Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sa ve as
Gerçek AdSa Ve As
KonumKahramanmaraş,Elbistan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Kasım 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
twitch yayını izlerken bilgisayar kapanıyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Tüm oyunlarda mı yapıyor ?... Mesaja git »
Çalışmayan Suriyeli ailelere kişi başı maaş bağlamalıyız , ve bedava olanaklar sağlamalıyız !!!... Mesaja git »
Counter-Strike: Global Offensive [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Peki topluluk sunucularında hile koruması falan yok mu ? Herkes dilediğince hile açabiliyor mu topluluk sunucularında ?... Mesaja git »
Counter-Strike: Global Offensive [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Beyler bu cs konusunda pek bilgim yok bir şey soracaktım bilen arkadaşlar cevap verirse sevinirim . Mesela cs go'da VAC ban yenildiğinde bir daha maçl... Mesaja git »
Counter-Strike: Global Offensive [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam yorumlarınız için teşekkürler , kendim indirdim baktım ama cidden oyun full hile . Hele ki overwatch dan izlerseniz bir çok oyuncunun hile olduğ... Mesaja git »
Counter-Strike: Global Offensive [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Beyler bu tarih itibari ile oyunda ki topluluk durumu nasıl ? Hiledir , troll oyunculardır . Tekrar oynamak istiyorum oynayanlar yazarlarsa sevinirim ... Mesaja git »
Sesler Takılarak Çıkıyor. Sorun Nedir? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam aynı sorunu kendim yaşadım . Bilgisayarı açtıktan 5-10 Dakika sonra oyun , video vb ses ve görüntülü uygulamalarda seste nasıl söyleyeyim tırtık... Mesaja git »
ACİL YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Setup'ların çoğunda bunu yapıyorsa işletim sisteminde hata olabilir . Farklı kaynaktan format atmayı deneme şansınız var mı ?... Mesaja git »
Bilgisayarım Kasıyor kasıyor kasıyor. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Garanti durumu nedir cihazın ?... Mesaja git »
Öncelikli olarak hayırlı ramazanlar. Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim üzere , telefonum iPhone 6s / 16 GB . Wi-Fi ağına bağlandığımda internett... Mesaja git »
Arkadaşları

MEMATİ

comedyone

BerkinAKTAŞ

Mafalay
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Selâmün Aleyküm Ve Aleyküm Selam
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094