Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DnzIrmk
Gerçek AdDeniz Irmak
Doğum Tarihi13 Şubat 1983
İlgi Alanlarıpiyano, kitap, antika, hayvanlar, pipo ve tütünler...
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Kasım 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Wolfenstein II: The New Colossus (Çıktı) [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Öncelikle oyuna rezil demedim, oyun çok iyiydi. Motora dedim. Sonradan düzeltmiş olabilirler ama kronik olarak geç açılan texture sorunu vardı misal, ... Mesaja git »
Wolfenstein II: The New Colossus (Çıktı) [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bu işe (FPS) Wolfenstein 3D ile başladık. Oynamadan olmaz bunuda :) Yalnız bir önceki oyun motoru çok rezildi. Hem optimizasyon hemde genel olarak. Ye... Mesaja git »
Far Cry 5 (ön spariş açıldı) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ayrıca verimliliğide çok iyi. Gt750M gibi bir kartla, Far Cry 3-4 ve primalı, Ultra-high-medium karışık olarak oynadım. Yeni oyunda aynı Dunia engine ... Mesaja git »
Volvo tır 2 çocuğun hayatını kurtarırken başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Dimi? halbuki full beton AVM falan olmalıydı? bizim milletin gelişmişlik anlayışı...... Mesaja git »
Virajda yavaşlayan motosiklete korna çalmayın! başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Değil motor araba, at bile fazla bu millete. ver deveyi binsinler...... Mesaja git »
CNBC-E VE e2 yi özleyenler buradami ?? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Tv izlediğim son yıllardı. Sanırım 2001 gibi. Paso discovery channel (steve irwin :) ) ve Cnbc-e izliyordum. Cnbc-e filmleri hem dublajsız hemde sansü... Mesaja git »
Shadow Tactics: Blades Of The Shogun-İlk Bakış başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Oyunu an itibari ile bitirdim. Hiç alarmsız, çoğu badge'ı yapmaya çalıştığım için oldukça uzun sürdü diyebilirim. Misal son bölüm ~5 saat sürdü. (Nobo... Mesaja git »
Cam filmi artık muyanede ağır kusur başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Protesto için herkes böyle yapsa ne güzel olur.... Mesaja git »
Cam filmi artık muyanede ağır kusur başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Şu cama vantuzlu tutturulan, plasik ucuz perde gibi şeyler var. her cama birer tane alıp koyacaksın kıllığına. Çevirirse film değil, perde de değil. E... Mesaja git »
Sokak Kopekleri ne yiyor (ss eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Yukarda neden özellikle köpekler olduğunu yazdım, ki benim görüşüm değil, tamamen bilimseldir. Oku...... Mesaja git »
Arkadaşları

beytullahozdemir
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Mercedes W220 S500 Long V8 5000CC 306Hp
Opel Corsa B GSi 1600CC 106Hp
Hayvanseverler; Satın almayın, sahiplenin. TIKLA
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Dell
Otomobil
Mercedes
Mobil cihaz
Huawei
Oyun Platformu
PC
Tablet
Dell
Notebook
Dell
Hakkında
Mercedes W220 S500 Long V8 5000CC 306Hp
Opel Corsa B GSi 1600CC 106Hp
Hayvanseverler; Satın almayın, sahiplenin. TIKLA
-Aktroll ve çomar ayarmatörü-

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125