Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sa ve as
Gerçek AdSa Ve As
KonumKahramanmaraş,Elbistan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Kasım 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sesler Takılarak Çıkıyor. Sorun Nedir? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Hocam aynı sorunu kendim yaşadım . Bilgisayarı açtıktan 5-10 Dakika sonra oyun , video vb ses ve görüntülü uygulamalarda seste nasıl söyleyeyim tırtık... Mesaja git »
ACİL YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Setup'ların çoğunda bunu yapıyorsa işletim sisteminde hata olabilir . Farklı kaynaktan format atmayı deneme şansınız var mı ?... Mesaja git »
Bilgisayarım Kasıyor kasıyor kasıyor. başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Garanti durumu nedir cihazın ?... Mesaja git »
iPhone 6S YOUTUBE'DA BAĞLANTI KOPMA SORUNU ( Wi-Fi ) konusunu başlattı (16 gün önce)
Öncelikli olarak hayırlı ramazanlar. Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim üzere , telefonum iPhone 6s / 16 GB . Wi-Fi ağına bağlandığımda internett... Mesaja git »
Bu devre kartının ne olduğunu bilen varmı (ss) 'li başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
İlk baktığımda pc için kullanılan VHF / UHF tuner sandım ama sanırsam öyle bir şey değil .... Mesaja git »
Bilgisayarım Kasıyor kasıyor kasıyor. başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Hocam , kendi naçizane fikirlerimi sunayım . Bu sorunun altında , yazılımsal veya donanımsal bir problem olabilir . Bu sorun Pc alındığından beri mi v... Mesaja git »
Bilgisayardan anlayan abiler başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Öncelikli olarak sana da hayırlı ramazanlar . Soruna gelecek olursak Bu "fm 17" dediğiniz oyun , indirdiğiniz günden bugüne kadar mı sorun çıkartıyor... Mesaja git »
İnternetin bilgisayarıma hızlı geliyor yardım ?? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Yalnız bu kasma ve stabilizasyonun ortadan kalmasının sebebi internet hızı ile alakalı değil , bu tip hatalar genelde ya eksik yazılım , yada programl... Mesaja git »
Tarayıcı kapalı olsa bile yeni sekme açıp bi siteye gitme sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Csgo tahminimce steam'den alınmayan crack'li oyun , o tip sahte crack'li oyunların sunucu sahibi tüm bilgilerinize erişebilirler , hele ki... Mesaja git »
Metin2 kılıçlarla ilgili? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Metin2 TR oynamadığım için , yeni gelen özellikleri bilmiyorum :)... Mesaja git »
Arkadaşları

MEMATİ

BerkinAKTAŞ
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Selâmün Aleyküm Ve Aleyküm Selam
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.113