Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Batumatu
Gerçek AdBatuhan Ça
KonumAdana,Seyhan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ekim 2014
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 34 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turkcell’den adil kullanım kotasız internet paketi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
75 Megabit kotasız sınırsız Türknet ayda 59 liraya kullanıyorum. İdeal bence.... Mesaja git »
E-Gameshow 2017 etkinliği başlıyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Dota 2 yoksa ciddiye almaya gerek yok. Oranın yaş ortalaması 9-10 olur. ... Mesaja git »
Samsung Galaxy Note 7R çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
2500'e gelirse 4 tane alırım eşe dosta hediye diye ... Mesaja git »
2017 Dodge Challenger GT dört tekerden çekişle geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam bu sınırlı sayıda olan Shelby 350 serisi çok özel bir seri kesinlikle yanlış bakmışsınız. Mustang GT olarak bakarsanız görürdünüz gerçek fiyat... Mesaja git »
Dota 2’ye “telefon numarası doğrulama” zorunluluğu geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
MOBA oyunlarının zirvesidir bence... Herkes oynayamaz, çoğu LoL'cü öğrenemeden geri bırakır. Oyunu ve heroları tam olarak kavramak yaklaşık 2-3 yıl al... Mesaja git »
Galaxy S8'in Samsung'a maliyeti ne kadar? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
3 Ay 1 Haftada Virginia'da 9900 dolar para yaptım garsonluktan. Haftada 50 saat çalışarak. Bu arada Virginia'da asgari ücret saatlik 7.25 dolar. Hayı... Mesaja git »
Yeni uTorrent web tarayıcısı üzerinden çalışacak başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Kat.c r kapanınca torent sitesi kalmadı sanıyordum. Bilen varsa yeşillendirsin lütfen pmden ... Mesaja git »
Galaxy S8'in Samsung'a maliyeti ne kadar? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
İlk cümleden sonrasını okumadım. Çok komik ... Mesaja git »
California Eyaletinde minimum ücret saatlik 15 dolar. Türkiyedeki gibi günde 10 saat haftada 6 gün çalışırsa 60 saat eder. Ama 40 saatin üstündeki ça... Mesaja git »
Kardeşim xiaomide bu ekranı, bu işlemciyi, bu reklamı, bu çerçeveyi yapsaydı emin ol aynı fiyata satardı.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Sıfır M.2 SSD 256GB Intel 600p 1570Mb/sn okuma hızı SICAK FIRSAT
Alıcı: pesimist27
Tarih: 26 Mart 2017; 12:00:17
Yorum
Ürün çok temiz ve açıklamada yazdığı gibiydi arkadaşa çok teşekkür ediyorum
Genel Puan

Ürün: G502 Referans İlanı
Alıcı: seref31
Tarih: 28 Nisan 2016; 13:41:41
Yorum
güvenilir arkadaş iyi kargolama kendisine teşekkür ederim.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.105