Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Interstellar
Gerçek Adinter stellar
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Konumİstanbul, Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2014
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SOUNDBAR, ARTILARI VE EKSİLERİYLE başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
PC donanımı toplamak yerine konsollara merak sarınca araştırmalarımda Microsoft'un Xbox One kullanıcılarına yeni nesil ses formatları Dolby Atmos... Mesaja git »
SOUNDBAR, ARTILARI VE EKSİLERİYLE başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bir ara giriş seviyesi Hi-Fi sistem toplamaya karar verdiğimde neredeyse her müzik türü için ayrı sistem toplamak gerektiğini farketmiştim. Dolby atmo... Mesaja git »
dJ_bloW JBL Bar 5.1 4K Ultra ama Dolby atmos ve DTS-X yok malesef, bas ve tizler oldukça iyiymiş ama orta sesler nasıl ? @donuan008 Nakamichi Shockw... Mesaja git »
Creative X-Fi Sonic Carrier fiyatı 5800$ cıvarı ve yaygınlığı yok özel sipariş gibi temin ediliyor sanırım ama özellikler açısından yok-yok ama bu fiy... Mesaja git »
JBL uydu olabilen yan hoparlör hakkında verdiğiniz bilgi çok önemli benim için. Sony HT-ZF9 3ch + uydu hapörleri ile daha mantıklı gibi derken Creativ... Mesaja git »
SOUNDBAR, ARTILARI VE EKSİLERİYLE başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Creative ses kartlarından kalitesini tahmin edebildiğim bir ürün aslında Sound BlasterX Katana soundbar logitech z906 alıp kablo karmaşası yerine onu ... Mesaja git »
Öncelikle sabır diliyorum size geçmiş olsun. Çevresel ses başarımı için surround oyun ve filmlere daha güzel keyif katacaktır 2.1 stereo ses ile bir ş... Mesaja git »
Bu markaya ben de yabancıyım ama Tuefel 30 yılı aşkın ( 1979 Berlin) zamandır üstün ses hizmeti veren bir markaymış ilk webmağazasını 1997 de kurmuş v... Mesaja git »
SOUNDBAR, ARTILARI VE EKSİLERİYLE başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
TUEFEL CINEBAR 52 THX İLE SONY HT-ZF9 3.1 DOLBY ATMOS/DTS:X arasında kaldım yorum alabilirmiyim Tuefel CINEBAR 52 THX 2.1 HI-FI SOUNDBAR öZELLİKLERİ &... Mesaja git »
Amaç performans ise neden olmasın. Büyük dosyaları çok daha hızlı aktaracaktır sonuçta bir tane 500gb 960Evo almaktansa iki tane 250gb' lık Evo al... Mesaja git »
Arkadaşları

Legolas246

Meyal

wisecolt

-SKYNET-

fthyrr1976fy

umurmetin01

Jackson Briggs
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: CORSAIR Vengeange 1866mhz ( 4x2 ) 8gb 200tl
Alıcı: xcaka28
Tarih: 27 Şubat 2016; 19:57:04
Yorum
güvenilir satıcı tesekür ederim :)
Genel Puan

Ürün: ASUS GTX 560 DirectCU II TOP 1GB 925mhz
Alıcı: Tari_34
Tarih: 16 Temmuz 2015; 21:24:56
Yorum
Sorunsuz alışveriş tesekkurler
Genel Puan

Ürün: Corsair GS700 Watt 80+ Bronze güç kaynağı
Alıcı: ascend
Tarih: 14 Temmuz 2015; 15:16:40
Yorum
sağlam arkadaş, sorunsuz alışveriş
Genel Puan

Ürün: Bilgisayar bileşenleri
Alıcı: MurNesPc
Tarih: 12 Temmuz 2015; 19:32:15
Yorum
Çok iyi niyetli,çok dürüst bir arkadaş.Sorunsuz bir alışveriş oldu.Kendisi ile her zaman alışveriş yapılabilecek bir forumdaş.Teşekkürler Ali bey.
İmza
İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için yukarıdaki resme tıklayınız.
*Streacom ST-BC1
Sistem ve Tercihleri
Anakart
Asus
Sabit Disk
Corsair
Hakkında
Çalışmak istemiyorsan, sevdiğin işi yap (Konfiçyüs). " İlaç kullanma isteği, insanları hayvanlardan ayıran belki de en büyük özelliktir. "...)
"Bir gün gelecek, öldürmediğim her Yahudi için bana küfredeceksiniz." Adolf HITLER

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109