Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Alper4458
Gerçek AdAlper Coşkun
Doğum Tarihi17 Temmuz 2000
Meslekhttp://www.donanimhaber.com
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ekim 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
tipim hakkında önerileriniz?(ssli) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Sigaraya hayır... Mesaja git »
Tarkanın deri ceketi para edermi bol ss başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Videosu var giyiyor işte. Csb nasıl olabilirki ? Başka nasıl elimize böyle bir ceket geçsin? Eskiden babam hamallık yaparken Tarkan sağolsun sizin işi... Mesaja git »
Tarkanın deri ceketi para edermi bol ss başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Doğru teşekkür ederim tavsiyeleriniz için :)... Mesaja git »
En kötü kendim kullanırım. Sınıftakiler ilk defa ceket görmüş gibi teker teker denediler en azından Tarkan vermese böyle bir ceketim hiç olmazdı iyi y... Mesaja git »
Bi tane video buldum bu cekete benziyor 1k dolarmış benimkide aynısının Tarkanlısı işte nerede satabilirim sahibindene mi koysam ?... Mesaja git »
Ağırlığını tartıya ceketli ve ceketsiz çıkarak test ettim doğruysa 1.9 kg ağırlığı var. Okuldakilerde baya beğendi orta seviye bilgisayar kasasına tak... Mesaja git »
Yok benim o :) lise 4... Mesaja git »
Tarkanın deri ceketi para edermi bol ss konusunu başlattı (9 gün önce)
1995 de Tarkan babama deri ceket vermiş dolapta duruyordu bir gün okula giderken aklıma geldi çıkardım dolaptan. Babam imzalatmamış, fakat sonradan yo... Mesaja git »
bluetooth hoparlör fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Çok teşekkür ederim öneriniz için. Uzun süre kullandıysanız kalitesi nasıl dayanıklımı ?... Mesaja git »
bluetooth hoparlör fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Banada o civarda bluetooth hoparlör lazım fakat kimse cevap yazmıyor anlamadım... Mesaja git »
Arkadaşları

Theologist
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.064