Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Semruk
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Ekim 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[sizer=red]Mass Effect: Andromeda Video İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
BSC de kötünün iyisi dedi... :( ME 2'e 9.6 ME 3'e 8.8 veren bu güzel insanları bile üzmüşler. Hayırsızlar ME2 hem editör seçimiydi Kefenle he... Mesaja git »
Mass Effect: Andromeda [ANA KONU] #Çıkış: Mart 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bioware bize bahyiğ Demek ki isteyince oluyor. Çok zor değil bir patchle. Sineye çekip sonsuza kadar önceki haliyle oynamak zorunda değilmişiz. Güze... Mesaja git »
Mass Effect: Andromeda [ANA KONU] #Çıkış: Mart 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam başarı ölçütünü uzakta aramaya gerek yok. Zamanında Bioware kendisinin (aynı zamanda EA’nin) en yüksek puan alan ve en çok ödül toplayan o... Mesaja git »
Mass Effect: Andromeda [ANA KONU] #Çıkış: Mart 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Benim içinde rpg de kararların hikâyeye etkisi olmazsa olmazımdır çünkü bunu başka hiçbir tür yapamıyor bu türe özgü bir olay. Rpglerde olup diğer tü... Mesaja git »
Gerçekten haksızlık ettiğinizi düşünüyorum hocam. Bende her iki oyunu çok severek oynadım. ME1’in bende yeri bu harika seriye başlatan oyun olduğu içi... Mesaja git »
Kesinlikle haklısınız hocam Mass Effect'i bugünlere getiren hikayesindeki derinlik, karakterlerin işlenişi, diyalogların kalitesi, kararların çeşitlil... Mesaja git »
Umut fakirin ekmeğidir hocam Zor ama Halo’yu bilen bilir ara oyun sonrası Master Chief geri dönmüştü. Bende ümit ediyorum öyle bir şey olmasını... Mesaja git »
Aynen hocam You can fight like a Krogan,run like a leopard but you'll never be better than Commander Shepard! Seriyi ku... Mesaja git »
Ya kimse Mass Effect 2 kalitesinde bir şey beklemiyordu o tren kaçtı zaten ama bu nedir? :(... Mesaja git »
Nerede eski Mass Effect... Üçüncü oyunun açtığı yaralar tam iyileşti derken şimdi bu da o büyük beklentiyi karşılayamayacakmış gibi geliyor. Eski günl... Mesaja git »
Arkadaşları

Victor Gaming Machine
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094