Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Batumatu
Gerçek AdBatuhan Ça
KonumAdana,Seyhan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ekim 2014
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Amerikan hegomanyası biter, Alman başlar. Alman biter, Çin başlar. Olan ikinci üçüncü Dünya ülkelerine olur her zaman... Mesaja git »
WiFi’dan 100 kat daha hızlı kablosuz internet başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Radyoaktif elementler aşırı derecede gama ve beta ışınları yayar. Fakat kızılötesi bir verici kızılötesi ışın yayar. Aradaki fark bu.... Mesaja git »
WiFi’dan 100 kat daha hızlı kablosuz internet başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Dünya üzerindeki her atom radyasyon yayar. Dünyanın en büyük radyasyon kaynağı güneştir. Siz bu kafayla güneşe de çıkmayın.... Mesaja git »
Arkadaşlar forumda bir arkadaştan sıfır olarak aldım ürünün kutusunu biraz önce açtım heyecanla fakat bilgisayarım PCIe NVMe desteklemiyormuş. Bunu sa... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Evde altyapım 130MBit destekliyordu ama 76 verdiler. Ayda 60 liraya 150gb AKN ve 76 Mbit... Üstüne birde AKN'yi kaldırıyorlar. Ben daha ne isteyeyim?... Mesaja git »
MMR boost başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
6K adam 5k'ya kadar zor boostlar... 5.7k arkadaşım 4.5k'dan sonra ağlamaya başlıyor :D... Mesaja git »
Anında Büyük Hediyeli Yarışma (Ss'li) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
http://testyourvocab.com/result?user=8136457 yaklaşık 10k çıktı. Güzel siteymiş arkadaşlara tavsiye edeceğim.... Mesaja git »
Leş gibi... Bunu yapmaya harcayacağın vakte yazık.... Mesaja git »
Yeğenimin Sınav Netleri ve hedefi başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
O konuda haklısın. Sosyal hiç çözmedim o yüzden rahattım. Gençleri bu kadar tedirgin etmek çok yanlış. Sınav en az 200 dakika olmalı. Ciddi olarak sö... Mesaja git »
Yeğenimin Sınav Netleri ve hedefi başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam temel matematik in zeka ile alakası yok. Heyecan yapmadan soğuk kanlı olursanız ve soruyu iyi anlarsaniz hepsi çözülüyor. Özellikle 2 üzeri x+y... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: G502 Referans İlanı
Alıcı: seref31
Tarih: 28 Nisan 2016; 13:41:41
Yorum
güvenilir arkadaş iyi kargolama kendisine teşekkür ederim.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.079