Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
K0BE_24
Gerçek Ad 
KonumManisa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ekim 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sinema senaristlerinin kazancı hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
100 milyon dolarlık bir filmde yönetmen ortalama 4-5 milyon, senarist de 3-4 milyon civarı alıyor. Başrol oyuncusu 10 milyon. En çok para filmin yapım... Mesaja git »
(güncelleme) 11.30'da Direksiyon Sınavım Var (Kaldım) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Gözetmen çok fark ediyor. Ben parkı geçtim yokuşta kaldırdım. Sonra bitmesine az bir süre kala adam in, dönerken sağa sola bakmadın dedi Adamla kavga ... Mesaja git »
[PS3] PSN Kardeşliği Oyun TAKAS Bölümü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Satılık NBA 2k17 & Far Cry Serisi (1-2-3,Blood Dragon). 3 gün önce indirimle aldım. Pm atabilirsiniz... Mesaja git »
alldebrid mi? real-debrid mi? yada hangi debrid? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Denemek için 7 günlük real debrid almıştım, 3 gün kaldı. Aldığımdan beri ne turbobit ne de rapidgator doğru düzgün çalışmıyor. Uzak durun. Alldebrid i... Mesaja git »
Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bende kartla ilgili falan bir sıkıntı var zannetmiştim. Teşekkürler.... Mesaja git »
Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Arkadaşlar aldığım ürün "Pending Verification"da takılı kaldı 2 saat oldu. Ne yapmam lazım?... Mesaja git »
Survivor 2017 | Final başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Rts bölümünün de alt dalları var. Grafik okuyanlar da çalışabilir tabii ama çoğunluk burdandır... Mesaja git »
Survivor 2017 | Final başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Sözelde radyo televizyon ve sinema bölümü var. ama tanıdıklar olmadan böyle büyük yerlerde çalışmak zor... Mesaja git »
Adını bilmediğim çok eski dizi başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Whiz Kids olabilir mi... Mesaja git »
alldebrid mi? real-debrid mi? yada hangi debrid? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Premiumize kullanan var mı?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094