Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Dark.Death
Gerçek Adfatih
Doğum Tarihi15 Mart 1992
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Kasım 2014
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Usta birlikde buraya gelicem. Baska gelen varmi ?... Mesaja git »
Varmi ayni yer veya yer hakkinda bilgisi olan 2. Celpe kaldik... Mesaja git »
- #4 KONU GÜNCELLENDİ- DH KİTAP TAVSİYE KONUSU (KÜLTÜRLENMEYEN KALMAYACAK) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (16 gün önce)
Öncelikle, geniş kitleye hitap etmek istediğim için konuyu buraya açtım, yöneticilerin silmemelerini rica ediyorum, Ayrıca kitapların çoğu okuma liste... Mesaja git »
Smarnoo S1 Çift Kameralı Araç Kamerası (73 $) Süper Model başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Bendeki hafiza kartlari class 4 müs. Yeni class 10 aldim. Dün denedim sorunsuz olarak videolar calisti ve kaydetmis.... Mesaja git »
Smarnoo S1 Çift Kameralı Araç Kamerası (73 $) Süper Model başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Kamerayi bayramda kurdum. Guncellemeleri yüklemedim. Ama kamerada sorun var. 2 farkli hafiza kartiyla denedim. Ikisinde de ayni sorun var. Kamera fot... Mesaja git »
gun adlı forum sahibinin açıklaması Amazon ile ay başında yaptığımız anlaşma nedeniyle sistemizden Amazon.de sitelerine verilen linkler üzerine gelir ... Mesaja git »
Smarnoo S1 Çift Kameralı Araç Kamerası (73 $) Süper Model başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
PTT Gonderi Takip sitesinden NL post takip kodunu girerek detayli durumu ögrenebilirsiniz.... Mesaja git »
NETFLIX USA Genel Konusu - ve Diğerlerine erişim. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Arkadaşlar Netflix USA'de biliyorsunuz Türkiye kısmında olmayan birçok film ve dizi var. Üstüne üstlük bazı diziler Netflix'in kendi dizisi ol... Mesaja git »
Smarnoo S1 Çift Kameralı Araç Kamerası (73 $) Süper Model başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Tüm Detaylar Video'da izleyelim Satin alma ve indirim kodu için Youtube incelemenin altındaki Linki kullanabilirsiniz. Satin al... Mesaja git »
Smarnoo S1 Çift Kameralı Araç Kamerası (73 $) Süper Model başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1 yıldır A118c kullaniyorum. Birkac haftadir 2. Kamerayi almak için arastirma yapiyordum. 2. kamera için ekstra güç kablosu baglamak felan kabloları i... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
Asus ZF 2
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094