Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KAMU9952
Gerçek Adserkan ünal
Doğum Tarihi1 Ocak ****
KonumÇanakkale,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Kasım 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İki kart ile işlem yaptım ikisinede yatmamış... Mesaja git »
Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Altungold da eski üyelikler iptal yeni üyelik açmak gerekiyor. IN278INAL kodu çalışmıyor yeni sitede... Mesaja git »
Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Altun gold yeni sitesi aktif ama alım yapmadım tecrübe eden varsa yazsın.tespitlerim 1) Teb in puanları gözükmüyordu şimdi gözüküyor bu iyi haber. ... Mesaja git »
Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
altun gold.com dan ininal ve Passolig ile alabilirsin kardeş... Mesaja git »
Eyvallah hocam. genel kampanyanın ki geliyor. merak ettiğim gg unda kazanım sms si gelip gelmediğiydi.... Mesaja git »
Kardeş o maddeyi zaten biliyorum. Ben normal bir ürün alıp gg puan puan kazanım sms gelen var mı diye sordum sadece yapı kredi bu ay ilk defa puan ka... Mesaja git »
Normal alıma şu kadar puan kazandınız sms i geliyormu arkadaşlar benim sarıkıza gelmedi. Normal alım yapan arkadaş varsa puan kazandım sms i gelip ge... Mesaja git »
Markafoni 100/40 , 75/30 başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Markafoni 75/30 mevcut mu... Mesaja git »
Yemeksepeti.com'da gecerli 10/20TL yüklü hesaplar satiliktir. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
1adet lazım var mi elinde üstat... Mesaja git »
▓ Bonusflaş Burger, Penti, Şok, Watsons 25 tl Bonus başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Teşekkürler bu iyi oldu... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.093