Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hboluk
Gerçek AdH Bölük
Konumİstanbul, Kartal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Akla Zarar Sahibinden.com İlanları başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Lütfen şaka olsun. Çünkü bu maddeler insanlığa sığmaz. Eğer ciddiyse şu adamı hapishanede çürütseler hiç üzülmem.... Mesaja git »
.:: HONDA Accord Kulübü ::. başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Maslak'daki araç mı ?... Mesaja git »
Arkadaşlar sıcak odamızda çay kahve eşliğinde internette sörf yaparken rahatsız ettim kusura bakmayın, ama sahadaki askerimizi düşündükçe dayanamadım ... Mesaja git »
Yeni Mobil Oyunum - Zombie Survival - Android & IOS (Bir Göz Atabilirsiniz) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Oyunu bulamayanlar "Zombie Survival Hayatta Kalma" diye aratsın ve Zombie Survival yazan oyunu indirsin. Android: IOS: Yeni oyunumu yayınl... Mesaja git »
MEHMET USTAYA SOR (ANKARA) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
Merhaba, Araç arızaları sorunlarıyla ilgili sorunlarınıza elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışacağım. Yanlış anlaşılma olmasın ama araç ar... Mesaja git »
Kampanya Koşulları Kampanya, satıcısı hepsiburada olan ürünlerde geçerlidir. Bilgisayar Bileşenleri kampanyaya dahil olmayıp sepette %10 indirim kampa... Mesaja git »
Dolandirildim galiba başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Sıfır araba alacağım bir de klimasız olacak. Almasın arkadaş millet. Belli bir standartı tutturmayan markaları almasın millet bak nasıl koyuyorlar o z... Mesaja git »
Dolandirildim galiba başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
2013 model araca klima takmayan Dacia utansın.... Mesaja git »
Hepsiburada altinda %4 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
155'den 22 ayar 1 gramlığı alan bir kuyumcunuz varsa adresini verin şu arkadaşın da arbitraj ile kar edelim :)... Mesaja git »
Civic (salincak degismis arac alinirmi) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Salıncağı değişse de değişmese de 15.000 TL hasar kaydı tek parça ise alınmaz. Fakat parça parça toplam da 15.000 TL ise baktırın expere veya ustaya. ... Mesaja git »
Arkadaşları

bLind

R34Lw0rd

drvimu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Honda
Mobil cihaz
Motorola
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Sapphire

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109