Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sa ve as
Gerçek AdSa Ve As
KonumKahramanmaraş,Elbistan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Kasım 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Telsizden anlayan arkadaşlar frekans karışması çözümü başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
446 Mhz çalışan PMR telsizlere sahipsiniz . Farklı kişilerin anonslarını almamak için alt kanallara geçebilirsiniz örneğin 8 ana kanal 15. ara kanal ,... Mesaja git »
İnternet açılışta çok yavaş başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
http://www.dubluve.net/2013/07/19/chrome-proxy-komut-dosyasi-indiriliyor-durumunun-giderilmesi/ Kontrol et belki işine yarar .... Mesaja git »
Laptop Şarj Sınırı Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
" Windowsun olmayan bazı hizmetleri kapatmıştım. " Demişsiniz , bu hizmetleri tekrar açabilme gibi bir şansınız yok mu ? Yada bu belirttiğiniz program... Mesaja git »
Bilgisayar doğrudan kendini kapatiyor başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Peki bu yan yatırmada ki mantık ne :) Bu da kesin türk insanlarının bozulan eşyalara vurarak tamir etmeye çalışması gibi bir halk söylentisi . - Abi... Mesaja git »
Bilgisayardan şüpheleniyorum başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Advanced system care 10 gerçekten iyi bir program kullanmanızı öneririm . Özellikle hantal bilgisayarlarda bayağı bir işe yarıyor , ancak virüs koruma... Mesaja git »
Bu aralar emek bir server bulup oynamak istiyorum , birlikte oynamak isteyenler varsa buraya yazsınlar başlayalım bir server'a .... Mesaja git »
Kış geliyor ohh be başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kış iyi iyide doğal gazın olmadığı 150 bin nüfuslu bir yerde soba ve kalorifer dumanı + termik santral dumanını düşününce , kış hiç iç açıcı gelmiyor ... Mesaja git »
Hile İle İlgili Tecrübeli Kişiler Bakarsa Sevinirim Bilgi.. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
CS:GO VAC Sistemi sadece yeni kodlanmamış , yani daha önceden fix yememiş hilelerde algılama yaparak otoban atar . CSRK gibi premium hileler ise VAC g... Mesaja git »
Win 10 Tablet Mause Sorunu. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tablet windowssa format atmak orjinal windows lisansının iptal olmasına sebep olabilir .... Mesaja git »
Win 10 Tablet Mause Sorunu. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Valla hemşom windows tablet hiç kullanmadım en ufakta bir fikrim yok . Netten baktın mı vardır belki nette bu sorunla ilgili bilgi .... Mesaja git »
Arkadaşları

MEMATİ

comedyone

BerkinAKTAŞ

Mafalay
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Selâmün Aleyküm Ve Aleyküm Selam
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.188