Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aHusky
Gerçek AdMert
MeslekEndüstri Mühendisi
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ekim 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 19 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Öncelikle aracınız hayırlı olsun, iyi günlerde kullanmanızı dilerim. Geçmiş postları okuma fırsatınız olduysa şu sıralar F30 kasanın ikinci el fiyat... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam koltuk sırtlıklarınız bu şekilde değil mi?... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
@ridleyscott Hocam tabii ki piyasa belirler ancak sıfır değeri 100 bin TL'den fazla artan bir aracın 2. el fiyatında neredeyse hiç artış olmamasın... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bugün 318i luxury line için fiyat aldım. Bizim luxury donanımda sahip olduğumuz bir çok özellik yeni 318i luxury paketinde mevcut değil. Ekstra paket... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Piyasa fiyatlarına bakmak lazım hocam, muadil araçlar hangi fiyatlardan satılıyor diye. Ancak durum dediğiniz gibiyse sebebini merak ediyorum.... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
2. el 1.4 passat fiyatına diyorsunuz yani, çok ilginç çünkü ben alırken 2.0 highline dsg passat ile aynı fiyatlardaydı, 190 lık mı ona emin değilim. B... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Rakamlar çok ilginç hakikatten, malum sitede 2015 model Passat 1.4 TSI DSG Highline, 25.000 km ye kadar olan araçlar 126.000, 135.000, 145.000, 161.00... Mesaja git »
BMW 3 serisi (F30) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Merhaba, 2015 model aralık çıkışlı 320i ed kullanıyorum. Aracım 18.500 km de. Garantisi de bu yıl sonu bitiyor. Fazla km yapmıyorum her sene servise ... Mesaja git »
1. Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Gece avpim yazıyodu şimdi yine upim gözüküyor, bir karışıklık mı oldu acaba? ??... Mesaja git »
1. Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Teşekkürler cevap için, teslimat adresi de istanbul olduğu için yarın teslim edilir diye umuyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
BMW

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078