Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DnzIrmk
Gerçek AdDeniz Irmak
Doğum Tarihi13 Şubat 1983
İlgi Alanlarıpiyano, kitap, antika, hayvanlar, pipo ve tütünler...
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Kasım 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tüm ülkeler bir araya gelip çocuk yapmayı yasaklamali başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Çok yakın gelecekte olacaklar zaten bunlar. Önce ülkeler tek tek çocuk sınırı getirecek (çin gibi), sonra bütün ülkeler. Daha ilerde de, çocuk yapma i... Mesaja git »
Suriyeli arabamızın tavanına evinden atlamış- polis yardım etmiyor başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Burda da Suriyeli olayı oldu. Siteden yaklaşık 20-25 kişi toplandık, sopalarla, bunun dairesinin önünde biraz bağırdık çağırdık. Ertesi gün taşındılar... Mesaja git »
Hastane kapısında sigara içmek? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Öncelikle sigara içmiyorum. Orda adamın içerde belki yakını yaralı, belki yoğun bakımda, belki karısı doğuruyor. Adam orda sigara içmiyor, sigarayı "y... Mesaja git »
Otobüs konuları silinmezken benin konum siliniyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bu arada gerçekten otobüs konuları için birşey yapmayacak mısınız? Sadece otobüsün kendisi yüzlerce parçadan oluşuyor. Adamlar bu parçaların çıkardıkl... Mesaja git »
Otobüs konuları silinmezken benin konum siliniyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Tv yi falan geçtim, burda alkol ve tütün konusunun tartışılamaması çok saçma. Bildiğim kadarı ile hukuksal sorun sadece satışta falan olması lazım, fo... Mesaja git »
Imbd de 1yıldız verin operasyon başlasın!!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Her zaman söylüyorum; Heleki Youtubeta ne yetenekler varken. Müzik olsun, çeşitli sanatlar olsun, zanaatlar olsun vs.... Mesaja git »
Aralıksız en fazla kaç km kullanabiliyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Şehir içi max 10-15 km. Ondan sonra kesin kavga çıkıyor. Çoğunluğunu araç kullanma yeteneği ve kültürü olmayan sürücülerin oluşturduğu bir başka şehir... Mesaja git »
Otobüs konuları silinmezken benin konum siliniyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hatırladığım kadarı ile eskiden yoktu. Birkaç viski, bira vb. konusu hatırlıyorum çünkü...... Mesaja git »
Otobüs konuları silinmezken benin konum siliniyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Gerekçesi nedir? Hukuksal olarak bir sorun yok diye biliyorum.... Mesaja git »
Ülkenin dini yoktur, cahil cahil konuşmadan anayasaya bir bak istersen. Alkolü sokakta tüketmek yasak, taşımak değil.... Mesaja git »
Arkadaşları

112600

QTPoison

beytullahozdemir

Zordurumsinyali
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Mercedes W220 S500 Long V8 5000CC 306Hp
Opel Corsa B GSi 1600CC 106Hp
Hayvanseverler; Satın almayın, sahiplenin. TIKLA
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Mercedes
Mobil cihaz
Huawei
Oyun Platformu
PC
Tablet
Dell
Notebook
Dell
İşlemci
Intel
Hakkında
Mercedes W220 S500 Long V8 5000CC 306Hp
Opel Corsa B GSi 1600CC 106Hp
Hayvanseverler; Satın almayın, sahiplenin. TIKLA
-Aktroll ve çomar ayarmatörü-

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.098