Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sa ve as
Gerçek AdSa Ve As
KonumKahramanmaraş,Elbistan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Kasım 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Led Spot Yanıp Sönüyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Güç kaynağı arızası var , yada yetersiz geliyor . Belli bir müddetten sonra yapması ise ısınması ile açıklanabilir .... Mesaja git »
Subwoofer kısa devre ( bakarmisiniz lutfen ) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Çıkış transistorlerinden biri yanmış , diğer transistörler üzerinde fiziki bir sıkıntı görünmemesi arza yapmadığı anlamına gelmez , elektronik hakkınd... Mesaja git »
Radyo Frekans Yükseltici başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam konuları hortlatmadan önce konunun tarihine bakarsanız iyi olur , lakin konu eski bir konu ve aktifliği bulunmuyor . Kendiniz bu konuda yardıma ... Mesaja git »
Ok.Ru Sitesindeki Videoları Nasıl İndire Bilirim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende ok ru olanları chorome da görmüyor ama mozillada görüyor .... Mesaja git »
Chrome'ye salça olan adını bilmediğim şey? Format şart mı? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Chrome un eklentilerine bakın öncelikli olarak , istem dışı kurulan eklentileri kaldırın . Görev yöneticisinden'de yine sizin isteminiz dışın da kurul... Mesaja git »
Battlefield 3 lag başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ayrıca oyun hakkında pek bilgim olmadan soruyorum , bu oyunda singleplayer modun'da bu problem mevcut mu ? Singleplayer modu var mı yok mu onuda bilmi... Mesaja git »
Battlefield 3 lag başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam ben metin 2 vb online oyunlarda 50 pingin üzerinde lag sorunu alıyorum . 20 lere düşünce lag da kayboluyor . Başka bir internet ile deneme şansı... Mesaja git »
Ok.Ru Sitesindeki Videoları Nasıl İndire Bilirim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
IDM ile internetteki tüm video , ses , veri hepsini indirebilirsiniz . IDM ( INTERNET DOWNLOAD MANAGER ) İndiremiyorum demişsiniz ama ben gayet iyi... Mesaja git »
BİM'İN HOLLANDA MALI SATMAYA BAŞLAMASI !!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
O bu değilde bizim halkımıza sövseler bile bizim halkımız onların ürününü kullanmaya devam eder , hatta ve hatta alımı 2 katına çıkarır . Baksana yor... Mesaja git »
BİM'İN HOLLANDA MALI SATMAYA BAŞLAMASI !!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Benim merakım hollanda krizinden sonra halkın gözüne sokar gibi mağzaların ilk girişine bırakması ve bugüne kadar hiç satılmamış bir ürün olması ?... Mesaja git »
Arkadaşları

MEMATİ

ByChf
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Selâmün Aleyküm Ve Aleyküm Selam
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.116