Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
my1863
Gerçek Admustafa yıldırım
Konumİstanbul, Zeytinburnu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Kasım 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Ben çok kararsızım yardım ederseniz çok sevinirim... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
2015 1.4 tsi dsg comfortline sürüş konfor paketli ederi nedir... Mesaja git »
Herkese merhabalar .1 günlük kiralık golf bulamadığım için (arabayı satın almadan önce uzunca denemek için) Bakırköy tamaş a ailecek gittik 1.0 tsi go... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Mesajda otamatik demeyi unutmuşum ...... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.ben golfü Alasaya kadar Başınızı şişereceğim galiba .1.2 tsi comfortline 2015 (km normal -kazasız yada küçük... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Değerli arkadaşlar 1.4 tsi ve 1.2tsi reel şehir içi yakıt tüketimi nasıl dır(benim için çok önemli ) Avrupa yakasında topkapı Merter Güngören tara... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Cevabınız için teşekkür ederim... Mesaja git »
Cevabınız için çok teşekkür ederim... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Arkadaşlar 2 senedir corolla kullanıyorum(maalesef) corollamı satıp golf 1.2tsi yada 1.4 tsi almayı düşünüyorum. 1.2015 1.2 tsi comfortline(boş pa... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Herkese selamlar .golf 1.2 tsi dsg otamatik arıyorum .var mı aracını satan .özelden de görüşebiliriz ..... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078