Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Batumatu
Gerçek AdBatuhan Ça
KonumAdana,Seyhan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ekim 2014
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iPhone X Siyah 64GB SIFIR JELATİNLİ A1901 4400TL konusunu başlattı (19 gün önce)
Elime son 1 adet daha geçmiştir ve satılıktır. Kutulu garantili jelatinli asla açılmamış faturası ile birlikte garantiliSistem Notu : Bu ilan her türl... Mesaja git »
iPhone X Siyah 64GB SIFIR JELATİNLİ A1901 4400TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
Elime son 1 adet daha geçmiştir ve satılıktır. Kutulu garantili jelatinli asla açılmamış faturası ile birlikte garantiliSistem Notu : Bu ilan her türl... Mesaja git »
iPhone X Siyah 64GB SIFIR JELATİNLİ A1901 4400TL başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Yurtdışı... Mesaja git »
Yabancı Dilde Gramer Öğrenimi Nasıl Olmalıdır? başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Sadece kendi bakış açımı belirttim, her zaman böyle ingilizceyi nereden öğrendin diye sorulan birisi olduğum için benim bu konudaki görüşüm budur, hiç... Mesaja git »
Yabancı Dilde Gramer Öğrenimi Nasıl Olmalıdır? başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Skype, WhatsApp video chat yapabiliriz ne kadar detaylı öğrenmişim hocam... Mesaja git »
Yaş 21, C2 seviyesinde İngilizcem var, bir kere de açıp gramer öğreneyim demedim, bir dili kitaptan öğrenmeye çalışırsan konuşmada sıkıntı yaşarsın, b... Mesaja git »
Mustang Shelby GT500, 2019'da geri dönüyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Maks 70.000 dolar olur Amerika fiyatı, vergisi sigortası 76.000e falan gelir. Ülke harika be...... Mesaja git »
LiveLeak.com’a erişim yasağı! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hoşuma gidiyor... Yani nasıl desem bundan haz duymuyorum ama benim üstümde yaptığı etkiler hoşuma gidiyor. Bir insanın ölümünü görmek hayatımın anlams... Mesaja git »
LiveLeak.com’a erişim yasağı! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Engellemek çözüm değil. Liveleak'de çok uzun zamandır sık sık vakit geçiyorum, 18 yaşına basmadan önce liveleak'de bir çok ölüm videosu, yaralı kaza f... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Sıfır M.2 SSD 256GB Intel 600p 1570Mb/sn okuma hızı SICAK FIRSAT
Alıcı: pesimist27
Tarih: 26 Mart 2017; 12:00:17
Yorum
Ürün çok temiz ve açıklamada yazdığı gibiydi arkadaşa çok teşekkür ediyorum
Genel Puan

Ürün: G502 Referans İlanı
Alıcı: seref31
Tarih: 28 Nisan 2016; 13:41:41
Yorum
güvenilir arkadaş iyi kargolama kendisine teşekkür ederim.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.105