Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
heisenbeng
Gerçek Adbengisu freecss
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ekim 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
90/50 NET NE KADAR ZOR ? (SAYISAL) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam hacettepe bilgisayar istemiyor muydunuz? Şimdi hedef gazi üni mi oldu... Mesaja git »
Google'da Staja Basladim başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Aklıma bir tek IBM geldi. Çok kurcalamayayım en iyisi. Başarılar! Bu arada gelecekte iyi yerlere geleceğini düşündüğünüz startuplar var mı?... Mesaja git »
Amerika'da mı okumalı Türkiye'de mi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hangi şirketmiş o biz de öğrenek... Mesaja git »
Bilkent ctis mezun listesi başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
3 tane facebookta çalışan var. Çoğu Türkiyede kalmış ama Abd ye giden üç beş kişi var. birisi finlandiyaya yüksek lisansa gitmiş. Kendi işini kuranlar... Mesaja git »
ASLINDA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ MESLEK(SOHBET) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
ben çok maymun iştahlıyım her şey olayım istiyorum.... Mesaja git »
Hedefleri Yazıyoruz !!! ✍️📋 [Ağustos'ta Editlenecek] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Ne kadar çok hacettepe bilgisayar mühendisliği isteyen var... Mesaja git »
NEDEN BİLGİSAYAR/YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ İSTİYORSUNUZ ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Zor olduğu konusuna katılıyorum, çoğu kişi de zorluğunun farkındadır zaten. neyse başarılar dilerim, bizlere tavsiye verebilirsiniz isterseniz şunları... Mesaja git »
Çalışmıyorum Umudum Azalıyor... başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
mümkündür diye düşünüyorum bu arada bölümden emin değilsen sabancı üniversitesinde sonradan bölüm değiştirebiliyorsun diye biliyorum bir araştır ister... Mesaja git »
NEDEN BİLGİSAYAR/YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ İSTİYORSUNUZ ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
kolay bir şey değil tabii ki. ben sadece insanların bazı insanların hayallerini küçümsemesini sevmiyorum. "Yapamazsın edemezsin haddini bil"ciler yü... Mesaja git »
Neden istemesinler ?... Mesaja git »
Arkadaşları

xxxkingdom
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156