Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sa ve as
Gerçek AdSa Ve As
KonumKahramanmaraş,Elbistan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Kasım 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
M2[singapur] ana konu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Benim için en önemlisi oyuncu sayısı, bir rekabet olmadıktan sonra köpeklerle mi vs atacağız :D Bayağıdır arıyorum şöyle güzel bir global server ama h... Mesaja git »
M2[singapur] ana konu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Sizin konuşmalar üzerine oyuna girdim baktım ama oyun cidden bomboş , 20 - 25 pazar harici ve 2-3 de oyuncu harici oyun hayalete dönmüş ayrıcı bağırma... Mesaja git »
CS CO FPS SORUNUM YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eğer ki grafik ayarların yüksek ise kasma gayet doğal . Sistemin iyi olmasına rağmen ...... Mesaja git »
cs go yeni güncelleme oyundan atıyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Mirage ve cache ,dust2 nin yokluğunu aratmıyor :)... Mesaja git »
Windows 7 denemedim ama Windows XP service pack 2 sorunsuz şuanlık . Bu arada dediğiniz gibi 32 bit işletim sistemi 2017 oyunlarında artık iş yapmıyor... Mesaja git »
2 adet kuleyi tv ye baglayabilirmiyim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu hoparlörlerde dahili bir amfi yoksa televizyonda kullanmanız mümkün değil , ancak basit bir amfi ile televizyonun arkasında ki kulaklık çıkışı ile ... Mesaja git »
Monitör ekran gidip gelme sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aynı sorunu kendim yaşadım çok araştırdım driverları değiştirdim format attım ama düzelmedi , sonradan sorunun ekran kartı arızası olduğunu anladım , ... Mesaja git »
ACİL YARDIM KAFAYI YEMEK ÜZEREYİM ARKADASLAR başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Cheat engine bildiğim kadarı ile oyunlarda pointer bularak hile yapımını sağlayan bir yazılım . Ancak cheat engine de yanlış .exe seçilmesi durumunda ... Mesaja git »
Yabancılara baktım bu sorunun kaynağının PC'nin 32 bit olmasından kaynaklı olduğunu söyleyenler var , ve benim PC'de 32 bit sizin PC'nizde 32 bit bu b... Mesaja git »
Hesap banlı olunca topluluk sunucularında oynuyorum , topluluk sunucuları ise genelde dust2 . Bu arada senin sistem ne windows kaç ve 32 bit mi 64 bit... Mesaja git »
Arkadaşları

comedyone

BerkinAKTAŞ

Mafalay
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Selâmün Aleyküm Ve Aleyküm Selam
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.047