Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DnzIrmk
Gerçek AdDeniz Irmak
Doğum Tarihi13 Şubat 1983
İlgi Alanlarıpiyano, kitap, antika, hayvanlar, pipo ve tütünler...
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Kasım 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Daha 18 yaşında oyunlardan sıkıldım. başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
35 yaşındayım. 10 yaşından beri (1993dü sanırım ilk bilgisayarım) bilgisayarım var. Oyun tarihini değil ama FPS tarihini en baştan yaşadım ve hala yaş... Mesaja git »
Dehalık doğuştan mıdır? Sonradan deha olunur mu? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Deha olmasamda yüksek IQ ya sahip olduğu söylenmiş, söylenen biri oldum hep. bence iki tarafta haklı. Üstün zeka ve potansiyeli doğuştan gelir. Ama bu... Mesaja git »
aynı ipden farklı hesaplar. konusunu başlattı (6 gün önce)
Sorun oluyor mu? forum otomatik belirleyip fake üyelik diye atmasın? arkadaşım yanımda kalıcak bir süre, o da girip çıkıyor foruma.... Mesaja git »
Beslenme ve Hastalık İlişkisi başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Belirli genellemeler var aslında. Mesela şeker ve şekerli şeylerin yenilmemesi gerektiği gibi. Tuzun az tüketilmesi gerektiği gibi. Benzer şekilde ins... Mesaja git »
İnsanlık tarihi: Bilime göre vs Dinlere göre başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bu noktada modern müslümanlar (Caner Taslaman gibi şarlatanlar mesela :) ) genelde evrimi kabul ediyor, ayetleri eğip bükerek evrime uyarlıyor. Aynı ş... Mesaja git »
namaz kılarken kabeye mi yöneliyorsun? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
lan millet bırak atomu, kuarklarla uğraşıyor orda, biz nelerle uğraşıyoruz. ama o kuarklarla uğraşanların alayı ateist, cehenneme gidecekler, burda ik... Mesaja git »
yobaz insanın yaşama saygısı yok! başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
IŞİD eylemlerini yaparken direkt olarak kurandan ayetler okuyor. Her eylemini kurana göre yapıyor. Müslüman olmayanlara savaş açma tevbe 29'a uygun, s... Mesaja git »
RTÜK üyesinin önerisi onaylanırsa internete ehliyet ile girilecek başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Önce oy vermek için ehliyet alınsın. bakalım ülkenin kaderini belirlemek için yeterli beyin faaliyeti var mı, yoksa sadece temel ihtiyaçlarını (ıstır... Mesaja git »
Dell Inspiron 7567 Oyun Testleri (Video) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Biraz hayal kırıklığı oldu benim için. Şuan Gt750Mli Dell kullanıyorum. Önceliklik olarak Dell marka olmazsa herhangi bir marka 1050 veya 1050Ti lı bi... Mesaja git »
namaz kılarken kabeye mi yöneliyorsun? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
I know this steak doesn't exist. I know that when I put it in my mouth, the Matrix is telling my brain that it is juicy and delicious. After nine year... Mesaja git »
Arkadaşları

112600

QTPoison

beytullahozdemir

Zordurumsinyali
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Mercedes W220 S500 Long V8 5000CC 306Hp
Opel Corsa B GSi 1600CC 106Hp
"Fighting for peace is like screwing for virginity." George Carlin
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Mercedes
Mobil cihaz
Huawei
Oyun Platformu
PC
Tablet
Dell
Notebook
Dell
İşlemci
Intel
Hakkında
Mercedes W220 S500 Long V8 5000CC 306Hp
Opel Corsa B GSi 1600CC 106Hp
Hayvanseverler; Satın almayın, sahiplenin. TIKLA
-Aktroll ve çomar ayarmatörü-

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.131