Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SynthLyn-X
Gerçek AdMuhammed Ali Acar
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ekim 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Syberia II PC'de Ücretsiz Oldu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Syberia I-II, Freedom Fighters, Max Payne, Nba 2003, Neighbors from hell, Gta Vice City, Fifa 2001, Commandos 3, Delta Force... Okul bilgisayarında ta... Mesaja git »
"Fallout 4 Season Pass" Yerelleştirme Çalışması başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Fallout New Vegas türkçe yama son derece kaliteliydi. Bu yamanın da kaliteli olacağına eminim. Kolay gelsin.... Mesaja git »
SynthLyn-X 3ds Max Dersleri başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Reserved... Mesaja git »
Tomografi goruntuleri ile 3d maske tasarlamak başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Uludağ Üniversitesi Biyoloji Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Hobi olarak 3ds Max dersleri verip bu konuda yardıma ihtiyacı olanlara yardım ediyorum. ... Mesaja git »
SynthLyn-X 3ds Max Dersleri konusunu başlattı (bir yıl önce)
Herkese Merhaba, Ben Muhammed Ali :) 2007 yılından beri 3ds Max ile ilgileniyorum. Artık başkaları ile paylaşabilecek kadar bilgi sahibi olduğumu düş... Mesaja git »
Tomografi goruntuleri ile 3d maske tasarlamak başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
*.stl uzantısının *.obj ve 3ds max tarafından desteklenen diğer uzantılara dönüştürülebildiğini öğrendim. 3ds Max'te modeli açarsanız Shell komutu... Mesaja git »
3d yazıcı ile ilgilenmiyorum ancak 3ds max biliyorum. Sketchup'un yaptığı her şeyi yapabilir. 3D slicer programında oluşturduğunuz veriyi 3ds max'te a... Mesaja git »
Ben işin sanatsal yönü ile ilgileniyorum daha çok ancak sizin baya teknik bilgiye ihtiyacınız var. Youtube'ta bahsettiğniz programa ait bir kaç tu... Mesaja git »
Biraz daha detay verebilir misin ? Elinde ne tür görüntüler var ? Kaç tane ? Hangi açılardan çekilmiş ? Direkt olarak bu resimlerden 3d model elde etm... Mesaja git »
Vertex paint ile texture paint arasında ne gibi farklar var? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Vertex paint objenin bir görev üstlenmesi, bilgi saklaması ya da kimlik özelliği olarak kullanılıyor. Mesela Scene Explorer kullanarak aynı tel çerçev... Mesaja git »
Arkadaşları

bloodomenX
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078