sistemi
Samsung
Notebook
Apple
Milli Takımlar
Turkiye
Formula 1
Mercedes

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109