Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
my1863
Gerçek Admustafa yıldırım
Konumİstanbul, Zeytinburnu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Kasım 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ps4 te klavye mouse desteği bar mı .oyunlarda Yok bunu biliyorum . Menü ve web browserde kullanmak için . Beni unuttunuz galiba cevap yok mu acaba... Mesaja git »
★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ps4 te klavye mouse desteği bar mı .oyunlarda Yok bunu biliyorum . Menü ve web browserde kullanmak için .... Mesaja git »
★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Cevabınız için teşekkür eserim.korsan dvd ve blurayden oynatmaya çalıştım. Ondan mı acaba... Mesaja git »
★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ps4 ün bluray oynatmıyor .önceden etkinleştirme yapıp dvd bluray oynatabiliyordu.sorun ne olabilir.blurayin kendinde bir sıkıntı olsa oyunları kurup o... Mesaja git »
TONER DOLUMCUSUNDAN DOLUM HAKKINDA BİLGİ VE YAZICI TAVSİYELERİ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Brother 1211 i neden tavsiye etmiyorsunuz ... Mesaja git »
YAZICI TAVSİYESİ İSTEYENLER başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Öğretmenin brother 1211w nasıl bir makinadır.orijinal kartuşu 70-80 gibi ücreti drum da 20 tl bence iyi.ancak baskı kalitesi sorumsuzluk ve servis dur... Mesaja git »
★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
4.5 güncellemesi ile hardiskten film oynatabilecek miyiz?... Mesaja git »
★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bende ps4 var . Önceden dvd ve bluray filmi açıyordu .şimdi ise okumuyor . Film izleyemiyorum .acaba ps4 mü bozuk ... Mesaja git »
★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Cevabınız için teşekkür ederim.... Mesaja git »
Herkese selamlar... beyond two souls 39 tl .ps plus ile 30 tl ye geliyor .1 aylık plus üyesi olsam 1ayın sonunda oyun ile sıkıntı çıkar mı ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.141