Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
heisenbeng
Gerçek Adbengisu freecss
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ekim 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Amerika Top Schoollarda Y.Lisans başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
yani master'ın yoksa doktoranı yaparken ilk 2 sene masterını yapmış oluyorsun. ... Mesaja git »
Yurtdışında Üniversite Okumak başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
her yerde türk bulunur merak etmene gerek yok polonya, çin bunlarla uğraşma bence. lise not ortalaman kac? ne kadar para verebilirsin üniye?... Mesaja git »
Amerika Top Schoollarda Y.Lisans başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
lisans bittikten sonra yüksek lisans(master) a da başlayabilirsin doktoraya da (ABD'de). Yüksek lisans için baya para vermen gerekli (2 yıl sürüyor) a... Mesaja git »
Yurt Dışı Yüksek Lisans Başvuru Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Adamın ihtiyacı yokmuş demek ki ... Mesaja git »
Kalamar'ı seven var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Ceset yiyorsunuz. ... Mesaja git »
Berberlerin 15 TL ye Saç Kesmesi ? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Derdiniz bu mu ? İyi ki kız değilsiniz kadın kuaförleri en az 50 tl den fiyat biçiyor. Bir de benim saçım kıvırcık düzleştirme için de baya para istiy... Mesaja git »
Yurt Dışı Yüksek Lisans Başvuru Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hocam sizde kendimi gördüm. ben de koç cs istiyorum akademik kadro az ama baya kaliteli yerlerde doktora yapmışlar. Ben de araştırmalara falan katılı... Mesaja git »
Hocam bizim millet hintliler kadar hayatını çalışmaya adamamış. Yani genelde 13 saat falan çalışıyorlardır herhalde günde siz kendinize yol çizdiniz ... Mesaja git »
Yani orası da var. Ama ABD orası hocam ya, değer bence. ama en iyisini hedeflemek lazım hep. Yani insanın hayali ortalama bi üni olmamalı sırf abd ye... Mesaja git »
Hocam inşallah stanford ve mit ten kabul alıp birini seçecek konuma gelirsiniz ben de stanford tercih ederdim büyük ihtimal, silikon vadisine yakınlı... Mesaja git »
Arkadaşları

xxxkingdom
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125