Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Batumatu
Gerçek AdBatuhan Ça
KonumAdana,Seyhan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ekim 2014
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Maddi sıkıntı (ciddi) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Arkadaşın hesap numarasını alan oldu mu? Birisi banada iletebilir mi?... Mesaja git »
Adidas'ın robotlar tarafından üretilen ayakkabısı satışa sunuluyor başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Amerika'da 24 dolara Duramo serisi Adidas alıyorum. Bir mağazadaki en pahalı ayakkabı 85 dolar falan oluyor. Sen ülkece fakirsen ağlamaya gerek yo... Mesaja git »
104" 4K ekranda GTA 5 ve Pes 2018 keyfi "BenQ gerçek 4K projeksiyon" başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Xiaomi iki yıla patlatır bunu... Mesaja git »
Samsung Galaxy S9'la ilgili detaylar otaya çıkmaya başladı başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Global pazarda sözü geçen çok yetkin bir pazarlama mühendisi olduğunuz yorumunuzdan hemen belli oluyor, hayırlı kazançlar diliyorum.... Mesaja git »
NASA'nın 8.8 milyar dolarlık dev teleskobu 2019'a ertelendi başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Çok heyecanlıyım. 27 yılda neredeyse kamera teknolojisi çağ atladı. Hubbledan çok çok daha iyi görüntüler göreceğiz. ... Mesaja git »
Instagramdan alışveriş yaptım satıcı sürekli oyalıyor başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Daha önce yaptıklarımda sıkıntı olmayınca artık sıkıntı olmaz diye düşündüm. Havale yaparken açıklama kısmına ayrıntılı yazı yazdım... Mesaja git »
Geçen cumartesi 5 sweatshirt ve 1 kemer aldım 280tl havale yaptım pazartesi kargoya verecekti vermedi, salı oldu çarşamba oldu hala kargoya vermedi en... Mesaja git »
İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı: Uber'in sonunu getireceğiz başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
İki yıldır uber müşterisiyim. Amerikada yoğun olarak kullanıyorum şimdiye kadar 320 kere uber kullanmışım. 4.88 yıldız ortalamam var. İyi bir müşteriy... Mesaja git »
Samsung Galaxy Note 7 sahiplerine büyük indirim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu sorunun cevabını vermeye gerek bile yok, cevap ortaya çıkınca oy attığın partiyi değiştireceksin ama şimdilik uyumaya devam.... Mesaja git »
Burger salonu isim önerisi [200 TL ödüllü] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
BurgerŞah... içeriyi osmanlı gibi donat, ayran ile servis seçeneği sun, burger isimleri padişah sokollu Mehmet Paşa falan gibi şeyler olsun çeşitli p... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Sıfır M.2 SSD 256GB Intel 600p 1570Mb/sn okuma hızı SICAK FIRSAT
Alıcı: pesimist27
Tarih: 26 Mart 2017; 12:00:17
Yorum
Ürün çok temiz ve açıklamada yazdığı gibiydi arkadaşa çok teşekkür ediyorum
Genel Puan

Ürün: G502 Referans İlanı
Alıcı: seref31
Tarih: 28 Nisan 2016; 13:41:41
Yorum
güvenilir arkadaş iyi kargolama kendisine teşekkür ederim.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.092