Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
24Bit
Gerçek AdBerkay Kaya
Doğum Tarihi12 Mart 1992
KonumBursa,Nilüfer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Aralık 2014
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2017 SONY ANDROİD TV başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Bunlar da benim film-dizi ve oyun ayarlarım (XE9005 serisi için). Belki yardımcı olur. Kişisel Kapalı (Eğer TV'deki parlaklığı TV'nin kend... Mesaja git »
2017 SONY ANDROİD TV başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Arkadaşlar merhaba, Dün 55xe9005 televizyonum geldi. Önceki televizyonum 55xd9305 ile değiştirdim. Yazılanları atlamadan okumaya gayret ettim. ... Mesaja git »
MARANTZ Ev Sinema Sistemleri (Genel Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Türkiye'ye daha önce hiç göndermedikleri ürünlerde ödemede ekranında fazla vergi çıkartıyorlar ama gümrükten geçtikten sonra fazla kısmını 60 gün için... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Platform oyunlarını (Ori,Limbo,Inside) seviyorsanız, Originde Unravel oyununu öneririm. %75 indirim almış, 5 euro şuan.... Mesaja git »
DrOyun çekilişine katılmak istiyorum... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Gençkart yurtdışı alışverişlere açık. Dolar/Euro kuru da günlük kura göre hesaplanıyor. Diğer kredi kartlarından farklı değil, fazla fark ödemezsiniz.... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Teşekkür ederim, telefonla dönen Türktü. Gayet kibar bir dille konuştu, pazartesiye kadar kargoya verilmezse bir daha arayın ama büyük ihtimalle soru... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Attığım maile cevap gelmeyince cumartesi günü aramıştım, 11 dk bekledim telefonda kimse çıkmayınca kapadım, yarım saat sonra bir yetkili döndü. Hemen ... Mesaja git »
Samsung 850 Evo 250GB SSD indirime girmiş, geçen sene 71,33 Dolara düşmüştü dip fiyat olarak. O dönem almıştım. İhtiyacı olan kaçırmasın 70 Dolar çok ... Mesaja git »
26-30 Kasım arası gözüküyor ama daha kargoya bile verilmedi, umarım sıkıntı olmaz. Stok gözüküyor, mail de attım ama dönüş olmadı. Gidip haftaya indir... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
ISS
Superonline
Basketbol
Los Angeles Lakers

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.134