Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Alper4458
Gerçek AdAlper Coşkun
Doğum Tarihi17 Temmuz 2000
Meslekhttp://www.donanimhaber.com
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ekim 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SİLİNSİNN... başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
evin neresinden buldunuz bunları ?... Mesaja git »
SPORA BAŞLADIKTAN SONRA ÖZGÜVENİM TAVAN YAPTI!! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
yaklaşık 2-3 aydır düzgün bir yemek programı, 1,5 aydır da spor hayatındayım. karar ani oldu, çünkü bir yakınım kalp krizi geçirdi ve ailede 20 yaş üs... Mesaja git »
Japonlar mı daha zekidir Türkler mi Finlandiyalılar mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Tamam... Mesaja git »
Gün ve Gün Madde Madde III. Dünya Savaşı başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Son güncellemenizi 15 nisan 2016 yazmışsınız. Konu herzamanki gibi çok kaliteli elinize sağlık :)... Mesaja git »
Gün Gün Madde Madde III. Dünya Savaşı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
2016 sonundan bu yana uluslar arası medyadan bu konudaki haberleri takipteyim ve şöyle bir liste oluşturdum bugün haberleri dahil, sürekli güncel tutu... Mesaja git »
Hadi bu sefer olacak xd... Mesaja git »
Silinsin başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
İyi araştır kararını ver. Umarım istediğin yere gidersin. Ben 11. sınıfım dildeyim ve matematiği yapamayınca direk alanımı dil seçtim.... Mesaja git »
Silinsin başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Aynı ben inanılmaz. Bende bilgisayar mühendisi olmak istiyordum. İlgim vardı,beceriyordum. Fakat sayıları görünce kafam dönüyor :) Sonuç dildeyim... Mesaja git »
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Hadi bakalım... Mesaja git »
Ülker Reklamı Analiz başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Bunca şeyler tesadüf olamaz. Patlamalar falan neden ülke bu durumdayken böyle bir reklam konmak istensinki ?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125