Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Interstellar
Gerçek Adinter stellar
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Konumİstanbul, Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2014
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AOC AG241 QG aldım. Sorunlarım var. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
@drhiziracil "Yalnız cihazın burada cok önemli bir artısı var; düzeltilen gamma eğrisinde pek bozulma olmuyor sonrasında" bunu okuyunca kali... Mesaja git »
Monitörünüz resimlerde banding yapıyor mu? Yapıyorsa banding sorununuz var videolardakinden emin olmak için kaç çözünürlükte ve veri hızında (bitrate)... Mesaja git »
PG278QR' önerirdim ama IPS'i deneyin sonuçta 60hz eski monitörlerle oynamaktan iyidir. Renkler hususunda size katılmıyorum bu sınıftaki TN paneller IP... Mesaja git »
"Kullanıma bağlı olarak bu kalibrasyon bozulabiliyor" demekle anlatmak istedim gayet açık sanıyorum yani monitörü kimi günde 1 saat çalıştır... Mesaja git »
Monitörü herhangi bir kalibrasyon cihazı ile kalibre etmeden önce evvela kalibrasyon cıhazının kendisini doğru bir şekilde kalibrasyon ile ayarlamak g... Mesaja git »
AOC AG241 QG aldım. Sorunlarım var. başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bu yansıma önleyici kaplama olayı güncel oyun monitörlerinde ister IPS veya ister TN olsun kurtulmak pek mümkün görünmüyor üstelik hangi firmanın ne k... Mesaja git »
NVMe SSD'yi görmesi için anakartınızın en güncel BIOS'unu yükleyin. Windows 10'u UEFI olarak kurun bunun için rufus programını kullanabilirsiniz. Sizi... Mesaja git »
AOC AG241 QG aldım. Sorunlarım var. başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Parlaklık,keskinlik ve canlılık açısından Crystal-Clear ekranları tercih ediyorsanız bu tür ekranlar yansıma yapar. Anti-Glare (AG) veya Anti-Reflecti... Mesaja git »
NVIDIA Titan X , GTX 1080 Ti , GTX 1080 , GTX 1070 Ti , GTX 1070 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
EVGA Precision XOC'ta 144hz olan maximum framrate ayarı 6.1.16 sürümüne geçince farketmiştim 200hz'e çıkarılmıştı bu sürümde de aynı kalmış a... Mesaja git »
NVIDIA Titan X , GTX 1080 Ti , GTX 1080 , GTX 1070 Ti , GTX 1070 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Belirttiğiniz markalar içinde MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X TRIO... Mesaja git »
Arkadaşları

Legolas246

Meyal

wisecolt

-SKYNET-

fthyrr1976fy

umurmetin01

Jackson Briggs
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: CORSAIR Vengeange 1866mhz ( 4x2 ) 8gb 200tl
Alıcı: xcaka28
Tarih: 27 Şubat 2016; 19:57:04
Yorum
güvenilir satıcı tesekür ederim :)
Genel Puan

Ürün: ASUS GTX 560 DirectCU II TOP 1GB 925mhz
Alıcı: Tari_34
Tarih: 16 Temmuz 2015; 21:24:56
Yorum
Sorunsuz alışveriş tesekkurler
Genel Puan

Ürün: Corsair GS700 Watt 80+ Bronze güç kaynağı
Alıcı: ascend
Tarih: 14 Temmuz 2015; 15:16:40
Yorum
sağlam arkadaş, sorunsuz alışveriş
Genel Puan

Ürün: Bilgisayar bileşenleri
Alıcı: MurNesPc
Tarih: 12 Temmuz 2015; 19:32:15
Yorum
Çok iyi niyetli,çok dürüst bir arkadaş.Sorunsuz bir alışveriş oldu.Kendisi ile her zaman alışveriş yapılabilecek bir forumdaş.Teşekkürler Ali bey.
İmza
" Çalışmak istemiyorsan, sevdiğin işi yap." (Konfiçyüs),
" İnsan mıyız ulan biz!..." (Kötü Kedi Şerafettin),
" İlaç kullanma isteği, insanları hayvanlardan ayıran belki de en büyük özelliktir",
"Belki de mutluluk sadece kovalayabildiğimiz bir şeydir" (Thomas Jefferson).
Asus Maximus VII Hero _i7 4790k
GsKill TredentX 2666mhz_Corsair GS SSD 4x128gb Raid0 1650mb/sn_ Evga TitanX sc -NZXT Kraken x62-Kraken G12 Bracket
Asus PG278Q monitör Nvidia 3D Vision 2 Kit _Logitech G502 ve Logitech G402 Hyperion Fury mouse_ Thermaltake Theron Ttesports RTS Game mouse_Asus Strix Tactic Pro klavye_Creative SB ZXR _ Beats Executive OE Kulaklık_ StellSeries Siberia 650 HeadSet
Evga SuperNOVA 1200watt Platinum _ Thermaltake Core P5 Uzay Montaj Kasa
Corsair 300R full Akasa Viper 110cfm fanlı kasa_12cm’lik yuvaya olabilen 14cm’lik Akasa Viper-R 110cfm fanlı Hyper Evo 212 işlemci soğutucu
Sistem ve Tercihleri
Anakart
Asus
Sabit Disk
Corsair
Hakkında
Çalışmak istemiyorsan, sevdiğin işi yap (Konfiçyüs). " İlaç kullanma isteği, insanları hayvanlardan ayıran belki de en büyük özelliktir. "...)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141