Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ahmesgin
Gerçek AdAhmet Özer Esgin
Doğum Tarihi3 Eylül 1988
KonumEdirne,Keşan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Kasım 2014
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
The Even More Incredible Machine... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Benimde 25 gündür ön siparişte beklediğim ürünü iptal ettiler dün. Neymiş karttan parayı çekememişler, ürün şimdi siparişe kapalı ve tekrar sipariş mü... Mesaja git »
merhaba Turkeypost ile gönderileriniz gümrüğe takılmaz diye bir kaide yok. ilk sayfada buna benzer bir şey okudum başıma gelen olayı paylaşmak istedim... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
aramex ile gelen kargonun Ref2 kodunu nasıl bulabilirim. ilk sayfaya da baktım ama bulamadım Tracking Number: 1732690676... Mesaja git »
GA-990FXA-D3 başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Konuya ileti bıraktım + PM attım dikkate alınmadı ilk yazan bendim oysa ki... Mesaja git »
Rica etsem durumuna bakıp yorum yapabilir misiniz? LX331563999CN 8 Mayıstan beri yolda gözüküyor hiç hareket yok Gonderi yurtdisina sevk ed... Mesaja git »
GA-990FXA-D3 başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
PM atıldı... Mesaja git »
PoE üzerinden Reset konusunu başlattı (6 ay önce)
Merhabalar, Network altyapısında güncel uygulamalar ile ilgili pek bilgi sahibi değilim, sizlere bir sorum var 7/24 çalışmakta olan yan y... Mesaja git »
PoE üzerinden Reset konusunu başlattı (6 ay önce)
Merhabalar, Network altyapısında güncel uygulamalar ile ilgili pek bilgi sahibi değilim, sizlere bir sorum var 7/24 çalışmakta olan yan yana iki bi... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Güç kaynaklarını biraz önce teslim aldım. 3 Mayısta kargoya verildi Cuma gümrükten çıktı ama haftasonu sebebiyle elime bugüne ulaşabildi. F... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094