Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
my1863
Gerçek Admustafa yıldırım
Konumİstanbul, Zeytinburnu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Kasım 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bu sorun benim araçta ta var ... siz ne yaptınız düzeldi mi? Ya da servis ne yaptı... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Golf 7 1.2 2015 şanzıman yağı ne zaman değişir... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Geçen yaz 94 bin fiyat almıştım ...bence fiyat normal gibi... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Şüpheli araç ...sahibi bile bilmiyor ne olduğunu ..... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
İyi geceler..yarın golf aracıma cam filmi taktıracağım ...tavsiyeniz varmıdır?... Mesaja git »
İyi geceler..yarın golf aracıma cam filmi taktıracağım ...tavsiyeniz varmıştır... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam teşekkür ederim cevabınız için ...... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Cam filmi yapaılacak yer tavsiyesi lütfen ..İstanbul Bahçelievler tarafı ...araç beyaz...simsiyah olsun istemiyorum .. Sürüş güvenliği önemli ...... Mesaja git »
Hocam otomatik al derim ..3-5 fazla olsun rahat et... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam cehaletime verin ,söylediklerinizi anlayamadım. Araç trafikte durduğunda ve araç çalışıyorsa vitesi N ye alalım mı almayalım mı ?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156