Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
WooR
Bir Önceki Kullanıcı Adısa ve as
Gerçek AdSa Ve As
KonumKahramanmaraş,Elbistan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Kasım 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Mikrofondaki Cızırtı Kasaya Dokununca Geçiyor başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Dediğiniz gibi topraklama ile âlâkalı bir sorun gibi duruyor. -Evinizdeki fişlerin topraklı olduğundan emin olun. -Binanızda toprak hattı olduğun... Mesaja git »
Recep Tayyip Erdoğan nin Adana Mitingine Gittim (19.06.2018) başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Muharrem ince adana mitinginden görüntü.... Mesaja git »
Başlıktan da anlaşılacağı üzere, halkımız maalesef kavgadan, dövüşten, siyasi çekişmelerden sağ ve sol kavgalarından sevmeyi, sevinmeyi, mutluluğu unu... Mesaja git »
(Kesinlikle %100 yerlidir.)... Mesaja git »
Pazar fiyatları ve SURİYELİ öğrenciler başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Merak ediyorum da Avrupa ve Amerika gibi gelişmiş ülkelerde RTE gibi birisi yüzde kaç oy alırdı, cidden merak ettiğim bir konudur. Suriyeliler konusu... Mesaja git »
CS 1.6 VİRÜS başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Private serverların bir çoğunda virüs olur, CS:GO gibi VALVE tarafından yönetilen sunucular harici sunucularda oynamamanızı öneririm, yine oynayacaksa... Mesaja git »
Projeksiyon bağlanma sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Görünüşe bakılırsa projeksiyonda ya bir arıza var yada gözden kaçırdığınız bir ayar değişikliği var çünkü başka mantıklı bir açıklama düşünemiyorum. P... Mesaja git »
Sakarya'da yavru köpeği 4 ayağını kestikten sonra ormana attılar başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kesinlikle ötenazi ile bu hayvan uyutulmalı, acısına son verilmeli. Bu arada bunları yapanlar 200 - 300 lira ceza ile kurtulmamalı kısasa kısas yapılm... Mesaja git »
Yer kaplamayan subwoofer bagaj için başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Teybin kumandaya bakar mısın ahşap dolap gibi mübarek Bu arada subwoofer'ı amfisiz kullanma gibi bir düşünceniz var sanırsam. Amfi olmadan subwoofer... Mesaja git »
Arkadaşları

Byvagabond

comedyone

BerkinAKTAŞ

Mafalay
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Selâmün Aleyküm Ve Aleyküm Selam
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.094